Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

potrzebuję porozmawiać z mamą autystycznego 2u latka

Polecane posty

Gość gość

bardzo proszę o rozmowę. podaję numer telefonu -724-507-375 , proszę napisać smsa , oddzwonię. potrzebuję porozmawiać . nie wierzę, że moje dziecko ma autyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto ci powiedział ze ma ? i na jakiej podstawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma diagnozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn ma dużo objawów, które mogłyby na to wskazywać, ale dużo objawów które kompletnie temu zaprzeczają. neurolog wczoraj stwierdził, że ma autyzm bo nie patrzył na niego zbyt długo ... syn po prostu się bał i chciał wyjść ... w piątek idę na diagnozę. bardzo potrzebuję porozmawiać, z którąs mama , która opowie mi czy dziecko ze stwierdzonym autyzmem robi to co mój synek ... czyli przytula się, cieszy się do znajomych osób z resztą do ludzi na ulicy też, uwielbia dzieci i bawi się z nimi przytula kota misie... nie wierze w to ///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"czy dziecko ze stwierdzonym autyzmem robi to co mój synek ... czyli przytula się, cieszy się do znajomych osób z resztą do ludzi na ulicy też, uwielbia dzieci i bawi się z nimi przytula kota misie." Owszem. Dziecko autystyczne moze to wszystko wykonywac. Moj syn (jest HFA) zachowywal sie normalnie, jedynym deficytem byl brak mow (bardzo kiepsko mowil a raczej nie mowil w wieku 2 lat). Dzisiaj jest nastolatkiem i nie widac po nim zadnego autyzmu. Jest jedynie wrazliwszy niz wiekszosc rowiesnikow. Nie rozmawiaj z zadnymi mamami bo kazde dziecko autystyczne jest inne! Idz na diagnoze i wtedy sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×