Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak radzicie sobie z upalami u mnie teraz w domu jest 29 stopni

Polecane posty

Gość gość

W pokoju u malego chodzi wiatrak i otwarte okno...masakra czesto sie budzi i wierci, wstaje jakby wyspany ...to juz druga noc taka wczesniej bylo jako tako...mieszkamy na 4 pietrze..a jak wasze dzieciaczki spia? Mlody ma 8 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam klimatyzator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
założyłam klimę rok temu i w dupie mam upały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawerty
j/w w ubiegłym roku zainstalowałam klimę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzień mam zamknięte okna (mieszkam w domu więc sie tak nie nagrzewa), dopiero jak sie ochlodzi, otwieram wszystko i wietrze przez cala noc. rana, jak sie zaczyna znowu zamykam. do tego wiatrak jak jest potrzeba i da sie zniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie nie radzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 22 stopnie. nie mam klimy, ani nawet wiatraka. mieszkam w bloku. blok dobrze ocieplony. jak jest słońce to zamykam okno i zasłaniam zasłonki, jak przechodzi na drugą stronę to zamykam tam gdzie świeci a otwieram tam gdzie jest już cień plus całą noc mam otwarte wszędzie na szeroko. Mam moskitiery z siatką stalową, więc nie boję się komarów ani tego, że dziecko w nocy zrobi sobie wycieczkę na dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile taki klimatyzator kosztuje?? chodzi mi o taki przenosny i na jaki metraz on starcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiatraku mozna zawiesic male butelki z zamrozona woda - szybciej sie ochlodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w nocy schładzam mieszkanie do 24 stopni, w dzień pozamykane i pozasłaniane okna, temp wzrasta najwyżej do 26. Jak wracam z pracy w domu jest przyjazna komfortowa temperatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wypozyczyłam klimatyzator zibro, w warszawie, za rok sie przeprowadzamy i nie hcciałam inwestowac tutaj, w domu zrobimy klime typu split

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam na ostatnim trzecim pietrze i wesolo nie jest. W dzien tylko luft otwarty i u dziecka w pokoju rolety pozaslaniane. W nocy balkon i okna na maksa, a i tak wstaje rano to mam 27 stopni, a teraz 29. Skoncza sie upaly a mury i tak nagrzane beda, pewnie do pazdziernika bede miala skwar w chalupie. W d**e z ich ekologicznym budownictwem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas to samo, zasłaniamy okna i wietrzymy. Mam mały wiatrak i mokre pieluchy tetrowe kładę koło nawiewu też pomaga. Co do klimy jakoś nie jestem przekonana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA175
Polecam zamontowanie rolet w oknie . Kupiłam rolety w kasetach z taka srebrną powłoka i doskonale się to sprawdza przy upałach, należy jednak pamiętać żeby już od rana mieć zaciągnieta roletę i zamknięte okno. Koleżanka poleciła mi producenta rolet adres strony www.slaskie-rolety.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam dobrych klimatyzatorów, w miarę tanich. Co możecie powiedzieć o firmie http://www.eko-sanit.pl/ ? Kupował ktoś już u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My już od dawna mamy z mężem klimatyzację typu Split i teraz nie wyobrażamy sobie, jak moglibyśmy jej nie mieć..Naprawdę, uważam, że warto zainwestować w taki system, po prostu, aby żyć bardziej komfortowo. Zajrzyj tutaj www.firmaszalek.pl. To strona tej firmy co nam zakładała porządnie klimatyzacje, tam mają na stronie opisane różne modele, może się przekonacie, że to naprawdę dobre rozwiązanie. W razie czego ekipa z tej firmy na pewno chętnie Wam doradzi we wszystkim, spotkaliśmy się z ich strony z profesjonalną, uprzejmą obsługą. Świadczą usługi na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×