Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Stomatolog Kraków

Polecane posty

Gość gość

Od dłuższego czasu poszukuję dobrego stomatologa w Krakowie. Co chwilę ich zmieniam, bo coś jest nie tak, a chciałabym mieć już jednego, stałego. Może mi ktoś jakiegoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dłuższego czasu chodzę do dr Barbary Obuchowicz, do Ultragenu i nie zamierzam jej zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłka11
ja od siebie mogę polecić całą ekipę z biodentu :) są świetni :) miała u nich zakładany aparat ortodontyczny, wraz z całym leczeniem przez aparatem, a teraz dalej sie u nich leczę ;) polecam zdecydowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj w Krakowie to ja moge powiedzieć że akurat sprawdzonym miesjcem jest Stomatologia dr Cichonia. dokładnie dobrze leczą, rzeczowo i delikatnie. ja jestem zadowolona z odnalezienia tego gabinetu! bardzo na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siostra mieszka w Krakowie i chodzi do Lux Med. Ma u nich pakiet medyczny więc skorzystała z promocji i za grosze dokupiła sobie pakiet stomatologiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę Luxdentica, nowoczesne i przyjazne pacjentom miejsce - i to w każdym wieku :) My chodzimy tam całą rodziną. Lekarzy mają naprawdę wspaniałych, profesjonaliści, którzy znają się na swoim "fachu", a przy tym mają odpowiednie podejście do pacjentów, szczególnie ważne jest dla mnie to, że moje dzieci nie obawiają się wizyty u stomatologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirgasa

zdecydowanie Stomatologia Cichonia. ja w Krakowie tylko tam chodzę i jestem mega zadowolona! rezultaty są jak najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Odpowiednią opiekę znalazłam w gabinecie Steczko - aktualnie nie wyobrażam sobie leczyć zęby gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakulka

Od pewnego czasu chodzę na leczenie zębów do Stomatologii dr Chichonia. Czuję się tam na prawdę komfortowo i w pełni zaopiekowana. No i dzięki temu nie stresuję się żeby już systematycznie chodzić do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Ja polecam gabinety Lux Med. Pracownicy dbają o komfort pacjenta, mają do niego dobre podejście. Potrafią wszystko dokładnie wytłumaczyć i doradzić. Do tego szybkie terminy wizyt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

W Krakowie zdecydowanie Pani Aleksandra Witecka z Enel-Med. Naprawdę bardzo dobry stomatolog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lux Med ma świetnych stomatologów  i super ofertę na pakiety stomatologiczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nom, ja to akurat w Stomatologii dr Cichonia się leczyłam. Miałam dość krzywe zęby ale dzięki niemu udało się na prawdę fajnie i ładnie doprowadzić zęby do porządku! super sprawa i świetni specjaliści tam leczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja leczę zęby w ramach pakietu stomatologicznego Komfort. Jestem mega zadowolona, bo za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie od paru razy byłam w Stomatologii Cichonia i jestem mega zadowolona jak fajnie i dobrze naprawili mi mój usmiech! w końcu nie boję się śmiać że ktoś zauważy moje krzywe zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Chodzimy do nich całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłam na Stomatologię dr Cichonia i bardzo dobrze leczą moim zdaniem! dokładnie i bezboleśnie! i przede wszystkim w miłej atmosferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×