Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pluto19

Ozdoby ciala , temat zbiorczy

Polecane posty

Gość Pluto19

Co sadzicie o ozdobie swojego ciala tatuazami , percingiem , tunelami i roznego rodzaju czapkami, eleganckie okulary przeciwspoleczne. Wedlug mnie niektorym osobom to naprawde pasuje i dodaje wrecz atracyjnosci. Jestescie tego samego zdania ? Mowimy tutaj o mlodych ludziach 16-35. Wedlug mnie mozna bardzo ciekawie pokresic swoja osobowosc takimi ozdobami :) Zawsze mnie do tego ciagnelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciala sobie zrobić kilka kolczyków, ale odstrasza mnie fakt, że podobają mi się te na trudnogojące się a u mnie nawet zwykłe w płatkach uszu goiły się miesiącami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluto19
Ja kiedys chodzilem z kolczykiem i czapce z daszkiem bardzo fajnie to wygladalo , wszyscy mnie chwali za wlasny styl. Tatuazy nie posiadam ale jak bede mial mozliwosc to pewnie sobie zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czapki roznego rodzaju ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam tatuaże, kolczyki trochę mnie (nie przyjmują mi się) i osobiście nie zrobiłabym sobie dużych tuneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tego samego zdania na takie osoby zawsze się zwraca uwagę ja tak mam jak zobaczę ciekawie ozdobioną osobę to trudno mi oderwać wzrok, obserwuję również jak ludzie patrza na mój tatuaż choć mnie wtedy "obgadują" to czuję że pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też do tego strasznie ciągnie. Oprócz tradycyjnego przebicia uszu mam jeszcze przekłutą wargę. Jakiś czas temu miałam w nosie i języku no ale niestety, musiałam wyjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko uszy...ale za to 6 dziurek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okulary przeciwspołeczne...odjechałam:-) lubię tatuaże, kolczyki niektóre, tunele nie. Czapki z daszkiem są...dziecinne:-) mam 45 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czapki z daszekim to zbrodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tatuaże i dziwaczne kolczyki odrzucają. Zawsze kiedy idę do burdelu pytam dziewczynę czy ma tatuaż .Jak ma wybieram inną. Nie potrafił bym dotknąć kobiety z tatuazem To obrzydliwe.brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie odrzucają tacy "faceci" jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluto19
Samo to ze chodzisz na d***** to juz cos nie tak z toba :D W spoleczenstwie istnieja glupie stereotypy - czapka z daszkiem fullcapem pewnie jakis cwaniak - kolczyki w uszach pewnie gej - tatuaze pewnie jakis przestepca - tunel jakis dziwak w ogole - dziewczyna z tatuazami pewnie jakas ladatnica Mysle ze kazdy robi to co mu sie podoba i nie powinno sie go oceniac po ozdobach na ciele. No ale ludzie beda nas caly czas oceniac czy tego chcemy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak co do tych czapek z daszkiem - i bez stereotypów są brzydkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to że z tatuazami to ladacznica.Idac do burdelu wiem że dziewicy tam nie spotkam.Chodzi o to że nie puknal bym kobiety z tatuazem czy tunelami czy kolczykiem w czole czy ustach.Po prostu te "ozdoby" są odpychajace.Kobieta ma byc pachnaca , uczesana , dyskretny makijaż a nie podziurawiony brudnopis.I takie pukam , place i wymagam :-):-):-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dno moralne wypowiada się o tym jaka ma być kobieta...śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dla mnie facet który takie ma zdanie i musi chodzić do burdelu bo zadna normalna nie chce mu dac to desperat i syf... Odrzucające i zenujace jest to ze musisz korzystac z usług dziwek...HRRR TFU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę .Chce i lubię .Doskonały uklad dla mnie i dziewczyny .Posiedzimy najpierw przy stoliku razem z innymi dziewczynkami.Wypijemy drinka lub whiskacza .Kosztuje to mniej niż zwykly podryw.Kupuje sobie taka laseczke na jaką mam akurat chęć ( bez obrzydliwego tatuazu i cwiekow oczywiście ).Nie chodzę znowu tak bardzo często , moze raz na dwa miesiące wiec dużo nie tracę.Żona z seksu ze mna jest zadowolona ale niestety ma niskie libido.Trzeba sobie jakoś radzic.No nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenujące ze na d******,usisz chodzić hrrrr tfu====>twój brudny ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ? lepiej chyba iść do burdelu niż zdradzać żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli tylko kolejny, głupi troll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu troll .? Ma rację. To mniejsze zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma, a jak ma takie problemy to proponuję kastrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×