Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziki, ostry seks??

Polecane posty

Gość Lubię Ostre i Dojrzałe
Możemy w gumce, a nawet jak się troszkę zachlapie to co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E a nawet F
Gra wstepna w biurze , reszta w hotelu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię Ostre i Dojrzałe
tomek.bed@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię Ostre i Dojrzałe
możemy jutro się umówić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię Ostre i Dojrzałe
może ma któraś Pani ochotę na młodego ogiera takiego jak ja w akcji?? bardzo chętnie się spotkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie młody ogier to taki który ma od 17 do 20, góra 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie lubią dziki sex jakie to wyzwolone rasowe dziwki. a ja wole namiętny pełen, miłosci dziki raz na ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mily Zolnierz 25
dla takiej 40 letniej kobiety, 25 latek nie jest młodym ogierem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość92
ja uwielbiam sex gdzie facet jest ostry,oczywiście wszystko w granicach rozsądku. i tylko taki sex daje mi satysfakcje. polecam. nie ma czego się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy na grilu bylo dwóch kolegów meża i ja.Po dłuzszym czasie zaczeto lekko zkrapiać.Powiedział jeden z kolegów,ze nigdy nie widzial pary podczas seksu na zywo.Wiec maż mnie spytał czy się z nim pokocham oczywiście z meżem. by koledzy widzieli nasz seks.Było fajnie i podniecająco.Po tym seksie spojżałam na kolegów i spytałam męża co by było gdybym się z nimi kochala.Pozwolił i się zaczęło rżnięcieiTak jak tu opisują mąż mnie przytrzymywał za pośladki między nogami rozchylając wargi sromowe.Gdy oni skończyli mężowi znów stanął i mnie kochał zakończając ten maraton.Nie powiem ,bo miałam kilka szczytowań a podniecenie męża było wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek3610
ma któraś z pań chęć na miłe spotkanie w okolicach warszawy mam 39 lat 182 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wieczór panieński wynajęłyśmy faceta na pokazy - taki był zamiar. Jak juz był zaprezentował się świetnie i pojawiła sie propozycja pokazowego ostrego zerżnięcia jednej z mężatek. Jeszcze po mocnym drinku i zgodziłyśmy się - raczej z chęcią popatrzenia niż głównej roli. Dla zachowania pozorów wszystkie miałyśmy założyć maseczki, żeby było niby anonimowo - już na losowanie. Trafiło na moją bliską przyjaciółkę. Relacjonowała potem, że za wszelką cenę chciała uniknąć orgazmu - żeby grać taką twardą no i trochę skrupółów. Pomimo bardzo urozmaiconego ostrego rżnięcia udawało się jej panować nad sobą. Rozmontowało ją dopiero zaskakujące wiercenie palcem w dupci. Nie pełen seks analny ale uporczywe choć płytkie wiercenie i masowanie anusa. Uległa i publicznie nam eksplodowała, tak że nie było wątpliwości, czy to nie udawanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię na ostro
Mnie też się marzy ostry seks z trzymaniem za włosy,szeptaniem mi świństw do ucha,potraktowania mnie trochę jak dziwkę,ale w granicach rozsądku.Nie chodzi mi o poobijany pysk.To ma być taka zabawa.mocne trzymanie za dupę,klapsy,ale mój mąż raczej tego nie rozumie nie wiem ,tyle razy już mu o tym mówiłam,że to lubię ,że to mnie rajcuje,ale on jakoś chyba nie trybi.Co z tego,że mnie bzyknie,a mnie dalej się chce,bo brakuje mi ostrego rznięcia,a nie seksu.Muszę to jakoś sama rozpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie ci w tych marzeniach pomogę ;) d.darek.1974@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja go uwielbiam!facet rżnie,kręci w środku w daje mocne klapsy,mmmm...♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtekkazek1231
Na ostry seks polecam zażyć tabletki na potencję white horse, ja kupuje ze sklepu www.wzaufaniu.pl. Konar sterczy aż miło i to kilka godzin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy polecenie,a ja zapraszam razz.tomek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciałbym poznać Panią która lubi dziki sex. Spełnienie jej marzeń oraz każdej jej zachcianki erotycznej i sexualnej. Jak któraś Pani chętna na takie spotkanie to proszę pisać na e-mail pawelstankiewicz2@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię rzucić do faceta np. "w*******l mnie teraz" czy "moja p***a jest taka mokra"... "twój k***s jest taki twardy", "r***aj mnie teraz", "wsadź mi go w doopę", "zerżnie mnie do końca"... To prawie elementarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam poszukuję kobiety w dowolnym wieku od 18+ do dzikiego i ostrego sexu. Spełnię jej każde marzenia seksualne. Może to być w dowolnym miejscu( np jej biuro lub hotel). Może to też być kobieta dojrzała np 40+. Jestem samotny, mam 180 cm wzrostu ciemny brunet. Zapraszam serdecznie( Na pewno się nie zawiedziesz. W razie zainteresowanie proszę pisz pawelstankiewicz2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są tylko fajnych facetów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja fajny facet jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Więcej na HTTP://E-MASTURBACJA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ! Mam partnera ale on za dziki nie jest . Tzn uważa że to przedmiotowe i bez emocji. Pracuje nad nim ale chyba fajerwerków z nim nie będzie. Lubię jego pieszczoty i namiętność. Ale potrzebuje też ostrego seksu. Na wyjazdach służbowych zaspokajam swoje potrzeby. Pracuje z dwoma panami. Pierwszy raz był przypadkowy. Po kolacji kilka drinków. Żarty o seksie. A potem o fantazjach. Jeden amator lizania , narzekał że żona nie daje mu często . Drugi że wogole mało bzyka. Podniecilam się. Zaryzykowałam. Usiadłam na stole rozchylilam nogi i powiedziałam że dam wylizać w zamian za ostre rzniecie. Opłaciło się. I teraz mam z kim się wyszaleć na wyjeździe. Pierwszy raz był najlepszy bo panowie byli tak podnieceni sytuacja ze szło raz za razem. A ja wylam z rozkoszy. Jakby się bali że to ich jedyna okazja bo jestem wstawiona. Jeden wjezdzal za drugim. Tylko w cipkę. Bez spustow we mnie czy na mnie. A ten od lizania od razu mnie wycieral i zaczynał minetke do czasu aż będą znowu gotowi. Na drugiego ten widok działał bo to on mnie głównie rypal. Teraz już nie ma takich fajerwerków. Bo po tamtym to nie mogłam chodzić. Ale nie chciałam przestawać. Teraz oni wiedzą co mi dać. A ja im daje to czego nie mają. Jeden ma gdzie język wsadzić ile chce. A drugi ma seks. Jedynie co to muszą to robić ostro. To mój warunek. A moja fantazja to seks gdzieś w miejscu publicznym w ukryciu ale ryzyko że zobaczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, niestety- kobiety czasem narzekają, że je to boli. Najpierw wszystkie są swane i krzyczą: rżnij mnie mocno! A jak Dyzio pofolguje swojemu Królowi wojownikowi to zaraz jest: nie, przestań, to bolI!- i Dyzio musi zwalniać, bo jest dżentelmenem i kobieca rozkosz to jego priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIBOOOO
ajaaaaaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×