Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Agencja reklamowa

Polecane posty

Gość maciek

sprawdzona na 100% http://kumaciogarnieci.pl/ szczerze polecam, ogarniają wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

U mnie wyraźny wzrost konwersji sprzedaży po współpracy https://intle.pl/. Sklep internetowy mi praktycznie naprawili, a dostarczam klientom w Polsce amerykańskie gadżety reklamowe, często spersonalizowane. Konkurencja w branży ogromna, ale dzięki tej agencji udało mi się wyodrębnić dobrze grupę docelową i skierować komunikat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka

Nam polecono kontakt  z agencją  ze Zgierza na Kasprowicza 15  w ICP.  Agencja oferuję szeroki zakres usług z zakresu  zarówno całościowej  organizacji -  promocji danego produktu jak i promocji pojedynczej  reklamy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Znam tą firmę ze Zgierza ICP i bardzo pomogła mojej znajomej wejść na rynek z nowym produktem i skutecznie go rozreklamowała.  Agencją działa bardzo skutecznie i moim zdaniem warto podjąć z nimi współpracę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnotreddy

Odezwij się do Direct Channel.. Mają niebanalne podejście do promocji firmy. Jak jesteście znudzeni zwykłymi ulotkami i chcecie mieć coś naprawdę oryginalnego to tylko i wyłącznie do nich. Ceny konkurencyjne, termin dotrzymany - ze swojej strony nie mam zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dla mnie banery reklamowe i gadżety dla klientów wykonała firma Easy BTL. Zajrzyj na ich stronę www.easy-btl.pl, mają naprawdę bogatą ofertę, powinni odpowiedzieć na wasze oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Jak dla mnie bardzo dobrą ofertę przedstawiła mi agencja reklamowa z Konina  Leon Studio. Agencja reklamowa  również  jest drukarnią cyfrową  i można zamówić u nich nawet gadżety reklamowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia23

Ja polecam - kumaciogarnieci.pl świetna współpraca, bardzo zgrany zespół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Jeżeli dobra agencja reklamowa to tylko w  Zgierzu w ICP.  Agencja  oferuję ciekawe rozwiązania dla zgłaszających się do nich klientów i oferuję atrakcyjne ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta

Ja również znam tą agencje reklamową ze Zgierza ICP i powiem wam, że są super i mają bardzo kreatywne pomysły. Jeżeli chodzi o ceny to tak jak pisał mój przedmówca ...są super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Tylko Media Project Group!

To świetna agencja, współpracujemy z nimi od dawna, nasza firma podniosła obroty 🙂

Warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

mediaprojectgroup.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

W Koninie jest dobra agencja reklamowa Leon Studio na Jana Pawła II 1A , która też oferuję usługi druku wielkoformatowego.  Jeżeli ktoś jest zainteresowany współpracą go gorąco polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola

Jest taka agencja studentów szkoły reklamy. Oni robią głównie kampanie społeczne, w ramach zajęć, ale komercyjne też. To dla nich takie zaliczenie. Oczywiście kontrolują ich ludzie z agencji, więc w sumie wychodzi tak, jakby pracowała dla ciebie agencja. Ważna rzecz: studenci pracują za darmo, albo za nagrodę, trzeba tylko zapłacić za materiały no i emisję. Na ich stronie można sobie zobaczyć dla kogo pracowali: http://szkolamistrzowreklamy.pl/studenci-pracuja-dla-klientow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirella

Jako przedsiębiorca który chce rozkręcić swoją firmę, polecam oddać się w ręce profesjonalistów z doświadczeniem 😉 Polecam firmę z którą współpracowaliśmy i jesteśmy bardzo zadowoleni z wyników: Media Project Group.

mediaprojectgroup.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Procontent. Bardzo dobra agencja ze wzorowym podejściem do klienta. Współpracujemy zdalnie od 2 lat i jestem mega zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorr

KumaciOgarnieci.pl bardzo dobra agencja reklamowa, rozumieją potrzeby klienta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma

Razem z mężem rozkręciliśmy biznes dzięki pomocy firmy mediaprojectgroup.com 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja własnie jestem z okolic Aleksandrowa Łódzkiego i szukam dobrej agencji reklamowej  i chyba napiszę do tej agencji ICP zapytanie ofertowej i chyba podejmę z nimi współpracę. Mam do rozreklamowania jeden produkt i szukam kogoś kompetentnego do takich działań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja też zdecydowałem się na skorzystanie z usług agencji reklamowej i mogę powiedzieć że było warto. Jeżeli mieszkacie w okolicach Lublina to polecam wam skontaktować się z https://www.arfa.pl/ Oni wiedzą jak zrobić skuteczną kampanię reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Mos

Nie każda agencja powinna nazywać się agencją, długo musiałam szukać rzetelnej firmy projekt.net.pl nieprzerwanie od kilku lat współpraca jest owocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj

Zdecydowanie polecam Procontent. W marketingu internetowym nie mają sobie równych 🙂 Współpracujemy już od roku i naprawdę widać efekty 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Hmmm a myślałas o Procontent? Bo nasz marketing poprowadzili świetnie 🙂 Maja duże doświadczenie i jest z nimi super kontakt mimo zdalnej wspolpracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że na współpracę z Panią Szulim i agencją Commfort Public & Trade Relations namówił mnie znajomy, początkowo nie do końca wiedziałem czego się spodziewać, ale okazało się, że niekiedy takie nietypowe nieco formy reklamy dały bardzo dobre efekty i pojawiło się więcej klientów. Także więcej osób do firmy zaczęło wracać więc jeśli chodzi o moje doświadczenia to bardzo pozytywna współpraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę Ci polecić agencję reklamową, z którą sam współpracowałem, czyli https://www.whiteart.pl/, pełen profesjonalizm, mają świetnych specjalistów jeżeli chodzi o projektowanie graficzne i to w kwestii tworzenia stron internetowych ale też artykułów reklamowych jak ulotki, broszury czy plakaty, a nawet różnych gadżetów. Proponują bardzo kreatywne rozwiązania, dzięki którym firma wyróżnia się na tle konkurencji. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy i efektów promocji, więc jeżeli szukacie ciekawej oferty agencji reklamowej to zdecydowanie warto sprawdzić u nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę Ci polecić agencję reklamową, z którą sam współpracowałem, czyli https://www.whiteart.pl/, pełen profesjonalizm, mają świetnych specjalistów jeżeli chodzi o projektowanie graficzne i to w kwestii tworzenia stron internetowych ale też artykułów reklamowych jak ulotki, broszury czy plakaty, a nawet różnych gadżetów. Proponują bardzo kreatywne rozwiązania, dzięki którym firma wyróżnia się na tle konkurencji. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy i efektów promocji, więc jeżeli szukacie ciekawej oferty agencji reklamowej to zdecydowanie warto sprawdzić u nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę Ci polecić agencję reklamową, z którą sam współpracowałem, czyli https://www.whiteart.pl/, pełen profesjonalizm, mają świetnych specjalistów jeżeli chodzi o projektowanie graficzne i to w kwestii tworzenia stron internetowych ale też artykułów reklamowych jak ulotki, broszury czy plakaty, a nawet różnych gadżetów. Proponują bardzo kreatywne rozwiązania, dzięki którym firma wyróżnia się na tle konkurencji. Osobiście jestem bardzo zadowolony ze współpracy i efektów promocji, więc jeżeli szukacie ciekawej oferty agencji reklamowej to zdecydowanie warto sprawdzić u nich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2014 o 11:12, Gość gość napisał:

Poszukuje dobrej agencji reklamowej. Tylko sprawdzone oferty !!

Podałeś mało informacji, dlatego podam Ci namiary na jedną agencję, która kompleksowo realizuje zlecenia - Dreamlike: https://dreamlike.pl/ Ma swój dział graficzny, dział kreatywny, dział od reklam Google Ads, Facebook Ads oraz social mediów i e-mail marketingu. Ostatnio wiem, że poszerzyli zakres swoich usług o obsługę SEO. Wiem, bo korzystam z ich oferty, także i w tym zakresie. Jakbyś miał jakieś pytania, to wal do mnie śmiało. Podzielę się swoimi spostrzeżeniami 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×