Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żałuję, że urodziłam się z takim ryjem

Polecane posty

Gość gość
Musicie pamiętać że facet to głowa a kobieta szyja Jak zakręcisz w prawo zobaczy prawą stronę, jak w lewo lewą. Kumacie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś raczej żadnemu facetowi nie narzekałam, no jedynie czasem ogolnie na figurę, ale to duża część dziewczyn robi :P a ten kolega bliższy mówił ze mam fajną figurę i on takie dziewczyny właśnie lubi... tsaaa. Myślę że raczej podświadomie wyczuwaja moje kompleksy, przez co staję sie mniej atrakcyjną jednostką w ich oczach. Ja kiedyś w wieku 16 lat nie miałam kompleksow, byłam trochę ładniejsza, chuda i czułam się fajnie. Ale wiecie.. jakieś epizody np na ulicy miałam kiedy faceci się oglądali albo coś gadali, tylko że nie wiem czy to nie dlatego że mam po prostu dziwną twarz.. nie wiem, nie umiem zrozumieć że mogę się komuś podobać, patrząc w lustro, charyzmy też nie mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko marnujesz sobie zycie, jak będziesz miała 60 lat to powiesz, bosz byłam ładna jak byłam młoda a marnowałam czas i sie tym przejmowałam dlaczego piszesz że faceci leca na ładne jak sama twierdzisz że potrzebujesz prawdziwego wartościowego związku ? sama sobie zaprzeczasz, gdybyś była ładna poleciałby tylko na urode każda ma wady a ty je uwypuklasz bo masz jakiś wyprany mózg mnóstwo przecietnych i np brzydszych dziewczyn ode mnie ma super przystojnych facetów , facet nie jest skomplikowany jak ty, jest prosty , jak mu nagadasz że jesteś ladna i zdolna to on w to uwierzy faceci tacy są , nawet nie starsz sie jakiegoś zdobyć bo od razu sie skreślasz powinnaś pójść na terapię bo marnujesz sobie życie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mój tok myślenia wygląda tak; wiem, że się nadaję do związku, bo umiem gadać z ludźmi, mam sporo zainteresowań, nie jestem egoistyczna (ale i nie włażąca w tyłek), jestem samokrytyczna i takie tam, ale chciałabym być jeszcze ładna albo prawie ładna, wtedy byłoby idealnie! Być może faktycznie jestem zbytnią perfekcjonistką.. Ale cały czas mam wrażenie, że to takie brakujące ogniwo i za wszelką cenę chciałabym mieć i urodę. Nie wiem, może tak sobie wmówiłam. I ja nie wiem, czy facetom tak łatwo cos wmówić. Przykład - mój brat ma dziewczynę, w moim wieku - dziewczyna ma wyrazistą urodę, ale nie ma ładnych rysów twarzy, niemniej nadrabia byciem wesołą i ma ładny uśmiech. Jednak moj brat w kółko przerabia jej zdjęcia i dopiero nam pokazuje, a też na żywo póóźno ją zobaczyliśmy - wypytywał potem i jak i jak, mamie było głupio powiedzieć prawdę, więc powiedziała że ładna - najlepsze - jak u nas była, to powiedziała że on znowu będzie przerabiał jej zdjęcia, bo źle na nich wychodzi i w realu wygląda lepiej (a jest dokładnie odwrotnie). I brat nadal przerabia jej zdjęcia (nie pokaże za cholerę fot bez przeróbki), etc, co osobiście uważam za chore - jeśli ona mu się spodobała i ją poderwał, to jaki ma problem? No jaki?? Jak można tak szachować drugą osobą i chcieć uznania innych ludzi? A my w ogóle jej nie krytykowaliśmy, nie miał żadnego powodu, żeby tak robić! no a już nie wspomnę o tym, że my ją już widzieliśmy, więc teraz to nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to się w niego pieprznij!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes chora psychicznie , czego szukasz na forum jak przekonujesz że masz rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaa87
Hej dziewczyny! Znalazłam super stronę gdzie podobno można wygrać kartę podarunkową do Rossmana :D Już się zgłosiłam i przyszedł mi sms że weryfikują i zaraz przyjdzie potwierdzenie chyba :P Macie link: http://konkursy-w-sieci.strefa.pl/karta_podarunkowa_rossmann.html . Jak wygram i mi przyjdzie to wyslę wam zdjęcia i napisze co sobie za nią kupiłam. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego, po prostu chciałam się wyżalić. Ty nie potrzebujesz z siebie czasem czegoś wywalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej idź do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×