Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość gość po poronieniu
w 10 tyg dowiedzialam sie na 1 ug ze ciaza obumarla ok 8 tyg, lekarz dal mi wybor ze albo czekac albo wezme tabletki. Po tygodniu czekania zdecydowalam sie, ze poronie, bo zle sie czulam psychicznie z martwym plodem. Poronilam w domu, u siebie, przy obecnosci meza tabletkami poronnymi. Na szczescie wszystko ladnie sie oczyscilo, co potwierdzone bylo usg tydzien pozniej. Lekarz powiedzial, ze ponowne starania mozna zaczac od nastepnej miesiaczki ale tak jakby dal ''zielone swiatlo'' juz na teraz, bo nie widzial zadnych przeciwskazan i powiedzial ze natura sama zdecyduje kiedy jest ten czas. Nie zabezpieczalismy sie swiadome ale przez ten okres od poronienia przytulalismy sie z 4 czy 5 razy, w tym, ze owolucja ''prawdopodobnie'' mogla byc po 4 tyg, a nie po 2 jak zwykle. Ogolnie caly ten cykl jest inny niz zawsze. Wszystko sie poprzestawialo, sluzu jako tako plodnego nie bylo, a i tak uczucie mokrosci mialam czesto :/ Pryszcze juz mi wywalilo a piersi zrobily sie bardziej zwiotczale zamiast napuchnac jak przed okresem. Nie ogarniam tego... A co do odpowiedzi innych to nie mam wyrzutow, wtedy bylo wiecej dziewczyn, ktore tez sie staraly a byly dluzej ode mnie i dlatego wobec nich bylo wieksze zainteresowanie. Bylam wpisana nawet do tabelki a i tak przy wymianie wszystkich osob, mnie pomijano, dlatego sama sie usunelam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mycha no to trzymamy kciuki , aby to inaczej nie było tylko twoją nakręcającą sie podświadomoscią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
Olga, Mycha i Martucha akurat mi sie wydaje, ze wszystkie jestescie w ciazy:) Olga Ty nie powinnas juz testowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No musze sie ogarnac, gosciu po por, bylo by cudnie gdybys miala racje, ale czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oszaleć można! jak czlowiek ma czas zeby popisac to sie wiesza. Gość po poronieniu to trzymam kciuki zeby jak najszybciej sie udalo i zeby dzidzia trzymala sie rączkami i nóżkami z całych sił ;) Ja niestety czyje ze nic z tego. Brzuch mi zaczyna jakby drętwieć. Takie uczucie skurczu... pewnie @przyjdzie dzien przed albo zaraz po tym jak zrobie test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu po poronieniu, smutna historia, natura wie co robi, moim zdaniem lepiej tak niz nialoby miec jakas chorobe i cierpiec cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po poronieniu sory! Nam się tu wszystkie mieszają na początku. Musisz zostać i się udzielać trochę :) A kto Ty?? Przykro mi ze straciłas babelka. Oby teraz było już ok! Ja siedzę w kolejce i tez mam smaka na grecką :) Bułkę z tunczykiem jadłam na obiad dzisiaj. Od 13.00 już tu siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc po poronieniu moja kolezanka miala bardzo podobnie, poronila w 8 tc, objawem martwego plodu bylo wlasnie brak objawow ciazowych ktore wczesniej miala. lekarz pozwolil starac sie o kolejna ciaze po 2-3 cyklach. z tym ze ona miala zabieg w szpitalu. mi kafe dobrze dziala. nic mi sie nie wiesza. Evilinka i Laurka ja spie raz na lewym, raz na prawym boku. mysle ze w pozniejszej ciazy lekarz moze nakazac lezenie tylko na lewym. Olga ja dzis na obiad robie zeberka pieczone w piekarniku. nie mam na nie checi ale jakies mieso musze jesc, do tego szybka salatka i ziemniaki tez z piekarnika. jejku ale mi dzidzia chyba jakies fikolki robi w brzuchu, az mi sie smiac chce, co za uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka, moze rzeczywiscie jakas salatka to dobre rozwiazanie :) Martucha ja tez bym sobie specjalnie jesc nie robila, ale obiecalam mężowi :P poza tym teraz gdy sie staramy o maluszka to tym bardziej powinnam regularnie i zdrowo sie odzywiac ;) Mycha zycze Ci tych upragnionych dwoch kreseczek z calego serduszka ;) zobaczymy co ten czas pokaze ;) Gosciu po poronieniu, bardzo mi przykro :( najwidoczniej tak juz musialo byc.. ...bratowa mojego meza swoja pierwsza ciaze stracila jakis tydzien przed terminem porodu ! Chlopczyk mial juz 62cm... stawila sie jeszcze raz na usg kontrolne w dni planowanego terminu porodu i wtedy lekarz stwierdzil ze dziecko zmarlo... urodzila je naturalnie, juz martwe :( duzo kobiet przechodzi przez podobne historie - trzeba sie jednak podniesc i zyc dalej A co do prywatnego forum to moze i jest to jakies rozwiazanie, ale jak nowe staraczki beda do nas dochodzic skoro bedzie zalozone haslo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka wątpie bo nikt z koleznaek ciazowych i dzieciatych nie słyszał o takiej głupocie na którym boku spac;p Olga włansie o to chodzi zeby nikt nie dołanczał, tylko to grono które juz sie zna zeby nikt nie pisał głupio i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Nie idzie czytać przed chwilą w ogóle nie widziałam tej strony . Ja dzisiaj na obiad zapiekanka , jak wrócę to mam kurczaka z rożna to zjem. Byłam w aptece i rosmanie teraz na te uczulenia coś kupić bo się wścieknę , już nie wiem kie czort , kupiłam nowy balsam do ciała , może mnie coś zaczęło uczulać, i pół kopy fenistilu i altacytu :P Evelinka masz zaparcie żeby tyle siedzieć ja bym już trzy razy zrezygnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka no to czekamy na wiesci ;) Gosciu po poronieniu - testowalam w sobote w 29dc i test wyszedl negatywnie... takze teraz czekam cierpliwie na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pesteczka jakbym miała mozliwosc isc dzis na usg to nawet z 10h bym czekaął bez problemu, dla takiej chwili warto;) a ja dzis robie na obiad ziemniaczki i schab w kapuscie zasmazany jakis smak na kapuste;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjmuje się, że: - 1 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 1 do 4 tygodnia, - 2 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 5 do 8 tygodnia, - 3 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 9 do 13 tygodnia, - 4 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 14 do 17 tygodnia, - 5 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 18 do 22 tygodnia, - 6 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 23 do 27 tygodnia, - 7 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 28 do 31 tygodnia, - 8 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 32 do 35 tygodnia, - 9 miesiąc ciąży trwa w przybliżeniu od 36 do 40 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka heheh no może i tak ;) Na razie mam inne zdanie co do tych upałów i takich kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czekam..jeszcze 4 kobiety przede mną. Upał zelżał także źle nie jest. W naszą 3 rocznicę czekamy w przychodni zdani na łaskę NFZ ;) A MIAŁA być randka w naszej knajpce ulubionej. Przyjazd przed czasem nic nie dał. Przyjmuje od 13 a kolejka od 11 rano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.201 5 anii84__________________30 lat______14 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka pokojnie dzien jeszcze długi na randke jeszcze mozecie isc spokojnie tym bardziej ze zgłodniejecie napewno w tej kolejce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Evilinka to co sie nic nie chwalisz?? ;) najlepszego! ;) ile lat wam już leci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Ja dzisiaij to chyba zasnę, spałam 9 godzin a zasypiam na siedząco nie wiem co za dzień dzisiaj . Kurde gdzie moja zapiekanka, to chociaż się jedzenie zajmę to nei zasne :P Evelinka to randka bedzie po, jeszcze fajniejsza po oglądaniu małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha tak ok ale czemu prawie nikt o tym nie wie? lekarze mówia o tym jeden na 20. wiec gdyby to była mega wazne to mowiłby akzdy na 1 wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, przeciez napisala ze w trzecia rocznice :) :) Evilinka, wszystkiego co naaaajlepsze ! :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka moje dwie kolezanki mialy nakaz lezenia ale na bokach, nie na wznak. i obojetnie czy na prawym czy lewym. w necie troche o tym jest napisane, ale ja jakos szczegolnie nie bede sie do tego dostosowywac, najwazniejszy jest dobry sen, bo co z tego jak bede sie meczyc na jakims boku a wogole sie nie wyspie. spie tak jak mi sie podoba a ze lubie na bokach to chyba dobrze w tym przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka ja takie samo podejscie mam spie tak zeby mi było wygodnie i zebym sie wyspała;) a jaklekarz cos powie i nakaze to spoko ale narazie nic nie mówi tzn śmiał sie jak mu powiedziałąm ze muszą mi internet odłaczyc bo za duzo głupot w nim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×