Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

stela05

Chcialabym zeby mnie ktos porzadnie wypiescil

Polecane posty

misio1 - Kiedyś normą było, że kończył ci się wiek reprodukcyjny i szedłeś do piachu.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli fantazjujesz jak za raczke razem chodzicie do sklepu po bulki? :D So sweet, yet so childish :P Moze twoj rozwoj umyslowo-emocjonalny stanal gdzies w wieku 12 lat,nie myslales o tym Dawid? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież on się nie onanizuje, bo byłby nieczysty do wieczora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba ze kogos szkielet powleczony skora podniecic potrafi" Widać, ktoś tu nie widział PK, bo PK ma zdrową, krągłą, nieco dziecięcą buzię. Chyba, że jesteś 100-kilową lochą dorabiającą ideologię do swoich ułomności . . . I skąd wiesz, że bez Jej zgody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś to dinozaury po Ziemii chodziły. I co z tego wynika? Nic,więc nie pieprz o kiedyś, bo żyjemy w teraźniejszości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Perłowa rzeczywiście była kiedyś na kafe i na moje oko dość dorośle wyglądała. A wszak wiadomo, że Kshatrya w małolatach gustuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, bo nazywam sie Paulina K. bliska kolezanka PK :) Ona juz o wszystkim wie , zapraszamy goraco do 3miasta na zadoscuczynienie :) Nie musisz wierzyc,ze prawde pisze,przekonasz sie jak przyjedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Chyba, że jesteś 100-kilową lochą dorabiającą ideologię do swoich ułomności . . .<<< Moja była 112kg kobieta, cały m-c czekała na nowego fascynata, a po 9-ciu miesiącach wzięła ślub :). Ty przez 9 m-cy nawet za rękę Perłowej Zołzy nie wziąłeś, więc pomyśl, kto tu jest UŁOMNY :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanti777
Mogę wypieścić. I to tak, że nie zapomnisz.... Napisz amanti777@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On 8 lat sie do niej wybrac nie moze :O Mameja, a nie facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałeś dodać Paulinku, że twierdziłeś, że mieszka w Giżycku . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiłbyś się, jak gładką skórę mają niektóre 50-siątki usmiech.gif . x Problem w tym, że są już ustatkowane i żyją szczęśliwie usmiech.gif . misio1 - niektóre już owdowiały i wiodą spokojny żywot :) dodam - bez faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pisalam wierzyć nie musisz. 8 lat w jej stronach nie byłeś, ale wiesz że ona nie ma takiej kolezanki :O Idiota :O Au revoir 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym na początku pisałeś/aś o szkielecie pokrytym skórą. Ładnie się wyrażasz o swojej bliskiej koleżance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 - niektóre już owdowiały i wiodą spokojny żywot<<< Ja bym się bał wdowy po kilku mężach :D :D :D. Miło Cię przeczytać :). & Ale po jednym... Jak to śpiewała Kalina Jędrusik :D: "Gdy październik wraz z ciepłą bielizną zsyła smutek na ciebie doroczny – o, samotny jesienny mężczyzno, pustym wzrokiem dokoła znów toczysz. Odwracając zmęczone źrenice od bezmyślnej twarzyczki podlotka – z jedną myślą przebiegasz ulice: „Gdyby wdówkę gdzie ciepłą napotkać! Nim ta zima chwyci znów – żeby tak coś z ciepłych wdów!”. Ciepła wdówka na zimę – zawieruchę i mróz – to jest szczęście olbrzymie, co jak kwiat będziesz niósł. Co cię w sposób realny wyrwie z trosk materialnych – zmieni minus globalny – twój minus na plus. Proszę pana, ja panu coś powiem: jestem ciepła, choć jeszcze nie wdówka. Ale jeśli pan umie uwdowić – czeka pana urocza placówka – mój staruszek ma taką zadyszkę, że doprawdy niewiele wystarczy – ot, zatrutą gdzieś wpuścić mu myszkę – albo jeszcze cokolwiek inaczej – wsypać coś do jednej z kasz, trochę trudu i już masz: Ciepłą wdówkę na zimę – na gołoledź i śnieg! Żebyś w śnieżną zadymkę do niej tęsknił i biegł. Drzwi i serce otworzy i warunki ci stworzy, i na duszę położy, położy ci lek."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Mój Boże!!! Niczym Gołota.<<< Gołotę, to ja z budowy, nieco przypominam :D, więc uważaj z obrażaniem moich minionych :) kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli fantazjujesz jak za raczke razem chodzicie do sklepu po bulki? smiech.gif So sweet, yet so childish" Fantazje, to ja mam różne. Podam parę przykładów: 1) Leżymy razem na chmurce i wpatrujemy się siebie 2) tonę w morskich głębinach, a PK, jako syrena wyciąga mnie z morskiej toni... 3) Perłowa Królewna tonie, ja skaczę do wody, żeby Ją uratować Stoimy w białych szatach a prawe ręce mamy związane purpurową wstęgą na znak jedności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szlachetny, więc mam szlachetne fantazję. Jeszcze czasem też marzę, że mnie karmi, jako swoją dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>U ciebie podobno poszło w "mięsień piwny"<<< Co poszło? Mam klatkę piersiową z płucami, które lekarz określił jako "za duże :D", więc nawet dobrze wykształcony mięsień piwny, bez problemu, pod taką klatą się ukryje :D. Póki jest więcej obwodu klaty niż brzucha, to i tak lepiej wyglądam od niejednego anemicznego 20-stolatka :D. Może dlatego nie narzekam na trudy realnego życia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Jeszcze czasem też marzę, że mnie karmi, jako swoją dzidzię...<<< świeżo użytymi podpaskami :D :D :D. x swoimi i najbliższych sąsiadek :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym chciala...i nawet wolalabym dojrzalego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik0000
Chętnie Ciebie porządnie wypieszczę. Nic tak nie uwielbiam, jak delikatnie całować, pieścić i podziwiać ciało Kobiety... moje palce, mój język, moje usta, mój nos.. podczas pieszczot staną się dla Ciebie afrodyzjakami... wypieszczę każdy zakątek Twego ciałka... Twoja szpareczka będzie przeżywać orgazm, jakiego jeszcze dotąd nie przeżywała... Twoje cycuszki, Twoje wargi sromowe będą nabrzmiałe i żądne mego delikatnego dotyku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie 30latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×