Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uklad 2 facetow 1 kobieta, poszukuje 2M

Polecane posty

Gość gość

Pytanie nietypowe,ale mam nadzieje,ze znajdzie sie ktos doswiadczony. Jestem kobieta a moja najwieksza fantazja jest trojkat z 2 mezczyznami,ale kompletnie nie wiem jak sie do tego zabrac. Nie chce,zeby to byli znajomi mezczyzni,ale tez boje sie isc w ciemno. Jak znalezc odpowiednich kandydatow? Jestem kobieta atrakcyjna podobno (172cm,54kg, rozmiar biustu c, dlugie nogi, zgrabna pupa i sredniej dlugosci blond wlosy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nik_pl
hej, miałem już taki układ daj mail do siebie to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nic nie wie na ten temat? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stację PKP idź, albo inne miejsce tego typu z bezdomnymi lumpami, postawisz dwie nalewki i cię w*****ają we wszystkie dziury jak chcesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolalabym nie podawac maila na forum :( I jakie byly przezycia? Jak to zaaraznowane bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest kilka miejsc w sieci gdzie się takich szuka, podam kilka na prv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podam miala ktorego dopiero co zalozylam.... napiszcie cos jak wiecie. Bardzo chcialabym spelnic swoja fantazje poki jestem sama i mloda napalona.suczka@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci,ze wypelniania obydwu dziurek na raz nie da sie z niczym porownac. Niestety nie pomoge Ci chyba, bo ja mialam uklad z moim facetem i jego kolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze doradzcie mi cos :) Mialam nadzieje,ze chociaz na tym forum ktos sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za to beda ci faceci mieli jak we dwuch beda cie rzneli??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam im zrobic ze soba wszystko co tylko beda chcieli...taka wlasnie jest moja fantazja,zeby dwoch facetow mnie rznelo tak jak chce a ja nie bede mial na to wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na sama mysl jak moga mnie przeleciec robie sie mokra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kolegow murzynow dalabys sobie z takimi palami rade obydwa ma ja po 23cm pojedynczo juz ich urzywalam, sa dlugodystansowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napalona.suczka@o2.pl było wolne do tej pory? ściemniasz masz go od lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no byl wolny :) tez myslalam,ze bedzie zajety a tu jednak nie :) Bardzo bym chciala,zeby mnie tak 2 ostro przelecialo...najlepiej zeby mieli duze sprzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalem odpisz to cie zerzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie mieszkam w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego maili mi nie chce odczytac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze by tak pójśc do stajni i wybrać sobie 2 ogiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co te zlosliwosci? Jak wy chcecie,zeby babka wam obciagala po same jaja,albo rznac ja w tylek to jest ok,ale jak kobieta ma fantazje,ktora chce spelnic nie szkodzac nikomu (jestem sama) to jest najgorsza ladacznica. Zalatuje hipokryzja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z obcymi facetami może dojść do gwały na tobie.Powinnaś miec jednego znajomego by w razie czego ciś obronil przy rezygnacji.Ja mialam męża i obcego jest to bardzo podniecajace dla męża gdy wchodził w cipke obcy .W tym czasie mężowi pieścilam członka a on mne pieścil po piersiach.Obcy miał większego niż mąż więcej jęczałam niż pod meżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nigdy nie krytyuję,lecz ostrożność jest wskazana.Moja żonka miala kochcnka za moją zgoda oczywiscie w trojkącie ze mną.Przezycie i podniecenie nie do opisania.Zwlaszacza jak trzymalem kochaną żonkę w objęciach między nogami i wchodzil do cipki obcy członek to myślałam,ze się spószczę z wrażenie gdy jęczęczeć zaczęła żonka.Po nim ja się kochałem bez gumy zaraz miałem wytrysk był on ogromny.Po dłuższym czasie zonka spytała się mnie czy moze w obie dziurki.Odpowiedziałem,że tak.I się zaczęło.Ja miałem być w cipce z żonką leżącą na sobie.Przy tym rozchyliłem pośadki by delikatnie mógł się wedrzeć w ciasną dziurkę.Gdy zaczął wchodzic do polowy odruchowo członka żonka się cofnela ja ją przytrzymałem przytulając ją do siebie silnie.I wtedy do końca wdarł się było z poczatku ciężko zegrać ruchami z kochankiem żonki.Mile wspominamy ten seks we troje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę Ci chyba pomóc. Napisz do mnie na attaman@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomogę Ci xxx00@10g.pl napisz Pawel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zaciekawiony
a czy nie było by lepiej 3M ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam bo mozesz być brutalnie zgwałcona chyba,ze tego chesz.Najlepiej jest niestety mieć osobę jedną znajomą a druga obca.Mu miielismy byl maż i obcy facet co prawda z dużym kutasem też miałam ciaki gdy się rozebrał i mu stanął.Ale byłam bezpieczna bo w razie mojej odmowy mąż czuwał nad wsystkim i by przerwał.Mąż mie doprowadził do orgazmu minetką potem usiadł za mną chwycił za moje nogi rozchylając je.Potem rozchylił waginę zapraszajac obcego w prezerwatywie do delikatnego wkladania.Ja lekko zaczęłam się cofać widzac jaki sprzęt sie szykuje na mnie,lecz mąż stanowczo przytrzymał za uda i obcy się wbił ja jękłam głośno.Mąż zaczął mnie piscić po cipce przy łechtaczce.Po chwili już oddałam się wzniesieniu erotycznemu ,zas mężowi czlonek pulsował mocno z podniecenia.Facet długo mnie pukał ok,pół godz.Szczytowałam dwa razy.Gdy po nim maż wszedł nie miałam z nim orgazmu ,a mąż szybko miał wytrysk.Po tym jednym seksie nie mielismy wiecej seksu w trójkacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był chyba obcy ósmy pasażer nostromo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×