Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem przekonana, że stoimy na progu III wojny

Polecane posty

Gość gość
CO PORADZIC... LUDZIE ZAWSZE UMIERALI W WOJNACH, CZEMU NAS MIALOBY TO OMINAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panikarze... będzie co ma być. Nie myslcie o tym bo powariujecie. i tak nie macie nic do gadania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vladimir Vladimirowicz Putin
:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vladimir Vladimirowicz Putin
Będzie wojna. Oj będzie... Bujcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest temat do żartów, idioto. Teraz się śmiejesz najgłośniej, ale wkrótce możesz równie głośno płakać jak na Twoich oczach zamordują Ci matkę, ojca... jednym strzałem zniszczą cały dobytek a Ty o ile przeżyjesz będziesz uciekać w środku nocy w samych gaciach aby ratować życie. HA ha ha, rzeczywiście, boki zrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już ktoś wcześniej napisał będzie co ma być i tak nic nie zmienimy,a myślenie o tym powoduje,że nakręcacie siebie i innych. Ja tutaj się zastanawiam jak przeżyć od pierwszego do pierwszego a Wy o jakiejś wojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz się bać o rodzicielstwo podczas wojny. Z dzisiejszą bronią w posiadaniu dwóch największych, nienawidzących się mocarstw i tak wszyscy wyparujemy zanim zdążymy dojść na front.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaa
Nikt nie wie co będzie, ale teraz kraje zachodnie dążą raczej do pokoju , nie wojen, jakby chcieli wojny to już by mieli do tego preteksty więc prędko ona nie wybuchnie. Zresztą musieliby mieć nie równo pod sufitem bo teraz III wojna przy takiej broni by się mogła bardzo źle skończyć, nawet zagładą ludzkości przy broni atomowej, a tacy Ruscy czy Korea za mądrzy to nie są więc mogliby jej uzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie nie jest CZY, ale KIEDY Naiwnym się wydaje, że tacy jesteśmy doskonali i cywilizowani, a wbrew temu co im się wydaje kierują nami instynkty. Cała historia nowożytna to wielkie konflikty zbrojne w pierwszej połowie każdego wieku. XXI nie będzie żadnym wyjątkiem, historia ZAWSZE się powtarza, bo jesteśmy za durni, żeby się z niej uczyć. Poza tym wojna to jest biznes i mimo początkowej ruiny gospodarczej zawsze jest impulsem do wzrostu po jej zakończeniu, którego poziomu nie da się uzyskać w czasach pokoju. Pomijam już fakt, że ziemia jest przeludniona i rządzący doskonale zdają sobie sprawę, że depopulacja jest pożądana. Wreszcie społeczeństwa zachodnie stoją u progu katastrofy demograficznej i ich systemy socjalne już ledwie zipią. Młodzi nie chcą się mnożyć, a starzy z powojennego wyżu są na emeryturach i kosztują coraz więcej. W rzeczywistości wojennej i powojennej decyzja o posiadaniu potomstwa PRZESTAJE BYĆ WARUNKOWANA EKONOMICZNIE. Zaczyna działać instynkt. Starzy siłą rzeczy w przeważającej większości wojny nie przeżyją i problemy systemów emerytalnych się rozwiążą, a młodzi (ci którzy przeżyją) zaczną się wreszcie rozmnażać. To wszystko brzmi strasznie cynicznie, ale wojny są właśnie cyniczne, bo ci którzy je wywołują kierują się cynicznymi przesłankami; wszak oni ryzykują stosunkowo niewiele, a ci którzy ryzykują życiem swoim, bliskich oraz majątkiem są nieważni; są tylko statystyką Co ma być to będzie, czy nam się to podoba czy nie. Ja tylko mam nadzieję, że umrę szybko i bezboleśnie jeśli śmierć mi pisana, że nie zostanę okaleczony itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale głupoty ktoś napisał: Z dzisiejszą bronią w posiadaniu dwóch największych, nienawidzących się mocarstw i tak wszyscy wyparujemy zanim zdążymy dojść na front. Tak się tylko mówi, to najczęściej powtarzana fraza od wielu lat, kiedy wspomina się o wojnie. Broń atomowa to ostateczność i przywódcy o tym wiedzą. Zanim jej użyją będą walczyć bardziej tradycyjnie, strzelaniny, bombardowania itd. Czyli jednak koszmar wojny zostanie zachowany. Możemy się przekonać po tym jak konflikt wygląda dzisiaj w strefie Gazy czy na Ukrainie. Cywile giną, ludzie cierpią, dzieci tracą rodziców i dach nad głową a o ile mi wiadomo żadna atomówka na razie nie poleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tacy Ruscy czy Korea za mądrzy to nie są" Czy ja wiem? Czy idiota zmanipulowałby tak cały naród, a do tego doprowadził do sytuacji, w której robi co chce i nikt nie może mu się przeciwstawić? Myślę, że nie są głupi tylko zaślepieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliaaaaaaaaaaa
chodziło mi o to ,że dla władzy zrobią wszystko nawet zaryzykują istnienie całej cywilizacji bo wiadomo ,że broń atomowa mogłaby ją całkiem realnie zniszczyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy tylko usłyszysz, że wybuchła III wojna światowa weź białe prześcieradło i udaj się w kierunku cmentarza modląc się o niewyparowanie po drodze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeee... A po g***o jej białe prześcieradło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owinąć się nim o położyć między grobami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 17:37 buahahahaha. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się. Zanim uzyja atomowek zafunduja nam niewyobrazalne cierpienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2056 bedzie papa murzyn zapamietajcie te date. wrozka z pl to wywrozyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co upujesz? Koniecznie chcesz usłyszeć, ze będzie wojna? Wojna już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i z***biscie! stany nalozyly sankcje na rosje. teraz ruskim jest juz wsio rawno i moga zaczyanc wojne, przeciez nie maja juz nic do stracenia, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojna....ewentualnie innego typu konflikt może nastąpić tylko wtedy gdy,między innymi my nie zachowamy zimnej krwi i nie zamanifestujemy społecznej dezaprobaty dla sytuacji jaką kreślą napięcia pomiędzy USA i drugą stroną.Ktoś chce najwyraźniej sprowokować Europę do czegoś więcej niż polityka sankcji wobec Rosji...komuś bardzo zależy na czymś więcej niż tylko dyplomatyczne posunięcia.Ten ktoś ma głęboko w doopce nasze bezpieczeństwo,nasze marzenia i plany.....leje na nasze człowieczeństwo czy prawo do życia a pierwszorzędne znaczenie ma dla niego jego własny interes.Temu komuś nasi politycy pilnie się teraz wysługują i liżą rowek.....w większym lub mniejszym stopniu nie mając w tym żadnego społecznego interesu.Jeśli się nie ockniemy w porę a damy jako społeczeństwo w pełni wolną rękę do radosnych poczynań w imię tego interesu rozmaitym pętakom i karierowiczom politycznym to będziemy być może musieli za te interesy nadstawić doope albo głowę.Tylko,że do takiego sprzeciwu trzeba mieć rozum i jaja. Na razie jest tak,że kiedy to jakiś tam amerykański politykier wezwie Europę by stawić czoła Putinowi-cokolwiek to oznacza-wtóruję mu chór zaczadzonych głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO PORADZIC... LUDZIE ZAWSZE UMIERALI W WOJNACH, CZEMU NAS MIALOBY TO OMINAC? v v A to się bij i umieraj frajerze za jakichś ukraińców czy amerykańskie interesy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam sie na wojne! mam 25 lat... cale zycie przede mna! moje zycie jest tak samo wazno jak tych na gorze, którzy mysla ze są bogami... nie godze sie na to. A najgorsze, ze mojego krzyku rozpaczy nikt nie usłyszy... to straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam się ciesze że może być wojna czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiesz co mówisz, ignorancie. "Czekam na wojnę"... Powiedz to ofiarom wojen na bałkanach, powiedz to ludziom, którzy siedzą po piwnicach i osłaniają głowę podczas bombardowań. Albo gwałconym kobietom, dzieciom, na których oczach zamordowano rodziców. Przykłady można mnożyć. Naprawdę chcesz wojny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak znacie historie to wiecie,ze bedzie ta wojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze możesz popełnić samobójstwo - w samotności jak boisz się żeby ktoś Ci z bagnetu nie posadził albo strzelił kulkę w łeb :/ co za durne tematy ludzie wymyślają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak mi sie wydaje,ze Putinos aby sprawdzic ile jeezcze moze piertolnie w Polske, bo to niby unia i nato ale nie do konca jest liczacym sie panstwem. Ot taki prztyczek w unie. Unia niby sie przyburzy bo jestesmy od nich ale troche maja nas w nosku i az tak sie nie liczymy. Poza tym chyba jestesmy dosc dobrym mieskiem armatnim. Mysle,ze od takiej sytuacji zacznie sie grubo dziac, tyle,ze bez wielu z Nas:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...''Starzy siłą rzeczy w przeważającej większości wojny nie przeżyją i problemy systemów emerytalnych się rozwiążą, ''... - a czy to zmieni status quo np. europejskie w kwestii demografii? Nie sądzę. Ludzie są wygodni i to główna przyczyna nieposiadania potomstwa. Trzeba przestroić własne myślenie, wtedy nie będzie problemu niewygodnych dziadków czy babć, które swoje wyrodziły i wychowały, a teraz dostaną ''godziwą zapłatę''. Zresztą tak dostają w postaci wszechobecnej wobec nich niesprawiedliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×