Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Evelinka no to dobrze masz. Bo ja ledwo łaże teraz, a w ciąży to nawet sobie nie wyobrażałabym. Myśle teraz zeby isc do lekarza i zrobic usg od razu, zeby wiedziec czy wczoiraj te bole to juz byla owulacja czy bedzie pozniej , chyba powinno byc widac, tak zeby mniej wiecej wiedzieć czy 15 warto się wysilać :P i an coś liczyć. Mojego już urobiłam jak ciastko , powiedziałam mu ze na wet koniec swiata nie zmieni planów i się spotykamy obojetnie czy u mni czy ja pojade do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra za szybko pochwaliłam. Boli podbrzusze ale tak bardzo delikatnie jakby mi tam coś pulsowało. Eh do 11 jeszcze troche... dobrze że nie mam testu w domu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj pestka widzisz,nikt cie nie czyta! masz swoje mądrości ludowe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, jestem jeszcze przed @. Dzis 32dc a wiec jeszcze te kilka dni mam czasu (zdazylo mi sie kilka razy ze mialam cykle 38dniowe). Czuje sie ok, zadnych boli, piersi tez normalne ale ja przed @ zawsze mialam normalne tylko dzien przed same sutki staja sie wrazliwe. Takze czekam ;) Evilinka - poduszki sprobuje ;) kladlam ja pod pupe jak lezalam na plecach ale pod brzuch nie wiec jak tylko bede sie widziala z mezem to wyprobuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do sexu po porodzie to raczej tego az tak sie nie boje - boje sie raczej tego nietrzymania moczu wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moge jeszcze dodac, ze te moje wzdecia nie sa juz tak nasilone ;) wkoncu daja mi żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka zmieściłam sie w 2 tys wiec tragedi niema. tak odebralismy go osobiscie jest piekny stan super mieli 2 wózki wiec uzywali je na zmiane i stad dobry stan. wózek jest dla mnie idealny wypróbowany i naprawde ja nie wyobrazam sobie innego. Momi własnie ja rzadko czułam owulacje czasem cos zakuło i tyle ale do dzis nie wiem czy zakuło bo przed owulacja czy w trakcie czy juz po. a sluz ja duzo dni miałam taki sam, dlatego w styczniu i lutym sie nie udało mimo staran, a dopiero w marcu po monitoringu. Goalka ja sie wczoraj połozyłam i z pół godziny nie zasnełąm bo mała szalała;) i dzis od rana tak samo ;) cudowna moja;) Goalka Evelinka ja sie nie boje sexu po tylko jak Goalka konsekwencji typu zapalenie nerek czy nietrzymanie moczu włąsnie. wole miec ta blizne po cc i tak jej niewiele widac bo jest na lini majtek. Evelinka ja tez w miare sie ok czuje nogi puchna troche i czasem jakias gorsza chwila to musaze polezec ale ogolnie ok wporównaniu do znajomych w ciazy co tez sa.korzystam ze słonca z basenów itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurkapurchawka ale ty pusta jestes. Pomysl o dziecku,a nie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
ja o niczym innym nie mysle tylko o dziecku drogi gościu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, korzystaj ile sie da, gosciu jesli ciaza nie jest zagrozona mozna zyc jak dotychczas to nie choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycha chodzi o cc. Cc na zyczenie to GLUPOTA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko ma swoje plusy i minusy, gdybym mogla wybierac to wybralabym cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie zacznijmi ignorowac tego goscia to mu sie poprostu znudzi. znajdzie sobie inny temat na zaczepke. ja tez czuje sie w miare ok, nic mi nie puchnie, ale w weekend jak bylam na dluzszym spacerze to zrobilo mi sie slabo. nie zemdlalam ale mialam juz mroczki w oczach. ciesze sie ze juz zadnych boli w brzuchu nie mam. co do cc i sn to ja chyba pozwole aby dziecko zdecydowalo jak chce sie urodzic. nieczego nie bede zalatwiac na zyczenie, jedynie co to jesli bedzie mozliwosc to znieczulenie podczas sn. poczatkowo pisalam ze dzidzia najczesciej sie odzywa po lewej stronie, teraz zauwazylam ze juz krazy wszedzie:) olga to jeszcze nic straconego, skoro masz takie dlugie cykle to test zdecydowanie nie mogl ci wyjsc nawet przy mozliwej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po cc szybko doszlam do siebie, szybciej niz po porodzie sn, wiadomo chodzi o krocze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu gościu tyle dzieci rodzi się sn tyle samo cc i jakoś wszyscy żyją. a komplikacje zdarzają się przy każdym porodzie. ale ty jak zawsze najmądrzejszy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyslcie o dziecku,a nie o sobie. Swiat sie nie konczy na wasych pipach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Jak ma się stresować to z dwojga złego lepiej niech sobie załatwi cesarkę , poza tym cesarka teraz to nie to co kiedyś , normalna operacja, bezpieczna dla obu stron. Gosciu strzel baranka w sciane z rozpędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tego nietrzymania boję się najbardziej. Od tego wszystko inne się psuje :/. Na cc nie mam szans dlatego tak jak Ty Goalko będzie u mnie jak natura zdecyduje. Niby cc źle dla dziecka a jakoś komplikacje tylko przy sn są. Te co rodziły sn tylko będą bronić tej metody bo co mamy mieć lepiej od nich? Po cc dzieci nie są przyduszone, połamane, pomarszczone tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twojej pipie na pewno gościu:P:P:P:P:P:P bo rozumu to ty nie masz na pewno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pestka pustaku sama se strzel barana,widzisz ze cie olewaja? to po co tu siedzisz i bredzisz? widac jak na ciebie plują to ty mówisz,że desz pada. Idiotka. no wlasnie,cc to OPERACJA a nie wasze widzimisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelina a co ma pomarszczenie to sn czy cc? jezu weź nic nie pisz bo się kompromitujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
Gościu idz poszukaj nowych zabawek bo tu cie nikt już nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tylko rozmowa teoretyczna, wiec o co Ci chodzi.... Czepiasz sie, po co, bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
dokładnie czepia się jaakby już wszytsko było załatwione z kasa dana na lewo itd.;P według gości to nawet rozmawiać nie można ale co się dziwic jak to takie bezmózgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcyny... Gościu podaj jakieś konkretne przyklady a nie tak bez sensu piszesz... nikt cie nie poslucha jak bedziesz w ten sposób pisac... Ja mialam cc nie wiem jak wyglada poród naturalny. Jakbym miala rodzić drugie i byla by opcja sn to spróbowałabym. Jasne że można popękać itp sprawy ale chyba bym sobie z tym poradziła. Ćwiczycie mięśnie" kegla"? Nie wiem jak to sie pisze wiec napisalam tak jak sie cyta... Cc mialam duzo czasu nie potrzebowalam zeby do siebie dojść wiec dla mnie cc bylo ok. Dla mojego dziecka też wydaje mi sie ze to byla najlepsza opcja bo był obeinięty pępoiną i wody zepsute a skurców zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, no zobaczymy co to bedzie na dniach. Takie dlugie cyklr (36-38dniowe) mam naprawfe raaaz na jakis czas. Zazwyczaj sa do max 33-34dnia. A co do rodzaju porodu to ja rowniez w przyszlosci pozwole aby to natura zadecydowala ;) co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×