Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pojemniki na żywność

Polecane posty

Gość gość

jakie pojemniki na żywność są najlepsze - metalowe czy plastikowe? a może drewniane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szklane albo emaliowane plastikowe są bardzo niezdrowe, chociaż praktyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ceramiczne są też świetne, ale ciężko takie dorwać i nie są wybitnie wygodne w użytkowaniu, zwłaszcza gdy ktoś nosi jedzenie np. do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ze stali i bardzo dobrze sie sprawują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałam takie podobne teraz w polo za nieduże pieniądze.ze stali nierdzewnej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy też od stali, generalnie stal nierdzewna jest świetna, ale jeżeli trafisz na produkt "chiński" to podobno ta chińska stal potrafi wydzielać szkodliwe substancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do produktów suchych plastikowe. Do mokrych i do mikrofali szklane (absolutnie nie wolno mikrofalować dań w plastiku!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie wiecie o przechowywaniu jedzenia, współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynafiga88
Moim skromnym zdaniem najlepsze sa szklane pojemniki na zywnosc i wlasnie takich uzywam... polecam, bo najczesciej kupuje wlasnie tam- sklep https://dukapolska.com/ , super pojemniki, bardzo dobrej jakosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chwalę sobie pudełka próżniowe od AWG Polska, super trzymają zapach i smak jedzenia przez długi czas, wg producenta nawet 5 razy wydłużają trwałość i faktycznie coś koło tego mi wychodzi. Prezentację pudełek można do domu zamówić, ja dzwoniłam na 22 679-11-99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A myślałeś może o opakowaniach styropianowych? Podobno są najzdrowsze a zapach nie przenika na opakowanie. Zobacz sobie na https://aleopakowania.pl/ na opakowania styropianowe na żywność, na pewno któreś Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoionn

W razie poszukiwań  opakowań plastikowych dla przemysłu spożywczego sprawdźcie sobie  Onplast.  Ich pojemniki są porządnie wykonane no i mają  dobre ceny. Od dawna z nimi współpracujemy i bardzo sobie ich chwalimy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teczkowo

To ja wam powiem tak, jeśli chodzi o żywność to zrywki jednorazowe :), a jeśli potrzebujemy reklamówek - również z nadrukiem. Zapraszam do sprawdzenia oferty miropak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriela

Wyjątkowo konkurencyjną ofertę opakowań jednorazowych można znaleźć w hurtowni www.gemini-euro.pl. Super jakość i  konkurencyjne ceny. Zamówienia realizują bardzo szybko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×