Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA...W SZAFIE

Polecane posty

Gość a w p
Coś ty,muszę się najpierw wtopić w tłum właśnie,bo mógłby być mało obiektywny i wiarygodny.wszyscy nas czytają.no chyba że audiencja prywatna.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Zagraj mi coś....przy czym chciałbyś mnie widzieć tańczącą.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Prymitywny z wami to do szafy pancernej ktora stała w archiwum? Pamiętasz? Ale polewka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty w tlum, z gaci ci cieknie. Z kilometra czuc ryba. Tania suka inni czytają a co ty na privie szmato jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prymitywny wejdz do tej szafy pancernej zeby młodziez cię nie słyszała hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywa Ewa
Rysiu... Jack, Tex, Senior ;) Gooopia. :) No wiedziałam, że jeśli tylko zajrzę to dupę zobaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do czego prowadzi nauczanie dzieci? Od sexu w szafie ? Dobry przykład prymitywny dajesz:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard39
Nie płacz Ewka bo tu miejsca brak na twe babskie łzy .. szafa mała? a tam prymitywny z a w p sexs urpawiają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Ewo ja ciebie też serdecznie i cieszę się,że intuicja nie zawiodła.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w p
Odsłuchane.dziękuję ❤️ -nie 👄 T.film kultowy,sceny przy lodówce...i ten kawałek.dawno nie słuchane.👄 PS nie znałam,więc najpierw obejrzałam,a potem tylko muza na słuchawkach.to ty mnie zaskoczyłeś....to jest ten kawałek idealnie to jestem ja;-)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak o poranku. Wstajesz, przeciągasz się leniwie... Z kubkiem gorącej, aromatycznej, świeżo mielonej.. podchodzisz do okna. Odsłaniasz zasłony i... widzisz włochatą dupę sąsiada :-o Zapłaczesz? Nie. Z niesmakiem się odwrócisz, a ulubiona kawa, w ulubionym kubku straci smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzostarszy gość
Słoneczne dziewczyny u mnie upalnie, a u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard39
Ewa 16:50 to nie poranek a popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaką masz pewność, że dla mnie w tej chwili nie byłby to poranek? :) Porównanie.... Ryszardzie Poza tym leje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard39
To samo ma moja siostra, wstaje o 13 i chce sniadanie a na stole obiad. No lubisz spac długo? A moze pracujesz tak długo miła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewo, nie pracujesz dzisiaj? Kserokopiarka płacze z tęsknoty :) A u mnie piękna słoneczna pogoda i parno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro przeproszę się z kserokopiarką:D a godzinowo pracuję inaczej niż wszyscy. Obiad na śniadanie:-o... Nie, ja tylko kolację zjadam. Jako jedyny wartościowy dla mnie posiłek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to mówi przysłowie: śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem, kolację oddaj wrogowi. Chyba powinnaś zweryfikować swoje żywieniowe nawyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwłaszcza ten nudny ;) no i inne też. Nie lubię stać w miejscu. :) Też byś się Senior pościgał po korytarzu "na wózki". Ciechocinek... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj prymitywny otrzymałam twojego eska ale ci nie odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie:) Tolek widzę,że awansowałeś:D Awa na kiedy ma być ta prognoza? Ewa witaj o poranku😘 i nie przejmuj się widokiem za oknem to wschód a nie zachód słońca...,a że trochę włochaty... Pytanie podstawowe do Marthy: jesteś pełnoletnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×