Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem przekonana, że stoimy na progu III wojny

Polecane posty

Gość gość
ja tez czekam na wojne bo wojna to swego rodzaju reset i mozna zaczynac od nowa. Teraz za wiele nie mam po wojnie jakbym przezyl moze sie to zmieni. W kazdym razie bedzie mozna od nowa zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zrozumiec,ze tacy jak my nic nie znaczymy, nikt sie z nami nie liczy a nawet jestesmy spisani na straty w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
''ja tez czekam na wojne bo wojna to swego rodzaju reset i mozna zaczynac od nowa. Teraz za wiele nie mam po wojnie jakbym przezyl moze sie to zmieni. W kazdym razie bedzie mozna od nowa zaczac '' - piep..ysz jak potłuczony. Jeżeli wywiąże się konflikt światowy, to może z naszej kochanej Ziemi niewiele obszaru zostać do tzw. życia. Człowiek będzie szukać człowieka i całować jego ślady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obojetnie mi gdzie wyląduje na jakiej ziemi po wojnie,nie musi to byc Pl a nawet lepiej jakby nie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytkich tych facetów powinni wystrzelać ze stanowsik. faceci nie nadaja sie do rzadzenia bo tylko wszczynaja wojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cywilizacja, cywilizacją, ale czy Ci ludzie np. tak bardzo się od nas różnią? https://www.youtube.com/watch?v=Dgo1MpWuwgE Tam też jest cywilizacja, tak samo rozwinięta. PS. Ja wierzę, że wojny teraz nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo że prawie nikt nie chce wojny,nie wiadomo kiedy będzie,czy w najbliższym czasie czy nie ale jest nieunikniona wcześniej czy puzniej,z obecnego kryzysu gospodarczego krążącego wokół nas i powtarzającego się często bez wojny nie wyjdziemy,z przeludnienia w takich państwach jak chiny czy inne,za wielka jest różnica materialna między bogatymi a biednymi i konflikt jest nieunikniony,dochodzą konflikty religijne między chrześcijanami a muzułmanami i między muzułmanami a żydami,za wiele jest nienawiści,biedy i ubóstwa i rządzący powoli tracą nad tym wszystkim kontrolę,najgorsze jest to że siły przeciwnych stron są wyrównane i grozi to tym że nikomu nie będzie łatwo zwyciężyć i grozi to konfliktem atomowym i wszyscy wiedzą co to znaczy.chcesz pokoju?szykuj się na wojnę,historia się powtarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzkość za bardzo odeszła od Boga. Nie trzeba wielkich wojen. Za węgłem czai się...wirus, bakteria - to im przypisuje się zdziesiątkowanie świata. I nie wiadomo, kto będzie pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j**** wojnę,cieszmy się pokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a bakterie to niby z kąd?same z siebie te zabójcze?świat testuje swą broń biologiczną a nam wmawia że wirus wziął się nie wiadomo z kąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetem przerazona,w glowie tysiac mysli rece drza, jak sie ratowac, panika totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelka profanacja bierze się z...''z kąd'' - zaczynamy od profanacji jezyka -SKĄD a nie Z KĄD !!!!!!!!!!!!!!!!1 Niektórzy piszą ''z kąt''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wojna idzie a ten się ortografii czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wirusem najgorszym jest homo sapiens! Bo ma niestety rozum, z którego żadnego pożytku nie robi. A bakterie i wirusy wcale nie muszą pchodzić z laboratoriów. Pamietacie z historii hiszpankę i co uczyniła z ponad 100 milionami istnień na śiwcie, wcale nie tak dawno? Poczytajcie w jakich warunkach ma się najlepiej i jakie kuku uczynić. Ebola też mnoży się w odpowiednich warunkach, może już zaczął przekraczać granice - nie daj Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zanim wybuchnie wojna wykończy nas ebola. Tak też może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nad Krakowem dzisiaj latały myśliwce. 6 samolotów w szyku przeleciało nad miastem koło 16.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor! ty jestes p******y! jaka wojna?! Putin wejdzie i zrobi porzadek w koncu z p**********i ukraincami. eksterminacja nalezy im sie od dawna. na ukrainie wsio budiet kukurydza :D Boże chroń Putina i mu dopomóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby to miało być już? ta misja humanitarna wszystkim nam wyjdzie bokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Scenariusz realizuje się w coraz większym stopniu. Teraz rosyjskie wojska już OFICJALNIE panoszą się na Ukrainie. Za jakiś czas włączy się NATO i wtedy konflikt rozleje się po Europie. Oczywiście w największym stopniu u nas, w Polsce, jako że jesteśmy państwem granicznym NATO. Mamy przesrane. A w TV teraz tylko o Tusku nominowanym na szefa RE. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nie strasz... obserwuje to wszystko i coraz bardziej sie boje. uwazam, ze te dziesieciolecia pokoju, w ktorych przyszlo nam zyc sa naszym dobrodziejstwem ale tez - przekleństwem. Rozleniwione, zgnusniale zachodnie spoleczenstwo uwaza, ze wolnosc i pokoj sa im dane raz na zawsze. Ze to taki europejski standard. A tak nie jest. Dzisiaj jest pokój, jest dobrobyt, jest wolność. Jutro mogą pozostać ruiny, zgliszcza, głodni i cierpiący ludzie, trupy zalegające ulice. to przerażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja korzystam z żcyia na całego. byc moze to nasze ostatnie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba wojny Ebola juz w całej Europie ! W Berlinie w Hamburgu w Belgii w Hiszpanii we Włoszech a może i w Polsce u 17sto latki która wciąż pozostaje na kwarantannie. USA doskonale wie do czego wykorzystać wirus Ebola ;) Trzeba zmniejszyć populację bo nas robali biedaków za dużo na swiecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie sracie. NIC NIE BEDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mysle o tym, co ma byc i tak bedzie. Jesli masz sie az tak stresowac to poczekaj z dzieckiem, bo stres nie sluzy ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****, a jak wam się taki argument za bezdzietnością podaje, to się w głowę pukacie. jak nie taka katastrofa to inna kiedyś czytałam z jedną aktorką wywiad i powiedziała, że boi sie tylko o to, że swiat się skończy zanim zdąży mieć dzieci, ja jebię....jaka tępa baba...to lepiej mieć dzieci i wtedy, ze meteor p/r/z/y/p/i/e/r/d/o/l/i/ł/??? w ciemiączko jej dziecka, jak mniemam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie są wygodni i to główna przyczyna nieposiadania potomstwa. xxx ludzie nie mają potomstwa , bo kulturowe postrezeganie rodzicielstwa zmieniło się nie do poznania na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Kiedyś dziecko było normalnym członkiem rodziny, a narodziny nie były wielkim halo. Obecnie dziecko to mały bożek, a ludzie są przewrażliwienia na tle dzieci, Rozumiem dążenie do unikania dziecięcej krzywdy i w tym zakresie dobrze, że myślenie się zmieniło, ale poza tym, ludzie samo zgotowali sobie ten los. Dziecko to projekt na życie i trzeba liczyć sie z tym, że do 30tki może roboty nie mieć. I wtedy, wg współczesnej filozofii stuprocentowej inwestycji w dzieci, utrzymujesz dziecko przez 30 lat,a nie przez 18 tak jak kiedys. Ludzie się nie mnożą, bo za duże są wymagania wobec rodziców i za duże koszty utrzymania dziecka, nieproporcjonalne do tego na jakich warunkach ludzie są zatrudnieni. Potrzeba nam zmiany mentalności,z aprzestania gadania o tym, że 'dziecko zasługuje na to, co najlepsze', bo ludzie sami nie wiedza co przez to rozumieją. I potrzeba nieustającej walki z bezrobociem i cenami produktów dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez jestesmy w NATO,nie bedzie zadnej wojny nie siejcie paniki ludziska!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×