Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1 trymestr na plusie 3kg

Polecane posty

Gość gość

Czy to duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a który tydzień? Ja miałam plus 3kg w 22tc czyli 2 trymestr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie dużo, ja w pierwszym trymestrze przytylam 20 dag, żeby później schudnąć dobry ponad kg, dziś jestem prawie w 19 tyg i nadrobiłam ten stracony kilogram, teraz waże tyle co na początku ciąży. Może schudniesz jeszcze, lepiej uważaj z tyciem bo na razie dziecko nie rosnie zebys już przytyla 3 kg, potem do końca ciąży możesz przytyć koło 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma reguły. Ja zawsze najwięcej tyje w 1 trymestrze bo wtedy mam największy apetyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 27 tc a na plusie mam juz 7 kg... w 1 trymestrze przytylam 2 kg troche ponad.... a potem dostalam wilczego apetytu.... wazne zeby dziecko bylo zdrowe a nie wieczne kompleksy odnosnie fiigury :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale moj synek jest duzy (1550 g)do tego wody plodowe ktorych mam duzo.... na to tez trzeba patrzec.... :) a w ktorym tyg obecnie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na początku ciąży tyłam po 2 kg mieięcznie. Ale musiałam się oszczędzać, leżałam, nie mialam stresów związanych z pracą itd. Skończyłam z 13kg na plusie, więc źle nie było. To bardzo indywidualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszym przytylam 3, na koncu mialam 11 czyli nieduzo. I co z tego, skoro wlasnie tych 3 nie moge zrzucic z bioder i ud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×