Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbrzydsze imiona

Polecane posty

Gość gość
wiktor i igor, takie ciezkie imiona, podniosle, majestatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludgierd Barbara Scholastyka Emma Nadia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kazdym przedszkolu byla kiedys jakas pani jadzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojemu znajomemu ma sie urodzić zaniedlugo córka i nazwa ja Janina ślicznie moja córka tak ma na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"za to nie rozumiem nagonki na alana i "patologiczne imiona" poprzez wasze uprzedzenia krzywdzicie dzieci, ktore je nosza i wprawiacie w niepotzrebne kompleksy." Co za głupota. W jaki sposób krzywdzimy dzieci noszące te imiona? Dla mnie sa okropne, źle mi się kojarzą, ale nijak nie krzywdzę dzieci, które je mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam na imię Natalia. I wszyscy mi mówią że ładne. Choć sama za nim nie przepadam. Ale zauważyłam ostatnio wysyp małych Natalek. Słyszałam już o 4 wśród znajomych mi osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna - mam tak na imie i nabijam sie z mojej matki ze wanna mogla mnie rownie dobrze nazwac! Poza tym to nie podoba mi sie karolina ewelina baska kaska kryska antonina (plissssss!) mariola (wiocha na kilometr) brajanek (litosci na Boga!!!) kajetanek mariusz mateusz damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś krzywdzisz, poprzezwlaczaniu sie do nagonki na te imiona, wiele osob mowi ze sa patologiczne i wiesniackie. co innego powiedziec ze kasia jest brzydkim imieniem (bo nie jest w społeczenstwie zle postrzegane i zadna kasie nie jest pietnowana z powodu imienia) a co innego przekrecac w co drugim poscie imie alan na anal i kpienie z brajanow, majkelow itd. jest granica miedzy wyrazeniem swojej opinii a nagonka na dane imiona, to zle swiadczy o osobie, ktora to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andżelika pisane też przez ''g'' wszystkie imiona ciapatych Ahmed, Mohamed, Abdullah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina097456789
Przemek Jan Nabuchodonozor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupi temat masakra może kafeterianki które to napisały swoje wypociny napiszecie jak wy macie na imię? pośmiejemy się wszyscy .... a najlepiej niech autorka napisze jak sama sie nazywa jak jest taka mądra ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dagmara, o matko jak ja nie cierpie tego imienia, ale glownie dlatego, ze wszystkie dagmary jakie znalam byly beznadziejne. i do tego zdrobnienie DAG o chryste. no i karolina takie pospolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduróżowe
najbrzydsze imiona to Weronika, Wiktoria i Natalia...fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie, ze moje imie jeszcze nie padło, fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagonka- jasne, na ulicy zacznę ganiać za jakimś Alanem i rzucać go kamieniami:) O czym ty piszesz?! Temat brzmi jakie imiona nam się nie podobają- i większość nie lubi imion: a) obcojęzycznych, zapożyczonych b) babciowych Co mnie to obchodzi czy ktoś nazwie dzieciaka Justin, według mnie może go nazwać i Mephistofeles jak ma ochotę. Mnie się to nie podoba i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieieeeeeee wcale nie ma nagonki na imie alan, nadia, brajan itp, zmyslam i nie czytam forum, nie slysze jak ludzie sie nabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kakadurozowe pochwal sie jak ty masz na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaduróżowe
imię mam zwykłe niegdyś pospolite, bardzo eleganckie w pełnej wersji a oklepane w zdrobnieniu, ale nigdy się nie pojawia w takich zestawieniach jak to na najbrzydsze chociaż za piękne je nie uważam to jest o niebo lepsze niż te które wymieniłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o własnie! trzeba zalozyc temat "imiona kafeterianek" i niech kazda wpisuje swoje, haha pozabijalybyscie sie tam, juz widze to oczyma wyobrazni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria, w skrocie kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem Natalia i bardzo lubie moje imie i nie jestem patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 11:35 podzielam twoje zdanie wszystkie te imiona dziwne nie nasze nie polskie są dla mnie jakieś może powiedziałabym patologiczne www.bajeczki.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajemy dzieciom zamerykanizowane imiona bo kiedyś tutaj ameryka będzie Szkoda że nazwisk nie można zmieniac no ale zawsze można się powołać na tych co już amerykę zasiedlili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bogdan, czesio, lusia, blazej, bartosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korneliusz ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOJE JESZCZE NIE PADŁO :) a co sądzicie o imieniu: Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co sądzicie o imionach: Pola Stefania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beata padło. Jest ochydne, pachnie prlem. Wszystkie beaty jakie znam to wredne suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×