Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nie wyobrazam sobie ani jednego dnia bez pralki i zmywarki

Polecane posty

Gość gość
Dzis wiekszosc kobiet nie potrafi nawet chleba maslem posmarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w zlewie nie jest możliwe uzyskanie tak wysokiej temperatury zmywania jak w zmywarce tak samo jakbys majtki prala recznie czy recznik szkoda czasu bo w niskich temperaturach abkterie tylko sie mnożą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościuffa
A co ty sama woda te naczynia myjesz? W rekawiczkach chroniacych alabastrowa skore przed detergentem i temperatura wszystko sie da.jak twoi rodzice przezyli te drobnoustroje kiedy twoi dziadkowie w jednej misie myli naczynia, do ktorych na piecu wode grzali i plukali je zimna woda ze studni?:p niektorzy kiedys to nawet patelnie piaskiem szorowali. po to sie szczepimy zeby na ospe nie umierac;p a ludzie sie na wlasne zyczenie wyjalowiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje nowe kaspułki finisch któe działają na zasadzie aktywnego tlenu który rozpuszcza zabrudzenie z mniejszą ilością substancji chemicznych co rpawda nie należą do tanich ale trudno a zresztą końcowe płukanie jest też w wysokiej tem więc wypłukuje chemie z kapsułki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O losie,jakie wy zblazowane jestescie. Widac wiekszych zmartwien nie macie. Ludzie to juz na psy zeszli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profil psychologiczny autorki: Pochodzi ze zwyklej rodziny, klasa srednia z ambicjami piecia sie w gore, ktore zaspokaja wszelkimi dostepnymi na rynku sprzetami agd w mysl zasady: jak nie bede miec, bede jak te wszystkie zwykle rodziny . Przesadnie zlewa mieszkanie domestosem myslac ze zabije wszystkie zarazki nie patrzac na konsekwencje wdychania oparow. Bardziej dba o to co ludzie widza niz o wlasne zdrowie(choc mysli inaczej), nie posiada gumowych rekawiczek, bo ma zmywarke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zmywarki. Kiedys mialam ale nie uzywalam :P a teraz moge sie pozbyc nawet i pralki. Czesc ciuchow to jedwab ktory wymaga innego prania, czesc przez te upaly od razu po powrocie piore w misce bo nie chce mi sie czekac, gorzej z lodowka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przez co te bakterie na talerzach że trzeba je gotować w zmywarce? chyba g o w n a nie jecie? bakterie to się mnożą jak się gary do zmywarki wstawi i to kiśnie, stara zupa, sosy, jak się talerz od razyu zmyje to po czym bakterie? myjcie ręcę po wyjściu z kibla, nakładajcie obiad umytymi rękami to bakterii nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co dziwnego czy złego jest w tym, ze ktoś pierze raz w tygodniu ;D przeciwnie, wodę oszczędza. ja tez piorę wiele rzeczy ręcznie, bieliznę czy bluzeczki cienkie letnie, przecież to chwila jest i w dodatku zaraz wysychają, strata pieniędzy. Zmywarki nie potrzebuję, to dopiero trzeba myć co parę dni żeby sie nie zalęgły bakterie itp. a mi by się nie chciało, wolę na bieżaco talerze/kubki myć a reszte jak się nazbiera trochę, ręcznie. Te co myślą, że tyle bakterii jest na talerzach to chyba nie zdaja sobie sprawy ile codziennie bakterii wcinają z różnych źródeł :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też piorę raz w tygodniu. Ubrań mam tyle, że naprawdę nie oznacza to chodzenia przez cały tydzień w tych samych:) Mogłabym robić nawet cztery prania pod rząd raz w miesiącu i nie oznaczałoby to chodzenia w tym samym (no majtek by mi brakło po jakichś 3 tygodniach). Piorę raz w tygodniu tylko dlatego, żeby pozbyć się fury brudnych ubrań leżących w koszu. Zmywarkę też mam, choć mieszkam sama. I to sześćdziesiątkę. Włączam co 2, 3 dni pełną. Żyję - bakterie mnie nie zabiły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogata pani
Ja też,mój ostatni zakup to i Roboot Scoba rewelacja,leżę a on myje podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, ty nie potrafisz sobie wyobrazić, droga kuro domowa, dnia bez pralki czy zmywarki, # A JA PRACUJE ZAWODOWO na dobrym stanowisku , nie jestem kura domowa i tez nie wyobrazam sobie zycia bez np pralki , ze niby mialabym wszystko recznie prac ?? jeszcze brak zmywarki bym przezyla jak by sie np popsula ale bez pralki ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pralka bosch maxx 7 vario perfect która automatycznie dostosowuje zużycie wody prądu i czas prania do ilości prania więc nawet 1 bluzke moge włożyć do pralki i będzie oszczędnie to nie 10 lat temu że czy włożyło sie do pralki tylko majtki czy dopchało sie bęben że nie było gdzie palca wsadzić to i tak tyle samo wody i prądu ale neistety dzisiejsze urządzenia są inteligente ... i nie musze nic prać w misce a w zmywarce nic nie kisnie bo codziennie po kolacji jest uruchamiana ja nie wyobrażam sobie ręczego prania czy zmywanie dajcie spokuj ja nie jestem z zadnej bogatej rodziny ale higiena na peirwszym miejscu ludzie i to nic na pokaz !!! na pokaz to są brudasy co każdy ich palcami wytyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×