Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziki, ostry seks??

Polecane posty

Gość gość
Czy ostry hmm nie do bólu. Ale lubię dać cipkę do wylizania i w********** Bez zbędnych obmacywanek . Że wspolokatorem miałam taki układ ze sami się podniecalismy , np jak on jechał z pracy mówiłam mu przez tel czy SMS ze będę czekać mokra. Wchodził, i od razu mógł wjezdzac w cipkę. Wiec może nie do końca ostry seks, ale ogólnie sam fakt że mogę podciągnąć spódnicę i powiedzieć że chce. A nie buziaczki, przytulaczki. A za godzinę pięć minut zabawy. Wolę konkret i skupienie się na bzykaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie ostry seks jest wtedy jak jedna strona robi to co lubi wiedząc, że przynajmniej części zabawy drugie nie lubi. Ma w tym być klimat dominacji, bezwzględności a nawet upokorzenia. Np u nas tak jest nawet wtedy jak akcja nie jest jakoś spektakularnie intensywna, ale jak mnie dopada na jakimś tarasie lub balkonie hotelowym. To jego ulubiony sposób, na szczęście rzadko jest okazja. Ale jak się zdarzy, jak znajdziemy się na jakimś pustym tarasie w hotelu lub na imprezie w lokalu to żadne przypadkowe pojawienie się kogoś w pobliżu czy na dole mnie nie uchroni. Dociska mnie do barierki, podnosi sukienkę lub opuszcza mi portki, masuje dupkę i cipkę, jak jest mokra to żadne napinanie czy wykręcanie mnie nie uchronią. Byłoby to jak gwałt, ale mnie to również kręci, wstydzę się i obawiam że ktoś zobaczy, ale mnie to niesamowicie podnieca, i jak już we mnie jest to pojawienie się kogoś w pobliżu tylko wstrzymuje akcję, ale wcale nie wychodzi tylko zakrywa pupę, ale pozostaje we mnie i rytmicznie pręży k****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie ostro mocno być pieprzona w dupę najlepiej przex kilku facetów.i to prxez pare2godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj z mężem miałam ostry seks nie było go tydzień a moja cipka potrzebowała ostrego rżnięcia.bylm sexy ubrana na początku szarpnął mnie za włosy i włożył mi k****a do ust posuwał mnie aż spuścił się na twarz byłam cała w s*****e po chwili kiedy znów był twardy posuwał mnie od tylu na stojąco a krzyczałam rżnij moja cipke mocniej itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POSZUKAJ OGIERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią znalazłabym kochanka o podobnym temperamencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazowieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dojeżdżasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę dochodzić. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra odpowiedź :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziki i ostry seks to chyba nie z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z zona jak najbardziej mozna:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zaspokaja tylko ostry seks a mój mąż? Ech... Szkoda gadać, albo zmęczony, albo 5 min i po zabawie, albo głowa go boli haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź takiego co robi tak, że będziesz miała dość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie takiego szukać? Co też jest zmęczony związkiem z partnerką, która nie chce seksu i razem moglibyśmy się dyskretnie zaspokoić z naszymi gorącymi temperamentami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebanie to moja pasja 35
Dnia 1.08.2014 o 18:17, Gość E a nawet F napisał:

Moje biurko jest zabytkowe , a jak je zachlapiesz?????

To musisz bardziej usta otworzyć 😉

Szkoda by się marnowało i leciało tam gdzie nie powinno 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×