Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Laurkachmurka

Czekające na pozytywny test 2014 i ciężarówki którym już się udało

Polecane posty

Gość Pesteczkazzz
Mycha no standard, ja tam od 8 lat nawet nie próbowałam isć na nfz po co tracić nerwy i czas i tak nie ma zapisów zawsze, a do tego na nfz to pożal się boże opieka. W sumie na nfz teraz miałabym kolejkę do kardiologa, do którego ,mnie wysłali w 2007 roku dopiero bo tyle kazali mi czekać w gdańsku :P Hehe ciekawe czy bym dożyła jakbym nie leczyła się prywatnie i ile osób tej kolejki już nie doczekało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest prywatne ale pewnie lepiej będzie chodzić i wszystkie info o ciąży i staraniach będziemy miały pod ręką... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
, , , , , , , , , , , , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez juz przeszłam.mycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku forum jest otwarte ale tam nie ma chamstwa jak na kafe ;) potem możecie sie starac o przeniesienie na forum prywatne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
No widze ze gosciu fajnie wytłumaczył ;) to forum o staraniach ciąży i dzieciach wiec sa tam dziewczyny ktore maja takie problemy jak my. Plusem jest to ze mozna ściągnąć aplikacje na tel i latwiej pisze sie wtedy. Duzo naszych dziewczyn pisze przez tel. A w dodatku przychodza powiadomienia ze ktos napisal wiec mozemy byc na bierzaco ;) wątek jest założony jesli wam sie podoba str to przechodzimy a jak nie to usuwam i zostajemy tutaj. A i jeszcze jedno to że trzeba tam założycz konto. Anonimowo pisać nie można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha jest ok choc ja bym wolała zeby tak zrobic zeby osoby wchodzace na ten temat nie wiedziały gdzie psiozemy bo zaraz sie znajda nowi goscie zarejsteuja sie pod jakims nickiem i znów zawala temnat, wolałabym wersje ze ktos załozy temat i przez e-maila sobie przekazemy gdzie jestesmy czy hasło itd. ale jak wolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Momi, taka tam, tajska, brzoskwinka, kniaas, karnataka, mała czarna, karola i ma7usia dajcie znać jak sie pojawicie!! ;) czekamy na was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :)))) i odrazu pytam na którym temacie teraz właściwie mam pisac bo już zgłupiałam cholerka... sorki ze sie nie odzywałam ale jakos tak nie było kiedy. mała pojechała do domu.dzis mam troche czasu bo męzus na czechach i jutro wraca. byłam dzis u lekarza i słuchałam serduszka :) mam skierowanie na usg miedzy 19 a 22 tygodniem,wiec pewnie tak za dwa tygodnie pojde :) martucha jak tam :) ? jest dzidzia ?:) może stąd tez juz uciekłyście bo cisza od 11 sierpnia.jak ja was teraz znajde :) ja dzis zaliczyłam pierwsze ciązowe zakupy :) kupiłam sobie ciązowe sukienki dwie,ciążowe spodnie i piżamke :) ostatnio mam wrazenie ze moj brzuch stanał w miejscu,w sensie ze nie rosnie,a czasmi to mi się wrecz wydaje mniejszy .nie wiem czy to możliwe :) co u was ?:) tajska wszystko w porzadku u Ciebie ?:) sa nowe cięzarówki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIĘŻARÓWKI evilinka_______________30 lat______24 tc________01.12.2014-córka Laurkachmurka________26 lat______24 tc________05.12.2014- córka Goalka_____________28 lat______21 tc_______18.12.2014--synek taka tam dziewczyna ____27 lat______17 tc________styczeń 2015 rybcia1987_____________27 lat______17 tc_________24.01.2015 brzoskwinka14__________21lat______18tc_________21.01.2015 anii84__________________30 lat______15 tc________02.02.2015 kniaas__________________23 lat______9 tc_________06.03.2015 tajska__________________23 lat______7 tc________~19.03.2015 STARACZKI martucha020290______24 lata_____3 cykl starań_______________14.08.2014 karnataka____________27 lat______11 cykl staran_______________27.08.2014 momi86 _____________28 lat_______ 4 cykl starań______________ 15-20.08.2014 Karola300____________30 lat_____5 cykl starań_______________od 10.08. ?? 2014 ma7usia____________27lat______3 cykl starań_______________03.08.2014 olga992________22lata________2 cykl starań____ 06-11.09.14 Pesteczkazzz-____34 lata______1 cykl starań _____19.08.2014 Myńka8-________28 lat________7 cykl starań____31.08.2014 mala_czarna98______23lata_____4-5.08 Mycha32___________3 cykl staran_______11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha020290
Brzoskwinko wyżej masz link do tematu na którym jesteśmy ;) szybko sie rejestruj i odezwij. U mnie niestety @ :( od 9 sierpnia. Już się kończy... czekamy na nowej str na ciebie juz od paru dni :* nie przestrasz sie iloscia stron tylko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martucha co ty pieprzysz,przecież link do forum cały czas jest. Już przestań wszystko zganiać na gości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość może tak ze swojego niku?! Nie rób ze mnie idiotki bo chyba widzę że usunięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja nie wiem jak ty patrzysz,bo link cały czas jest.... martucha020290 2014.08.09 http://www.babyboom.pl/forum/staramy-sie-f66/ czekajace-na-pozytywny-test-2014-i-ciezarowki-ktorym-juz-sie -udalo-72181/#post10909165 laski przechodzimy tutaj?? Starania od lutego 2014r *** 3 cykl starań *** Cykle ~40-to dniowe *** Kolejny okres w granicach 14.sierpnia 2014 martucha020290 2014.08.09 up Starania od lutego 2014r *** 3 cykl starań *** Cykle ~40-to dniowe *** Kolejny okres w granicach 14.sierpnia 2014 martucha020290 2014.08.09 to nie jest prywatne ale pewnie lepiej będzie chodzić i wszystkie info o ciąży i staraniach będziemy miały pod ręką... usmiech.gif Starania od lutego 2014r *** 3 cykl starań *** Cykle ~40-to dniowe *** Kolejny okres w granicach 14.sierpnia 2014 proszę!! i nie mam tu swojego nicka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×