Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość gość
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka ja, bo on mówi że marudzę i narzekam, więc już nic nie mówię że jest źle , i udaje że jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, ja juz kiedys kiedys tez mialam podobna sytuacje (tylko wtedy sie jeszcze nie staralismy o dzidzie) a nawet dwie sytuacje ze spoznial mi sie okres - robilam testy ktore wychodzily nehmgatywnie a @ przychodzila po 36, 38dniach... takze na razie czekam. W 29dc robilam test i nawet cien cienia drugiej kreski nie bylo - Jak wybije 40dc i dalej nie bedzie @ to wtedy zrobie ;) A co do chemii to ja tez jej bardzo nie lubie - teoretycznie tez moglabym poddac sie jakiejs terapii hormonalnej zeby wyregulowac i skrocic troche te moje cykle ale jakos nigdy mi spieszno nie bylo... tym bardziej ze ponoc terapie hormonalne zwiekszaja i to ok 20% prawdopodobienstwo ciazy mnogiej :P a u mnie jakies tam prawdopodobienstwo jest i wole go nie zwiekszac :) A no i jeszcze raz gratuluje dzidzi ! Niech rooosnie zdrowo ten Wasz maly wielkoludzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Evelinka staram się tylko z nim jest cieżko, on chce ,kocha, ale czyny u niego są zerowe, zero inicjatywy z jego strony i działania , on jest taki co ma być to będzie, samo się niech zrobi za mnie, ja chcę ale nie nic nie zrobię bo nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha ja to mam jakiegos pecha :) za kazdym razem jak mam chwilke zeby was poczytac i popisac z Wami to nastepna strona nie chce mi sie wczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i znowu kolejna strona przeskoczy jak wskoczy 10 postów... idzie zwariować już z tą stroną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Tu sie nie da pisać, napisałam wis na pół strony i go nie ma, albo się pojawi jutro pewnie , do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
KOlejny madry facet , do tego robię z nim interesy, że jest walnięty to juz dawno wiedziałam , ale jak ja nie wiem czy kazda rozmowa zaraz na sex musi z facetem schodzić . Kochanki se będzie szukał bo zona jest bee, dziecko jest więc po bożemu się nie rozwiedzie. Ręce opadają , a głupie żony myślą jakiego kochanego męża mają cacy. Zal.pl mam do niej numer telefonu bo firma jest na nią , może zadzwonie zapytam czy chce wiedzieć jakie uja ma pod dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
I jak tu można mieć dobre zdanie o facetach , jak co drugi taki szczery i chętny do rozmowy za plecami żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wytrzymalam i jest cien na tescie :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)). Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Mycha no to gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myńka8
Jupiiiiiì Mycha jak jest cień to za kilka dni będzie mocna krecha.... na pewno. Tak się cieszę że znów się komuś udało. .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki kochane. Oby sie dobrze przyczepilo bo za 4 dni termin@. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
Mycha a ja wiedziałam że tak będzie:) masz takie same objawy jak ja miałam przed tamta ciążą:) Gratulacje!!! teraz za to moje objawy idealnie pokrywają się z objawami olgi, Olga kiedy testujesz? :> bo ja poczekam jeszcze z tydzień na okres bo piersi narezie nic nie bolą, chociaż już dzisiaj raz zaswedzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no gratulacje !!!;):) super to zaraz przeskoczysz w naszej tabelce. Pestka a rozmaiwac faceci moga zawsze my czasem tez mozemy zle rozumiec relacje facetów. powoiedział ci wprost chodz na sex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha no to suuuuper ! :D wszystko bedzie dobrze, zobaczysz i za kilka dni ujrzysz mocna gruba druga kreche ! :D Gosc po porobieniu ja czekam cierpliwie jeszcze przynajmniej z tydzien. Chociaz mam takie przeczucie, ze nie bede musiala bo jutro albo w sobote przyjdzie @ ... no nic, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brawo Mycha! :D Iwetta2013 - odpisuję co wiem. Jeśli owulację masz po 15 dniu cyklu to faktycznie luteina ją zablokuje - to słowa mojego gina. Ja też brałam ale nie na regulowanie cyklu bo miałam 28 dni. Też tą dawkę co Ty pod koniec kuracji i zaszłam w ciążę. A jakie masz cykle. Nieregularne w jakim sensie? Laurka - biorę Aspargin (to na niedobór magnezu), Chela-Feri bi-ocomplex (żelazo z witaminami c, b6, b12, C i kwasem foliowym), cyclo3fort - nie wiem co to i jeszcze mam 2 razy dziennie brać nospę max/forte - to ta sama dawka. Ale tego ostatniego nie wiem :/ Ktoś mnie wczoraj tak nastraszył, że to szkodzi dziecku i ja już nic nie wiem. Nie wiem kogo słuchać kurde :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Laurka, ja wiem co facet ma na myśli ale ten pisze wprost bez ogródek, on mnie tak od pół roku zagaduje, w sumie od pierwszej rozmowy . Notabene służbowej bo brałam towar z jego hurtowni w ktorej pracował , bo teraz ma tez swoj sklep. A teraz non stop są pytania. Znaczy mi nie proponuje bo on spod Nowego Sącza jest. Wypytuje tylko czy seks lubie, czy mu foty dam , o faceta, i że kochanki szuka, bo żona jest zła,i seksu nie ma no alke dziecko mają 3 letnie wiec po bozemu nie wypada sie rozstac . Już go z dziesięc razy gasiłam a ten za tydzien, dwa w kolko to samo wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po poronieniu
olga ja od 3 dni mam caly czas uczucie ze zaraz dostane okres:) tak tez mialam przed pierwsza ciaza. Ktory teraz dzien cyklu by ci wypadal? Ja bym na Twoim miejscu juz jutro z rana testowala. To bedzie Twoja pierwsza ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka nie zaszkodza dziecku! pisałam kiedys jak lekarz mi tłumaczył ze bardziej szkodliwe jest twardnienie brzucha i skurcze niz tabletki wiec bierz według zalecen lekarza nie rób nic na własna reke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie dzwonilam do mojego i bardzo szczesliwy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
Cyclo3fort Skład: witamina C (kwas askorbinowy) hesperydyna suchy wyciąg z ruszczyka kolczastego Leczenie objawów związanych z niewydolnością naczyń limfatycznych i żylnych ("uczucie ciężkości" nóg, ból, drżenie nóg), dolegliwości bólowych związanych z żylakami odbytu. Po przeprowadzeniu badań ginekologicznych preparat może być stosowany do zahamowania krwawienia z dróg rodnych lub plamienia, wtedy gdy są one spowodowane zastosowaniem środków antykoncepcyjnych z użyciem małych dawek progestagenu lub wkładką wewnątrzmaciczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto co sama przed chwilką znalazłam: "(...)Wiadomo, że Nospa to lek obniżający napięcie mięśniowe, a więc przeciwdziałający skurczom macicy. Ale napięcie mięśniowe obniżane jest także u nienarodzonych dzieci. Nie w sposób znaczny, lecz na tyle, by rodziły się z obniżonym napięciem mięśni twarzy. Co to znaczy? Dzieci nie mają prawidłowego odruchu żuchwowego - mają niedomkniętą buzię, bardziej się ślinią, źle chwytają pierś, mają trudności ze ssaniem nie mogąc unieść i przyczepić brodawki piersi do podniebienia. Często szybciej przez to przechodzą na butelkę. Dalsze konsekwencje to oczywiście zaburzenia mowy, wady wymowy(...)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka przestan szukac i czytac.jakby ci miało zaszkodzic to by ci lekasrz nie dał tych leków. chcesz byc madrzesza i sama sie leczyc i zaszkodzic?chyba niee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×