Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pomóżcie przy wyborze tatuażu

Polecane posty

Gość gość
nie wiesz jak? Masz ograniczony zasłób słów a twierdzisz ze jestes po studniach....Pffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaz zwykle jest na całe życie, można usunąc laserowo ale po co? Więc zrób sobie wtedy jak bedziesz mieć pewność, bo pytasz obcych ludzi na forum ale to Ty to będziesz mieć na całe życie, nie my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka...nie jestem zadną gówniarą ani tym bardziej nie pochodzę z patologii...tatuaże mam bo mi siuę podobają..i xzadnej zgody na tatuaż mieć nie muszę tylko pytałam rodziny który wzór ładniejszy...mąż też stwierdził ze puste serce ładniejsze...wy tu też stwierdziliście że puste,ja narysowałam dwa wzorki też stwierdziłam,że puste więc będzie puste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) taka buźka miała być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z was hieny,dziewczyna grzecznie pyta który wzór ładniejszy a wy ją od patologii wyzywanie nawet jej nie znając,idzcie się leczyć psychole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko poganie sie tatułuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge byc poganka, a co mi szkodzi...nawet mam poganski tatuaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zrobisz jeśli udasz się do doświadczonego tatuażysty-plastyka, który narysuje ci kilka wersji, doradzi jak wkomponować to w ciało i pokaże jak to będzie wyglądać (na komputerowym modelu lub na twoim ciele jako kalka) - wtedy sama zobaczysz i zdecydujesz. Ja osobiście doradziłabym Ci serduszko z wypełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka...o to dosyć że jestem patologią to jeszcze poganką :D...wy naprawdę macie coś z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przynajmniej można się pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2014.07.28 a ja nie wierze że ktoś kto ma studia tak sie nimi wychwala jakby to dawało mu jakiś wyższy status i w dodatku ktoś taki ma tatuażesmiech.gif idz sie lecz, skończyłam rozmowe z marginesem nie zadaje sie z takimi ludzmi. żegnam xxx hihihihi hahahaha i jeszcze czyjś tekst o pozwoleniu rodziny na tatuaże (autorka pisała, że jest mężatką, więc raczej dorosła jest), no przeboskie :D do autorki - pewnie dokonałaś wyboru, ale powiem, że puste serduszko ładniejsze, bardziej przestrzenne, poza tym, w razie czego łatwiej cover zrobić ;) poza tym wywołałaś bardzo śmieszną dyskusję, za którą Ci dziękuję, bo uśmiałam się do łez :D ludzie to mają pojęcie, naprawdę :D niedawno przyszedł do mnie na korepetycje pan, który ma doktorat, zna 4 języki obce, uczy się piątego. miał rewelacyjne dziary, tuleje w uszach i dredy :D ale to też pewnie patologia, hahaha pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że patologia, przecież bardzo wulgarna dziewczynka powiedziała, że to patologia więc tak musi być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka...hehe,patologia ciągnie do patologii...i do pogaństwa ;P...tak,podjęłam decyzję,serduszko będzie puste,już się zapisałam w studiu na ten tatuaż :)...już nie mogę się doczekać,choć to nie będzie mój pierwszy ale zawsze coś nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem się okazało, że ta dziewczynka była zakochana w ćpunie który akurat miał tatuaże...i stąd tej komentarze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś tak było,że tylko margines społeczny miał tatuaże..ale czasy się zmieniły i nawet ludzie na stanowiskach mają dziary...i co innego tatuaż zobiony u kolegi w piwnicy któryt ma zielone pojęcie o tatuowaniu a co innego u profesjonalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się,kiedyś tylko patologia miała tatuaże,ale nie teraz.Sama znam panią prokurator ,ginekologa i położną którzy mają tatuaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sądzę, żeby marynarze byli patologią....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna Wojciechowska też chyba nie jest patologią? A ma kilka tatuaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Minister rozwoju regionalnego, Elżbieta Bieńkowska, absolwentka orientalistyki i specjalistka od Iranu. Ma tatuaż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka Siewert-Bucholc, właścicielka studia tatuażu Czarna Ósemka. Black&Tattoo: Przekrój naszych klientów jest bardzo szeroki, nie da się określić granicy wiekowej. Tatuaże robią sobie po prostu ludzie, którzy chcą coś upamiętnić na skórze. (...) Coraz częściej na tatuaż decydują się osoby wykształcone na wysokich stanowiskach - mają już jakąś tam ugruntowaną pozycję, noszą zawsze koszule z długim rękawem, więc mogą sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miło,l że świat się zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt normalny nie robi sobie tatuażu, zdarzaja sie też ludzie na stanowiskach z tatuażami którzy mają ze sobą problemy ale to rzadkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta lalunia dalej swoje....no właśnie nie mają problemów z sobą, bo niby jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem o jakiej laluni mówisz ale tatuuj sie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róbcie tatuaże wiadomo odrazu kogo do pracy nie przyjmować i kto odrazu ma coś nie tak z głową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nikt problemu nie robił ;) swoją drogą skąd będziesz wiedziała, że ktoś ma tatuaż? Kazałabyś mi się do naga rozebrać, żeby upewnić się, że nic nie mam wytatuowane np. na nodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam ginekologa który ma wytatuowaną całą łydkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda ,nikt rozsadny nie robi sobie tatuazy . Nikt rozsadny nie pozwoli swojemu dziecku na nieodwracalne rysunki na ciele . Trzeba nie miec za grosz rozumu aby sprawic sobie cos takiego . I przwaznie wyksztalceni ludzie tego nie robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podali Ci przykłady ludzi bardzo wykształconych którzy mają tatuaże. Poza tym jak możesz "nie pozwolić swojemu dziecku" kiedy dziecko ma np. 30 lat i własną rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu autorka...nie pozwolić dziecku to ty możesz jak będzie miało 10 lat a nie 31 jak w moim przypadku...co ma moja mama do mojego ciała,to moje ciało,moje życie i robię z nium ja JA chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×