Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Urządzanie mieszkania

Polecane posty

Gość gość
oo może ja się zapisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu oddałabym to mieszkanie w ręce profesjonalnej ekipy, projektantów z www.maximum-interior.com. Widziałam jak urządzili całe mieszkanie mojej koleżance i do tej pory jestem pełna podziwu, jak stylowo, gustownie to zrobili. Wykonano jej piękne meble, zrobili podłogi ze świetnej jakości materiałów. Oni naprawdę znają się na rzeczy. Całościowo zajmują się danym projektem, po wszelkie wykończenia. Podobno wykonują pracę rzetelnie i terminowo, z ogromnym zaangażowaniem. Jak miałabym teraz jakieś mieszkanie czy w ogóle jakieś pomieszczenie do urządzenia czy zaprojektowania na pewno bym się nie wahała ani chwili do kogo się zwrócić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam wielki problem z urządzeniem kuchni, bo wiadomo to miejsce w którym się najwięcej czasi spedza i dobrze jest zainwestować w funkcjonale i solidne elementy. Po dlugim zastananowieniu zdecydowałam się na podlogę i blaty z kamienia. Robił mi je na zamówienie kamieniarz http://kubicki.waw.pl/ wiec wszystko jest dopasowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłosiemieszka
Samo zaprojektowanie wnętrza to mały problem. Spotykasz się z firmą Elite Design Jolanta Augustyniak tak jak u mnie to było i w miłym towarzystwie porozmawiałem o moich marzeniach, co do wnętrza :) i w dwa dni miałem wizualizację już u siebie :). Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jak urządzałam swoje mieszkanie to kupiłam sobie takie gadżety do mebli www.regalka.pl :) coś pięknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Tobą w zupełności, też wzięłam profesjonalnego projektanta a właściwie projektantkę, która nie tylko zaprojektowała ale też nadzorowała prace w trakcie realizacji. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, gorąco polecam pracownię www.punktystyq.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetny byłby betonowy dekor VHCT.PL. To jest absolutna nowość na rynku. Zajrzyjcie sobie na ich stronę- robi naprawdę oryginalne wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urządziłam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, a przy tym profesjonaliści. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i posypaly sie reklamy naweet nie mozna wymienic sie pogladami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż wykańczał a ja tylko dekorowałam. Uwielbiam dobierać wazoniki, ramki, obrazy od DCN Gallery. To mój żywioł. Nie ma dla mnie frajdy z babrania się w tynku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×