Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna schudła i mi sie nie podoba

Polecane posty

Gość gość
Ta twoja dziewczyna byla obrzydliwe bleee :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie wiem gdzie Ty żyjesz. Paulina zawsze była wyrywana przez facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet przy 6 kilo nadwagi napewno znalazly się osob hy na ulicy które ją wysmiały,poza tyak schudla 25 kilo i nie jest wychodzona to znaczy ze naprawdę była grubaaaa.Pewnie wygladała na więcej niż na 6 kilo nadwagi inaczej z leków by tyle nie schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak schudla 25 kilo i nie jest strasznie chuda,to znaczy ze naprawdę była gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha ciekawe przez kogo byla wyrywana przez nacpanych kolesi w klubie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa....spasiona :D w cyckach mam 126 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mój facet sie tylko zastanawia ile same moje piersi ważą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam 80kg i 178cm i mój facet jest zachwycony :P Chętnie bym schudła z 5-8kg, ale więcej nie sądze żebym musiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo się spaslas to i cycki masz wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczesniej pisalas że wazysz 50 kilo rozdwojenie jazni?I nie sciemniej poznaję po stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz sobie marzyc i tak szczupla laseczka z kragłym cycem będzie dla twojego faceta lepsza,ale Ci tego nie powie grubasie....szczuple dziewczyny tez moga miec wielkie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Napewno proporcjonalnie do sylwetki 70D nie jest mały,przy szczuplej sylwetce wygląda na pokazny." - 70 D to niewielki biust. Sama taki właśnie mam. Przy wymiarach 175 cm wzrostu i 55 kg wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz będzie udawać inne osoby......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu wypowiada sie kilka osob. nie jestem autorem tematu. jestem kobieta z cyckami 85G, wzrostem 183 cm i nadwaga. az sobie fotke strzelilam, zeby moje "nadmiary" klotliwemu chudziaczkowi pokazac :D a co, mozesz napisac znow, ze jestem gruba :P i tak dzis znow jeden pan ze mna flirtowal ;P http://zapodaj.net/9fafaac703b2f.jpg.html popatrz dlaczego ;D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny biust a napewno nie mam 126:OSciemniasz wczesniej pisałas ze mierzysz 178 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja. Jak napisalam mylisz kilka osób, albo raczej laczysz w jedna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby jaki pan z tobą flirtował?Stary i brzydki;)A swoja droga trzeba miec nie zle w bani zeby swoje cielsko na Kafe tylko dlatego zeby cos udowodnic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny biust ale nie mam w nim 126 cm.....ledwo 110 oj sciemniasz kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, ale kolejnej fotki z miara tym razem juz nie chce mi sie robić :P dobrej nocy. i zajrzyjcie jutro do sklepu ze stanikami z dobrą obsluga. tak, by jakas fachowa sprzedawczyni pokazała Wam jak nalezy sie obmierzyc, by dobrać właściwą bielizne. Bo cos mi sie wydaje, ze wiekszosc z Was kobietki nawet nie wie, ze stanik o rozmiarze 65 D, a 85 D to....zupelnie inne D :D inny rozmiar (głębokość) miseczki. Musze isc spac, strasznie sie późno zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiem o tym ze róznia się ale to nie zmienia faktu ze masz coś z banią:ONormalna osoba nie wstawia ani nie trzyma gotowych zdjec w bieliznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez nie bylo gotowe, zrobilam je specjalnie dla Ciebie :D poczytaj jeszcze tohttp://www.rozmiar.com/stanika.php i potem zmierz sie dokladnie, sprawdz jaka masz roznice miedzy obwodem pod biustem i w biuście, a zobaczysz jaki powinnaś nosic stanik. Przy czym pod biustem zwlaszcza mierz sie ciasno. Glowny blad Polek to noszenie zbyt luźnych staników, co powoduje ze "podjeżdżają" do góry, zamiast trzymac glowny ciężar piersi. zmykam, oczy mi sie zamykają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta na zdjęciu ma chyba setkę w brzuchu kogo ty chcesz oszukac?Nikt normalny nie daje zdjecia wiedzac że może byc wysmiany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje i tez Dobranoc tak poza tym to ciekawa z Ciebie osoba skoro ot tak wkleilas tu swoje zdjecie w bieliznie.....i nie chodzki juz o estetyke raczej o cos innego.Cóz nie mi oceniac milego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85 G
Tak, ciekawa ze mnie osoba... ;) mam nadwagę i umieszczam fotke fragmentu (ubranego) ciala do wglądu dla szczuplych niedowiarków. Toż to szok ;) choć ani tam nie widać mojej twarzy, ani adresu... W dodatku mam ponad 40 lat i partnera, ktoremu calosc tegoz ciała nie przeszkadza ;) a w pasie mam stówę, 126 w biuście i tyleż w biodrach. Ot wieksza klepsydra. Nie wszystkim sie podobalo, wiem to, ale tez mam dystans do tego. Czego i Tobie (Wam) życzę. Z wiekiem dojrzewa sie do pogodzenia z faktem, ze nie wszystkim trzeba sie podobac, nadążać za jedna "wlasciwa" rozmiarowka. Ja jeszcze pamiętam jedyna sluszna linię partii, ale przecież i to sie dawno zdezaktualizowało;) W mlodym wieku wydaje sie, ze jak nie będzie sie mialo tej samej bluzki co kolezanka i nie będzie sie sluchalo tej samej muzyki, to znajomi nas odrzuca. A nic tak nie jest wtedy wazne jak przynależność do grupy i jej akceptacja. Dlatego jak baranki wszyscy śpiewacie na jedna nutę. Dlatego zainteresowałam sie tematem. Jeden mezczyzna napisal, ze wolal partnerkę w wiekszym rozmiarze. I co? Zalala go fala krytyki. Bo przecież podobaja mu sie "slonie"... Brzydko panienki, oj brzydko. Nie to jest ladne, co ladne, a to, co sie komu podoba - jak glosi stara maksyma. Zycze byście do niej wkrotce dorosli. Inaczej Was samych zjedzą kompleksy, gdy ciala stracą pasujący do matrycy ksztalt. Jedyny sluszny. Jak niegdys PZPR :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor klamie,pisze ze jego kobieta miala takie powodzenie .No na Polskich ulicach taka kobieta z 6 kilo nadwagi predzej uslyszy wyzwiska niż coś milego.Wszystkie kobiety które nie mogą się odpędzić od facetów są za chude,autor kręci blo na grubaski mało kto zwtaca uwagę 1 na milon.Takie zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ten biust pochodzi z otylosci nie masz się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta twoja dziewczyna chyba byla wyrywana ale w oborze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się ze schudla,i teraz wgląda jak kobieta a nie jak świnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×