Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Łucja Kłucja

Dałam nauczkę teściowi!!!!

Polecane posty

Wiecie co mnie najbardziej zniesmaczyło, to, że gdy byłam w ciąży to mój teść ani razu nie odwiedził mnie w szpitalu, ani razu nie spytał mnie jak się czuje w ciąży, tylko powiedział, że to naturalna kolej rzeczy, wątpię żeby Twoje dzieci były ładne. Potem dodał, że nie ma pewności czy ja urodzę dzieci jego syna a na koniec, że wątpi żeby syn był jego dzieckiem. Tak się zdenerwowałam, że postanowiłam, że moje dzieci będą nosić moje nazwisko. Mój mąż zgodził się, moje dzieci to Jan i Kuba, bliźniaki, męczyłam się 9 godzin przy porodzie a teść? Dla teścia nie liczą się dzieci mojego męża. Brat męża, zmienił sobie nazwisko na panieńskie nazwisko swojej mamy. Mój teść wpatrzony jest najmłodszą córkę, która urodziła nieślubnego bękarta. Teść tylko w nich widzi swoją rodzinę, nawet dowiedziałam się, że mój teściu ciągle jakieś prezenciki robi dla córeczki i jej synka. U mnie za to wszyscy kochają moich synów: mój tata, dziadek i moja mama. Niestety, zaczynamy się trochę z mężem oto kłócić bo on twierdzi, że moja rodzina wtrąca się w wychowanie naszych dzieci. Ale mnie to nie przeszkadza, rodzice się nimi zajmują prawie 24 na dobę. Rano mama, potem tata z dziadkiem zabierają ich na plac zabaw, a ja mam czas odpocząć. Mój mąż dość dobrze zarabia, więc ja nie pracuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×