Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doktor Wycior

Poradnia Doktora Wyciora

Polecane posty

Gość Ryfka      Goldman
Ten kot nie miał metki, skąd mogłam wiedzieć? Teraz jak przyglądam się kotu pod światło, to on się chyba lewą wyciągnął, a nie prawą sfilcował. Wyniosłabym go na śmietnik, bo jest mocno zużyty, ale pewnie wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Pali kot, ale nigdy nie kupuje. To jest taki kot-paso żyd :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Ledwie zamknę za nim balkon a już puka do drzwi:( Zamieniłabym go na sokowirówkę, bo ta czerpie mniej prądu niż kot całą noc siedzący na fejsie, ale nikt nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście. Czwórka już pływa. Wenflonu nie ma. Skończyły się ale użyłam słomki ze sprajta w poczekalni. Doktore, czy jutro na dyżur mogę ubrać majtki? Kot podgląda :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtki? A w życiu. Może jeszcze pończoch siostra zakładać nie zamierza? Co za czasy. Jak trudno teraz o dobry personel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
To jest duży kot, je sam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara jestem doktor i na czarno stoję na biurku i kra kra kra na chuj mi ta diagnoza?R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granat pokroić, zemleć w mikserze i podać kotu razem z kaszanką gryczaną. Proszę nie dodawać cebuli, bo będzie z ryja waliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyciorku ale jutro ma być 38st, a oszczędziłeś na klimatyzacji żeby kupić nowego Lexusa. Może choć bez gorsetu? Pod kitlem i tak już gorąca jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba było powiedzieć, że na chuja ta diagnoza potrzebna. Starego niech przyprowadzi. Weznę mikroskop i obadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, na dzisiaj zamknięte. Zapisywać mi się grzecznie proszę w kolejkę na jutro. Każdy będzie miał numerek. Zdrowia życzę. Wasz Zenon Wycior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Mój kot karmi się sam i wyłącznie obcowaniem ze mną. Do jutra się pewnie nic nie zmieni w jego ohydnej powierzchowności, więc wrócę tu po kolejne nic niewnoszące porady dla zniwelowania smutków swych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tex czubie lecz się na łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłem tylko na chwilę sprawdzić co się dzieje na nocnym dyżurze. Czy pacjenci mogą przestać jęczeć? Bez przesady, aż tak bardzo nie boli. Anestezjolog będzie o 10:00 i wtedy poda leki przeciwbólowe. A ja tymczasem idę do dyżurki i siostry Ireny. Z. Wycior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bladym świtem ale jestem pierwsza ,ciekawe czy im EWUŚ działa czy znowu papier od ubezpieczenia trzeba . Stoję czekam ale siostra to o siódmej może się pojawi a doktor jeszcze później.R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda Pielęgniarka
Doktora jeszcze nie ma? :-o Znowu popił. Kubki z moczem po lewej proszę zostawiać. R proszona o przejście do sali zabiegowej. Pani nawet Ewuś nie pomoże :) Pani z kotem? Do kastracji... ;) Numerki są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Co za miłe zaskoczenie! Personel pracuje od świtu, terminy zabiegów już są wyznaczone(mimo to, że jeszcze nie ma diagnozy). Wszystko działa bardzo szybko i prężnie. Mam wątpliwości, czy po kastracji kotu przybędzie na urodzie, ale skoro termin jest, a operacja na NFZ, to grzechem byłoby nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa z nad rzeki
Szanowny Doktorze czy można się umówić na wizytę domową? coś mnie swędzi w kroku ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Widzę, że kolejka od rana. Siostra zrobiła już porządek, zebrała mocz do analizy. Proszę przypomnieć analitykowi, żeby tym razem nie spijał próbek. Ryfka, Twemu kotu na pewno nic już urodzie nie zaszkodzi. Wizyt domowych udzielam wieczorami. Proszę o zdjęcia krocza. Zdiagnozuję dolegliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryfka      Goldman
Doktorze, planuję uprawiać dziś seks oralny na łonie natury. Chciałabym się tylko upewnić, czy to przy obecnym stanie kota mi czasem aby nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lafi i tak jesteś w uprzywilejowanej pozycji. Miejsce i czas zawsze się znajdzie. Pomyśl o tych co mają i gdzie i kiedy, ale nie mają z kim. To jest kanał. Ryfka, proszę o szczegóły tego oralnego. Kto komu, bo to dwie zupełnie różne sprawy. Wadera, zapraszam do mego gabinetu na prywatne konsultacje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×