Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomóżcie przy wyborze tatuażu

Polecane posty

Gość gość
tak ,tatuaże mam kolorowe więc to pełne serduszko by pasowało,dlatego się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie namalowałam ten wzór na kartce z pustym i pełnym sercem...z pustym jest ładniejszy...spytałam mame który ładniejszy i tez stwirdziła ,że z pustym,,,teraz czekam aż mąż wróci z pracy i które jemu będzie się bardziej podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra metoda-popieram-beda sie cieszyc ze uczestinczyli w tej przemianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest za malutki wzorek zeby go wypelniac, po paru latach brzydko by wygoladal. No i nie bedzie widac tej czesci w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob sobie jeszcze kość w nosie i blizny.Z tatuażem będzie to wyglądać super .I jeszcze szyję z obreczami.Bedziesz piekna . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest oszpecanie własnego ciała a nie ozdoba, ale jak chcą to niech sobie pokrywają skóre głupimi obrazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie, jak chca to niech tak robia, a ty wpieprzasz sie w kazdy temat i glosisz swoje madrosci. Spieprzaj, nikogo nie obchodzi co mysli facecic ktory nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś nie zauważyła idiotko to wiecej osob ma takie zdanie ze to oszpecanie ciała, ale skoro jesteś patologią to sobie wyglądaj jak patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jestem "patologia" bo pochodze z dobrej rodziny, skonczylam studia, mam prace, jestem w udanym, wieloletnim zwiazku, nie pije, nie szlajam sie po barach :D Jak to jest patologia to wszyscy powinni byc tacy "patologiczni". I nie, nie zauwazylam, bo nie zadaje sie z ludzmi twojego pokroju - zasciankowymi, ograniczonymi, obrazajacymi innych. Po prostu nie zadaje sie z przedstawicielami dna spolecznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybyś miała troche w głowie i była po studiach to nie w głowie miałabyś tatuaże, jesteś marginesem społecznym i żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie tatuuje jak chcesz zobaczyć dno społeczne to spójrz w lustro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic ci nie musze udowadniac, poza tym co ty mozesz wiedziec o studiach? Tam trzeba umiec czytac i formulowac argumenty, a obie te zdolnosci sa u ciebie na poziomie 4latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisz, pisz, udowadniaj swoja kulture i inteligencje, ja sie chetnie posmieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem na po studiach ale takich prawdziwych nie takich jak ty, nikt z klasą nie robi sobie tatuaży, wystarczy spojrzeć na prawników, lekarzy itp ludzi to wystarczajacy argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzialam takich z tatuazami. I nie uwierze, ze ktos kto ma takie problemy ze zwykla rozmowa w internecie moze byc po powaznych studiach. Przestan sie osmieszac. Klasa to przede wszystkim zachowanie, twoje wypowiedzi swiadcza, ze jestes niewychowana. Klasy nie masz w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie wierze że ktoś kto ma studia tak sie nimi wychwala jakby to dawało mu jakiś wyższy status i w dodatku ktoś taki ma tatuaże:D idz sie lecz, skończyłam rozmowe z marginesem nie zadaje sie z takimi ludzmi. żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studiami sie nie chwalilam :) PRzedstawilam ci tylko osobe ktora nazywasz patologia - nawet nie powiedzialam jakie to byly studia. To ty z jakiegos powodu przyczepilas sie tylko do tego punktu - ktory swoja doga nie jest jakis wyjatkowy. Cos cie najwyrazniej ubodlo. Domyslam sie z jakim typem osoby rozmawiam - i w zwiazku z tym koncze te rozmowe. Jak wspominalam, nie lubie ludzi ograniczonych i niewychowanych. Milego wieczoru. Tymaczasem chetnie porozmawiam z autorka jak wroci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tą dobrą rodziną to mnie rozjepałaś:D w żadnej dobrej rodzinie rodzinie nie pozwalają dzieciom na tatuaże . z kim ja gadam:D:D dobrej rodziny na oczy nie widziałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytatuowana szmata będzie mnie dnem społecznym nazywać:D rozbawiłaś mnie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znasz dzieci ktorym rodzice pozwoli roic tatuaze?! Naprawde musisz byc z koszmarnego srodowiska, troche mi cie szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazde twoje wyzwisko jest zgłoszone fustratko! Jedziesz po tej dziewczynie jak po szmacie, az sie czytac nie chce, Nie podobaja ci sie tatuaże to ich nie rob! ale nie wyzywaj ludzi ktorzy je maja widac ze co najwyżej ukonczyłaś gimnazjum..... a to ze ci rodzice na nic nie pozwalaja to jeszcze nie jest powód na wyzywanie tej dziewczyny. Twój poziom jest bardzo,bardzo niziutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytatuuj na czole ''Jestem głupia'' albo lepiej ''Jestem mądra inaczej'' - wzbudzi zainteresowanie i będzie kontrowersyjny. Bądzie bardz cool, zostaniesz gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ty jednak nawet gimnazjum nie skończyłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba zaczynam rozumiec skad jej opinia o tatuazach. Sam pomysl o tym, ze rodzina musi "pozwalac" na tatuaze swiadczy o tym, ze jest ze szemranego srodowiska. Pewnie wyrwala sie z jakiegos bagna i ciagna sie za nia zle wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Ba... będzie bardzo cool i mało tego zostaniesz MEGA gwiazdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem skromna osoba. :) twoj jezyk i agresja sa straszne, naprawde przykre, ze mlode osoby (bo musisz byc mloda) maja w sobie tyle jadu i chamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mi sie wydaje ze to gówniara co jej starzy czegoś zabronili i wylewa tu swoje żale, bo ktos moze mieć tatuaz,kolczyki itp a ona nie cool? tak sie mówiło 10 lat temu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde ja mam 22 lata i jestem dużo madrzejsza,tolerancyjna i bardziej kulturalna. Dziecko skad u ciebie tyle nienawiści? przechodzisz etap buntu?Po twoich wypowiedziach wnioskuję,że to ty nie my wywodzisz sie z jakies patologii,świadczy o tym twój język i ograniczony zasób słów. Ech...Chyba zrobie sobie tatuaz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak będzie jak nie cool ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×