Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

najbrzydsze imiona

Polecane posty

Gość gość
Alan:/ albo Sonia-Sonja porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imiona można podzielić na : 1:brzydko brzmiące Żaneta Ksawery Ewelina etc 2 kojarzace sie z rodzinami patologicznymi: Brayan, Nikola Nina Alan etc 3.Oklepane wszedzie ich pełno|: Kuba Julia Amelia Zosia 4. I modne przez pewien czas były imiona kojarzace sie z Rosją ogólnie wschodem typu Igor, Borys Nadia Prawda jest taka że na każda rodzine patrzymy przez pryzmat tego z czym nam sie kojarzy. U mnie na osiedlu mieszka rodzinka ona solara z białymi włosami on kark dziecko dostało imie Nikola :) No typowa patologia, znam jednak inna rodzine gdzie sa to całkiem normalni ludzie na poziomie imie ich córki też Nikola, i zupełenie inne odczucia niż do wcześniej opisanej rodzinki. Co roku sa trendy u mnie w okolicy długi czas wysolaryzowane /damy/ nadawały imienia typu: Brajan, Angelika gdzie mamy wołają ANGI :p Laura Oliwia Alan Sara. Kojarza mi sie z dziecmi patologi aspirujacej na wyższy poziom społeczny- bezskutecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kunegunda, Krzesimir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tam u was? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola. Alan. Kevin. Brajan. Maja. Sara. Amelia. Amanda. Sonia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbrzydsze to Justyna, według mnie nie ma gorszego imienia dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grażyna, Jola, Beata, Ewelina, Renata, Żaneta, Sylwia, Edyta, Aneta, Wioleta, Mariola, Barbara, Dorota, Ilona, Iwona - to są według mnie mega brzydkie i wieśniackie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagraniczne imiona z polska pisownia - jak widze oliwie, brajana, nikole to rzygac sie chce. Poza tym, nie lubie imion ktore zle mi sie kojarza - np. katarzyna. Znam kilka osob o tym imieniu, 3 z nich to nastolatki - kompletne wariatki, irytujace dziunie, im mlodsza tym durniejsze poczucie humoru i wszystkie uwazaja sie za inteligentne :D choc znam 2 kaski ktore sa fajne i spokojne, to jednak przez te stukniete nie lubie tego imienia, choc oczywiscie imie o niczym nie swiadczy, to kazdy ma jakies swoje subiektywne odczucia. Ja niestety mam na imie katarzyna... Nie lubie tez imienia roksana - glownie ze wzgledu na brzmienie. No i znam tylko jedna osobe o tym imieniu - glupiutka i zarozumiala, wyglada jak prostytutka, zachowuje sie tak samo. Mateusz, michal, lukasz - nie lubie i tyle Pamela - nieporozumienie. Mariusz - zle skojarzenia. Paulinki, patrycje - tez nie lubie bo sa wszedzie. Zdzislawa - tez zle skojarzenie. Reszta imion spoko dla mnie. I nie chce nikogo obrazac - mowie tylko ze nie lubie danych imion bo zle mi sie kojarza, z osobami ktorych nie lubie badz nie lubilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia i Marcin fu! A Beata,Helena czy Marysia to poprostu wiocha! Ładne imię to Wiktoria i Gabrysia i jeszcze Ksawery oraz Max śliczne po prostu! :) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiktoria oklepane -w gimie 4 Wiki w jednej klasie -bleeh . Max -hahaha ! hau hau hau znajomi maja sznaucera Maxa . Imię akurat dla czworonoga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie są to takie "udziwnione" nijak nie pasujące do polskich nazwisk np Inez i wszelkie Nicole,Brajan,Vannesa,,Dżessika,Marika kolejne które mnie drażnią to te z peerelu ale nie takie po prostu popularne w tamtym czasie typu Kaśka albo Agnieszka tylko Wioletta,Zaneta Zaklina(miałam koleżanki o takich imionach-przełom lat 70/80) z tzw."staropolskich" bardziej niż same imiona nie podobają mi się ich zdrobnienia np Jadwiga brzmi dostojnie ale już Jadżka zaciąga wsią,podobnie Janina-Jaśka imiona "poniemieckie" np Kunegunda-Kundzia,Ingeborga-Inga ale najbardziej nie znoszę imienia Teresa lecz dlatego że nosi je osoba której wręcz nienawidzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel -jak proszek do prania albo duszek z bajki,Alan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem najbrzydsze imię żeńskie to : Brunhilda,Genowefa i Gryzelda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o imieniu Izabela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetMama43
Moim zdaniem dla dziewczynki to : Kunegunda, Marcelina, Scholastyka, Dobrosława. No bo jak te imiona zdrobnić? Marcelinę to jeszcze można, np. Marcysia, ale to brzmi okropnie. Zresztą by to głupio brzmiało, wołać do trzyletniej córeczki : Dobrosławo, chodź tutaj. Z męskich imion ohydnie brzmi Mścibor. Fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gokurkaść
Oskar to dla mnie porostu tragedia.Drazni mnie Sebastian i te dziwne zagraniczne imiona zarówno dla chłopców i dziewczynek.Ale kazdy sam podejmuje decyzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda kasia, amelia, nikola, dzesika i wszystkie bozeny, danuty, doroty, janiny, staszki, kryski a z meskich andrzeje adolfy jedrzeje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seba i Oskare to już klasyka patologii w PL haha ! Kiedyś w zapadłych wsiach była modna AndŻELA tak wołali na Angelikę ..na ogoł zapite baraki po PGR .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz i zdrobnienie Miłek - fuuuuuuj. Kojarzy mi się z takimi ciepłymi kluchami. Filip - kojarzy mi się z jakimś nierozgarniętym czubkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jagoda jest to okropne imię . Tak samo jak i Emilia masakra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
A co myślicie o Stefanie? Mi się podoba ;) nie trawie Bartka, oliwiera, Kevina, Brajana, Przemka,Sebastiana, Janusza, Oskara, Wiktora i Igora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milena, Klaudia, Patrycja, Oliwia, Sonia, Oliwier, Oskar, Kacper. To dzieci nierobów i nieuków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszelkie nikole i brajany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal , przepraszam Alan i Kryspin. Natomiast Sylwek Sylwester, Stachu Stanisław są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikola Roksana Wanessa Wioletta Dżesika Nadia Gracjan Dorian Brajan Oliwier Damian Filip reszta aż tak źle mi się nie kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwaczne , stare wywleczone z mroków historii, przeszczepy z obcych języków i telenowel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze te PRLowskie czyli Milena, Baśka, Beata, Renata, Ilona, Zośka, Tereska, Sylwia, Agnieszka, Monika, Aneta, Mirek, Jacek, Marek, Mariusz, Andrzej A tak ogolnie to nie przepadam za Sonia, Dzesika, Emma bo tez sie trafia, Nina, Lena, Brajan, Sandra, Laura, Nikolka, Noemi, Naomi, Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co myslicie o lucynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×