Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Wycior

Poradnia Doktora Wyciora

Polecane posty

Gość Ryfka      Goldman
Przebieg będzie spontaniczny, nie mam scenariusza na tę okoliczność. Może jakieś sugestie panie Doktorze? Co by mi w obecnym stanie kota zaszkodzić nie mogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się schowało. O, znowu wyszło. A teraz schowało. Tak się chowa i pojawia, chowa i pojawia..... Kot może się wyrywać na samą myśl o zbliżającym się ku niemu języku. A jak dojdzie do tego drapanie w obronie własnej to blizny na twarzy zostaną do końca życia. Sugeruję obcięcie wszystkich łapek kota do wysokości 5 cm. Wtedy seks oralny będzie bezpieczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Ależ Panie Niepoważny Doktorze, seks oralny zamierzam uprawiać z mężczyzną, ale kot chory, no to pytam, czy wypada i co wypada w obecnej sytuacji. Oficjalnie żałoby jeszcze nie mam, to może nie muszę się tym nazbyt martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że kot jest samcem. To zmienia postać rzeczy. W takiej sytuacji wydłub kotu oczy przy użyciu agrafki. Czego oko nie widzi, tego serce nie boli. Życzę udanego seksu moralnago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Dzień dobry. Przepraszam, że tak bez pukania, ale ja na pukanie właśnie... Ryfko 👄, polecam kategorycznie i nieodwołanie kota sprać. Znowu. A później mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Lalu😘 Myślisz, że to jest taki "kot ogrodnika"? Że lepiej mu będzie bez oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
To jest jawna dyskryminacja:( Na wszystkie dolegliwości trzeba się rozbierać, a na kota nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi, zapraszam do gabinatu. Dokonam prywatnej analizy. Proszę się rozebrać. Ryfka, proszę rozebrać kota. Ktoś jeszcze ubrany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Nie mogę zlokalizować zamka błyskawicznego w kocie. Zresztą ja dziś też odczuwam lekki ból, ból istnienia, pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to bez łaski, doktorze :( Będąc młodą lekarką na rubieży zamierzam stanąć do pacjenta otworem i urządzić własny gabinet na gumnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Och, Ryfko... czy w tej sytuacji mogę Ci dorzucić również własny? Po co mamy się obie męczyć? W zamian chętnie pogmeram przy kocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na dwa bóle trzeba się rozebrać, to chętnie. Pogmeraj jeśli chcesz, ale nie zapomnij jutro do niego zadzwonić. On jest bardzo wrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Na dwa bóle trzeba się rozebrać i dodatkowo obnażyć jeszcze duszę. Jesteś na to gotowa, Ryfko? Po tym gmeraniu długo jeszcze będę Kotu dzwonić. W głowie. Myślę, że na początek to w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi, jaka piękna z Ciebie pielęgniareczka. Chyba zostaniesz moją siostrą niejednokrotnie przełożoną :P Ryfka, oczywiście pokaż ten ból. Rozbierz się. Gmeraniem zajmie się doktor Gienio Kolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Jak to, Genio? A ja? Ja przecież miałam gmerać przy Kocie. Co mam robić w tej sytuacji? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przynieś dyplom, cv, i pokaż palce. Wtedy zobaczymy. A teraz do mnie na prywatne konsultacje i proszę się rozebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Kiedy ja już taka rozebrana stoję i czekam od godziny. Czy to ma być ta kara, Doktorze? To oczekiwanie? Mój dyplom może być wyłącznie przeszkodą. Przestań się już pastwić, Doktorze. Czy nie wystarczy, że jestem jaka jestem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Obnażanie duszy to jest dużo grubsza sprawa od obnażanie dupy. Badanie dupy poboli dwa dni, a duszy może boleć wieczność:( Boję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Ryfko, mam doskonały sposób na zbędne bóle duszy. Amputacja! Oczywiście powinnaś się uprzednio rozebrać. W tej sytuacji poczekam taka goła jeszcze z godzinkę, popatrzę. Tak uwielbiam patrzeć na obnażone dusze... Czy ja mogę sobie ten poamputacyjny odpad wziąć? Do kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROGATA B
To ja w kolejce od świtu stoję przysnęłam na chwilę i co... ja numerek jeden posiadam a nikt mnie nie obsługuje skandal. SIOSTRO!!!! Proszę natychmiast mnie do doktora Makumby zapisać nic go nie rozumiem ale ma takie fajne dłonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Lalunia. Do gabinetu, kładź się na kozetce i postawię Ci bańki na dupie. Rogata, nie tylko dłonie ma fajne. Ale o tym już słyszałem tylko z opowieści. Siostro Lafi, proszę nie sprzedawać moich tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Lalunia
Mam prośbę o postawienie tych baniek, co to były w ostatniej kumulacji Lotto 😴 Pieniądze zawsze mnie podniecały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×