Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przez DŁUGI mojego faceta na nic nas nie stać

Polecane posty

Gość gość
Nic z tego nie kupił, poprostu przebąbił ta kasę na głupoty. Bo jeszcze jakby coś z tego konkretnie kupił to nie miałabym takiego zalu do niego.A tu facet nie ma nic j jeszcze ten ogromny dług na 15 lat:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez juz skoncz te wywody bo robisz sie irytujaca, doskonale widzisz ze masz faceta wielkiego frajera a dalej pchasz sie w taki związek, jesli nie rozumiesz dobrych rad zeby olac kolesia to wyjdz za niego, zrób sobie dzieciaka a potem załóż watek pt : Nie mam na pieluchy dla dziecka i płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wtedy wezmą kredyt na pieluchy dla dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha no własnie, przeciez zawsze mozna dobrac kredyt, co za róznica czy beda płacic 550 czy 600 miesiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet przechulal te pieniadze na wyjscia do restauracji, imprezy z kolegami, dziecku z pierwszego malzenstwa nakupowal drogich zabawek, zabieral go a kazdym razem do kina, Mc donalda itp...na to poszla kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
matko nie doczytałam ze ona ma juz dzieciaka i jeszcze alimenty płaci!! czy Ty na głowe upadłas czy jestes jakas desperatka?? Ja bym go kopneła w d**e juz dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie o moim eks? :) a to zabawne! ma płacić śmieszne alimenty, a nie płaci nigdy w terminie i dopiero jak się upomnę zawsze miał wybujałe fantazje i plany, które spełzły na niczym wziął kredyt hipoteczny razem ze mną, ale spłacam teraz sama (jeszcze nie wie, że i na niego przyjdzie pora) dziecku nawet książek do szkoły nie kupi a teraz wprowadziła się do niego babka, która chyba będzie ich utrzymywać... Życzę powodzenia, bo wreszcie będę miała pieniądze na czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz to sie autorke ze wstydu juz tu nie pokaze...ale za jakies 2-3 tyg zalozy nowy watek...ona tak od roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to widac ze autorka to taka łajza zyciowa jak ten jej facet, zadna szanująca się kobieta nie tkwiłaby w tak żenującym zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zgadłyście wstyd mi cholernie, nawet wstyd mi sie przyznzać komukolwiek o tym wszytskim i dlatego tu szukam obiektywnych opinii.Kocham go i tylko to mnie tak trzyma,ale milosc to nie wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już chyba czas na rozstanie skoro sama przed sobą przyznajesz się ze Ci wstyd i masz dosyć sytuacji , osobiście nie widzę sensu brnięcia dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to tylko ty mozesz zmienic swoja sytuacje....musisz sie z nim rozstac...to do niczego dobrego nie prowadzi. Gdybys z nim nie zamieszkala tak jak ci radzilismy rok temu, teraz moze bylabys w szczesliwym zwiazku...byscie planowali slub czy cos, a tak przez ten rok facetowi tylko dlugow naroslo. Powiedz, dlaczego chcesz z nim byc, co robi takiego, ze tak go kochasz? Sama piszesz, ze przez ten czas stalas sie smutna dziewczyna z przerazeniem patrzaca w przyszlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życie z kredytem faktycznie jest ciężkie ale nie ma się co załamywać....być może przez ten czas wzrosną wasze dochody, zresztą we dwoje zawsze łatwiej poradzić sobie z problemami, trzeba tylko sztywno trzymać dyscyplinę, żeby długi szybko spłacić... tu jest dobra porównywarka ubezpieczeń OC i lokat: www.cykl.leadkredyt.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula0102
A może warto skorzystać z pomocy firmy oddłużeniowej? Takie firmy znają się na rzeczy i układają indywidualne plany oddłużeniowe które faktycznie mogą uchronić przed komornikiem. Sama kiedyś z tego skorzystałam (w moim przypadku była to firma versus24- http://www.versus24.pl/programy-oddluzeniowe) więc mogę polecić bo uniknęłam dzięki temu większych kłopotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×