Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

baba chce mnie podać do sądu wejdźcie!

Polecane posty

Gość gość

sprzedałam mieszkanie. W ogłoszeniu napisałam, że mieszkanie jest klimatyczne. Najpierw mi wydzwaniała jak uruchomić klimatyzację. Powiedziałam, ze nie ma, co za pomysł. To zażądała zwrotu 5000 zł bo ją oszukałam, że jest:o Co ja mam robić to jakaś paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 prowo nie w moim typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5/10 bo nawet zabawne, mimo że słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hłe hłe. Nic, a co niby masz robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie za 5tys.....chyba w piwnicy... Marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5tys mam odddać za klimę której nie ma, caytaj głową a nie oczami. Napiszcie czy ona może to wygrać czy nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby się nie boję ale jakoś mi diwnie kiedy robi ze mnie oszustkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oddaj pieniadze.Chytry dwa razy traci.Prawo stoi po stronie kupujacej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:59 chyba ci w dekiel wali? Za co ma oddać pieniądze? Nie pisała że jest klmatyzacja nigzie. Nie oddawaj. Jak Cię poda do sądu to sie wugłupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to oczywiste, że skoro mieszkanie jest klimatyczne, to powinno być klimatyzowane. Ja sie kupującej wcale nie dziwię, też bym zażądała zwrotu kasy, albo założyła sobie sama wypasioną klimę i wysłała jej rachunek z żądaniem zapłaty w określonym terminie, a jak nie to kieruję sprawę do sądu. Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje słowa, nawet te w ogłoszeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale zaraz co ma piernik do wiatraka mieszkanie klimatyczne a mieszkanie z klimatyzacją to dwie różne rzeczy :) Weź jej nic nie oddawaj a jak Cię poda do sądu to masz sprawę wygraną o ile faktycznie napisałam ,że to mieszkanie klimatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mieszkanie klimatyczne ma mieć dobry klimat. A dobry klimat to między innymi komfortowa temperatura, ergo ma być sprawna klimatyzacja. Chyba nie powiesz, że w takie upały mieszkanie bez klimy jest klimatyczne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ludzie!!! klimatyczne napisałam, bo ma wiele zalet, jest z gustem urządzone, ma KLIMAT Już nawet słownik przejrzałam i myślę, że tamta kasę chce wyłudzić. No chyba że jest bezdennie głupia. Co nie zmienia faktu że posądza mnie o oszustwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Ja bynajmniej tak uważam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY WYŻEJ MASZ IQ AMEBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ameby to słodkie zwierzątka, wiem bo hoduję w akwarium 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech idzie z tym do sądu, ty też idź ze słownikiem j.polskiego w ręku - przecież ta baba stanie się pośmiewiskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a idz do sadu, posmiejesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Użyłam tego słowa świadomie i wiem co oznacza. Problem że kupująca nie zrozumiała prawidłowo lub szuka frajera co da jej kasę na klimatyzację. Chyba nabrałam pewności po tym co tu czytam, że normalni ludzie a więc sąd przyzna mi rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Ja bynajmniej tak uważam cool.gif x x x Ale troll!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Ja bynajmniej tak uważam cool.gif x x x Ale troll! troll to autor tego tematu; ale że prowo zabawne to i odpowiedzi adekwatne. A jak ktoś nie potrafi odczytać ironii i sarkazmu to tym gorzej dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo używasz słów, których znaczenia nie rozumiesz. Ja bynajmniej tak uważam cool.gif x x x Ale troll! sam/a jesteś troll ( w dodatku niezbyt lotny), akurat ten komentarz był zabawny i przewrotny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAnu 26
Na moje klimatyzacja split jest tańszy w użytkowaniu do domu, koszt montażu tego typu klimatyzacji może jest większy ale można precyzyjnie dopasować moc urządzenia , agregat klimatyzacji zawsze instalowany jest na zewnątrz budynku, sprawdź parametry tej klimy i zobacz, ja czekam aż mi przywiozą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z sensorem podczerwieni który automatycznie kieruje chłodne powietrze na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×