Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

notariusz

Polecane posty

Gość Dominika

My jesteśmy z Katowic i za każdym razem jak mieliśmy jakaś sprawę notarialną to zawsze zgłaszaliśmy się do notariusza na Korfantego 2 u Pana Tomasza Zaparta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja polecam z całą pewnością kancelarię Kamila Wilgockiego ze Szczecina.  Kancelaria oferuję usługi z zakresu sporządzania poświadczeń (podpisów, dokumentów), spisywania protokołów, przyjmowanie na przechowanie do depozytu notarialnego pieniędzy, papierów wartościowych i tym podobne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekk

Bardzo dobry notariusz, z którego usług jestem w 100 % zadowolony to Dagmara Gwiazda. Ma swoją kancelarię w Kobyłce przy ul. Wołomińskiej. Na miejscu pełen profesjonalizm usług, dobre podejście do klienta, terminowość, dlatego będziecie zadowoleni. Notariusz wszystko dobrze tłumaczy, to tez dla mnie było istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenon

Ja również polecam tą kancelarię w Katowicach u Pana Zaparta na Korfantego.  Osobiście w tej kancelarii załatwialiśmy sprawy związane z rozpisem działki po dziadkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Polecam, jak tu już wcześniej wspomniano biuro notarialne  www.sosnowiecnotariusz.pl. Znakomita obsługa, niedrogo. Wszystko można załatwić sprawnie, od ręki. Z każdą sprawą tam chodzę i chwalę sobie to miejsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feuda

Cieszę się, że trafiłam na panią Cejrowską. Wg mnie najlepsza notariusz w Tczewie, szybka i sprawna obsługa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

 Ja jestem z Warszawy i chyba najbliżej miałam do siebie na wole do notariusza i wybrałam kancelarię u Pana Górskiego.  Kancelaria znajduję się na Ciołka  13 w  lok. 100 (I piętro). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja też polecam ta kancelarię  u Pana Tomasza Zaparta w Katowicach  bo kilka razy korzystałem z usług tej kancelarii i za każdym razem moja sprawa była załatwiona szybko i najlepiej jak się da. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta

Polecam usługo, które świadczy notariusz Cejrowska z Tczewa. Ma spore doświadczenie i jest profesjonalistką w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Jeżeli ktoś z was jest z okolic Szczecina to polecam kancelarię u Pana Wilgockiego, która znajduję się na ulicy Edmunda Bałuki 21. Kancelaria oferuję m.in. sporządzenie aktu notarialnego, poświadczenia, oraz szereg innych czynności.  Kancelaria ma swoją stronę internetową wiec warto tam wejść i zapoznać się z całą ofertą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość svena

W Tczewie polecam kancelarię notarialną na Słowackiego. Notariusz Cejrowska ma bardzo profesjonalne podejście do klienta, moim zdaniem obsługa na najwyższym poziomie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałam, że możemy tu stworzyć bazę notariuszy, do których warto chodzić i nie są stratą czasu. Ja ostatnio byłam u pana Wenty z Tczewa na Gdańskiej Wenty z Tczewa na Gdańskiej i jest bardzo rzeczowy, profesjonalny, wytłumaczył mi uprzejmie czego tak naprawdę potrzebuję, jak powinnam się przygotować na kolejną wizytę. Co do opłat to wydają mi się w porządku, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×