Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Mam ten brzuch taki twardawy, powiedziałam, pomacał i też powiedział, że kuracja krótka się przyda. Będę brała, ale poszukam też na to ćwiczeń oddechowych. Nie chcę do końca ciąży brać chemii. Póki co leki mam na 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj bardzo szczesliwy :D bo ma syna ale ex mu nie pozwala go widywac:(. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pesteczkazzz
No-spa jest bezpieczna. Wiadomo ,że nikt nie chce się szprycować ale lepiej wziąść tabletkę niż się stresować . Na pewno ci nie zaszkodzi spokojnie, bardziej ci zaszkodzi czytanie na necie tych rewelacji jak to szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację LAurka - ale sytuacja jest taka, że pewne osoby z naszego otoczenia ciągle mnie krytykują i potem człowiek siłą rzeczy bierze do głowy. Ja nie łykam leków ot tak tylko to co lekarz kazał, a każdy krytykuje bo każdy miał inaczej. To to co pisałam przy okazji wózków i ubranek - każdy jest najmądrzejszy i najwięcej wie i każdy plecie co innego. Już nic nikomu o naszej ciąży nie powiem bo się każdy mądrzy i ma mnie za złą matkę. Tu na forum sobie popisze i starczy. a Tak to gadanie (po chamsku i z głupim uśmiechem) "...a po co Ci butelka, a po co Ci laktator, a po co Ci łóżeczko przecież dziecko będzie i tak spać z Tobą a T. na kanapie w salonie..." Juz mnie to wkur.... inie będę z nikim gadać. O radę jak karmić czy jak coś się będzie działo będę pytać sąsiadkę położną - nikogo z rodziny bo to już są szczyty! O! :) Musiałam się pożalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Evelinka jest wiele kobiet które bierze leki cała ciaze i jest ok wszytsko rodza sie zdrowe dzieci. takze spokojnie jak przez cała ciaze 10 dni wezmiesz leki to spokojnie nic nie bedzie dzidziusiowi wrecz przwciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurkachmurka
zaraz tu wpadnie Goalka i nam napisze ze pewnie synek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka nie zamartwiaj sie bo bedzie wszystko dobrze ! :) sa kobiety ktore prawie cala ciaze leza na szpitalnym lozku i lykaja ciagle jakas chemie a potem dzieci sie rodza i sa zdrowe :) a Ty sama mowisz przeciez ze leki masz tylko na jakis czas wiec tym bardziej nie masz czym sie zamartwiac :) Gosciu po poronieniu, dzis moj 34dc. Zdazyl mi sie w przeszlosci juz cykl 36dniowy i 38dniowy takze nie nakrecam sie i czekam na @, tym bardziej ze test w 29dc wyszedl negatywnie... nie chce robic na razie testu, chyba sie troche boje (?) ... to nasz pierwszy cykl starań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie przez to twardnienie to az sie rozwarcie zrobilo i szef mialam zalozony. Mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa ! Znowu ! :/ mam chwilke czasu a tu nastepna strona sie nie wczytuje.. wrrrr ! >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka a po co mówisz co kupiłas i słuchasz? ja kupuje i nie mówie, czasem jak ktos zapyta a jak ktos mi mówi a po co ci nie ebdzie potrzeba to odpowiadam to wystawie na allegro i sprzedam n ie widze problemu i zazwyczaj sie wtedy konczy rozmowa na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evilinka, popieram ! :) nie ma co za duzo rodzinie mowic :P im to tylko takie oo ogolnikowe info ze wszystko dobrze i tyle i spokoj ;) szczegolnie starsze osoby potrafia byc nieznosne i ciagle dawac rady itd nie rozumieja ze kazdy musi przezyc swoje zycie po swojemu tylko dyktuja co masz robic bo one wiedza lepiej... zapominaja tylko ze one swoja szanse na przezycie swojego zycia po swojemu juz mialy i teraz nie powinny sie wtracac do innych. Bo taka jest prawda ze czlowiek uczy sie na bledach swoich a nie cudzych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, my tu myslimy o Tobie... :) tzn o Was, o Tobie i Twojej coreczce ! :D bo ja twierdze ze to bedzie koleja wsrod nas malutka kobitka :) :) :) dawaj znac ktora z nas odgadla plec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evelinka u mnie np kilka kolezanek mówiło po co ci kołyska to na chwile wystarczy itd szkoda kasy . a ja mówie moje pieniadze kupuje bo mi sie pdooba bo chce nawet chocbym miała 3 miesiace uzywac potem sprzedam i kupie za to łózeczko turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe az milo jak sie Was czyta:) dzieki za pamiec i mysli o mnie. a wiec kochane moje bede miec syneczka!! malego slodkiego Bruna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ze lekarz nie dal 100% pewnosci bo akurat miedzy nogami mial pepowine i troche to myli, raczej synek , chociaz my juz kupilismy smerfowa farbe wiec pokoik szykujemy na niebiesko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka wiedziałam ehhe nawet na tej stronie to przewidziałam ;) super mamy pierwszego faceta dopisz do tabelki;) a poza tym wszytsko ok? ile wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Witam, dziewczyny powiem Wam ze od czytania tego forum chyba sama schiza zalapalam. i tu "rodzi" sie moje pytanie, czy podczas implantacji zarodka ktoras z Was miala bol brzucha jak na @, źle sie czula lub cos podobnego? moze i bym sie nie przejmowala niczym ale powiedzmy ze ponioslo nas w dniu kiedy mialam bole okoloowulacyjne a ze jedyna antykoncepcja jest stosunek przerywany to same wiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goalka, serdeczne gratki ! :) Ahh jednak przeczucie Laurki nie ma sobie rownych :P dobrze ze sie nie zakladalysmy haha bo bym gola i wesola zostala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka wazy 380g , wszystko jest ok. znowu rece mial pod glowa jakby sie relaksowal:) kurcze ale fajne uczucie jak juz sie wie kto tam w brzuchu mieszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cudnie;) ja dzis pochodziłam troszke po ciuchcach i kupiłam 2 rózowe sukieneczki i 2 pajacyki takie słodkie i kurteczke rózowa w kwiatuszki na wiosne z polarkiem ;) własnie piore zdobycze taka jestem zadowolna;) to teraz mozesz pomału kompletoac wyprawke. a kiedy nasteopna wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz piore normalnie w naszym proszku,a tylko płukanie w płynie dla dzieci. koleznaka tak robi i jak tez tak sprobouje. zrestza to tylko uzywane bo nowych nie mam zamiaru prac tylko wyprasowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______23 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______23 tc________05.12.2014- córka Goalka________________28 lat______21 tc_______18.12.2014 taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______16 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______15tc_________21.01.201 5 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________1 cykl starań____ 03-05.08.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________6 cykl starań____29.07.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no ja planuje prac wszystkie ciuszki, bez wzgledu na to czy sa nowe czy nie, na niektorych sa jakies nadruki, niektore moga byc barwione, chce pozbyc z nich wszelakiej chemi. a po praniu prasowanie. ja mam 3 super kolezanki, ktore szczerze mi doradzaja w pewnych sprawach wiec ufam im i slucham ich, dlatego , ze ja nie wiem wielu rzeczy,. Mycha super!! ja tez mialam cien a za 2 dni juz kreche!! gratulacje:) nareszcie sie cos ruszylo:) evilinka moj lekarz i poprzednia lekarka tez sa przeciwni chemi w ciazy, ale jesli jest taka potrzeba to nalezy sa zastosowac. to samo uslyszalam jak mialam te bole w podbrzuszu, ze mam lykac nospe albo buscopan , nie bac sie bo to nie dosc ze pomoze na bol to i na skurcze ktore nie sa dobre dla dziecka. ja teraz biore dopochwowe bo cytologia wyszla mi w II gr. zadnych objawow nie mam , nic mi nie dolega, dlatego dostalam bardzo lekki lek , tez mi sie on nie widzi, ale coz, jak trzeba to trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×