Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Senor_Toledo

Gromi na urlopie, czyli łysi harcują

Polecane posty

Witajcie wszyscy:-) Ja tylko na chwilę, chciałem Ci Toledo pogratulować że w końcu ruszyłeś swoją leniwą dupę i założyłeś własny temat:-) Nie gniewaj się za te ostre słowa wiesz że Cię uwielbiam i uważam że to tacy jak Ty I Gromi powinni nadawać ton na Cafe Erotycznym a nie te bandy gównojadów co zawsze w środku najlepszej imprezy gdzie błyskają rapiery Twoich słynnych wymian z Gromi czy w trakcie pokazu szlachetnej sztuki uwodzenia gdzie cipka kobiety ocieka pożądaniem tak że jest na skraju orgazmu. To zawsze przyjdzie taki gównojad zrobi kupę na środku stołu z jedzeniem i piciem zacznie wszystkich obrażać i myśli że jest zabawny i zdobędzie popularność na Cafe erotycznym. Więc jak najmniej takich "gwiazdorów" Ci życzę na Twoim temacie. Mam nadzieje że nie porzucisz go jak wróci Gromi z urlopu lecz nadasz mu własny klimat. I będą już 2 fajne miejsca A na zachętę mała wizualizacja Twojej netowej knajpki:-) http://3.bp.blogspot.com/_vsKQH-bssIk/TKHHQb96xzI/AAAAAAAAADg/cAyTfSzpgug/s1600/Toledo+%2857%29.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle Wilku Twój wpis wprawił mnie w zakłopotanie. Dlatego ze spuszczoną głową i zarumienioną twarzą idę obierać kabaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Magda 78 Przepraszam jeśli uraziłem nie znam wszystkich ale trochę oglądałem sam nie uczestnicząc i powtarzam Toledo to absolutny mistrz świata w uwodzeniu kobiet słowem a Gromi robi super klimat i jest jego godna partnerka. Z tych co czytałem to nawet nie zbliżyli się do Toledo oni grają w Legii Warszawa a Toledo w Barcelonie. Toledo to Messi uwodzenia taki zdarza sie raz na kilkaset milionów więc szanujcie go dziewczyny bo szybko takie drugiego nie bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Toledo robię w realu nalewkę z czernic lub jeżyn bo nie wiem jak to u Ciebie się nazywa to te czarne w lesie będzie 60%:-) Co by nie rozpychać żołądka nadmierną ilością płynu i żeby był zapas procentów na wodę co roztopi się z lodu. Zostawie kilka butelek na nasze spotkanie w realnej Bacówce tylko we 2 lub jak chcesz weź kumpli bedzie wesel taka meska biesiada:-) Byłem teraz na takim wypadzie na polowaniu z kumplami i sa fajne klimaty na pewno jest mocno erotycznie choc po mesku. Panie w stacjach Orlenu są w nas zakochane:-) A bylismy wierni swoim kobietom:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×