Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

faceci się mnie boją

Polecane posty

Gość gość

wiem, że jestem całkiem atrakcyjna, przyjemna buzia, zgrabne ciało. Do tego zachowuje się inaczej niż większość kobiet, nie paplam głupot, zawsze zależało mi na wykształceniu, dobrej pracy, uznaniu. Mężczyzn dosłownie muszę namawiać na kontakt ze mną. myślałam często, że się nie podobam, że nie jestem w czyimś typie, okazywało się że faceci byli po prostu przestraszeni i nawet nie próbowali, nie wiedzieli jak się odezwać, albo ich zgasiłam niechcący. Czasami szkoda mi, że może i niezłe dziewczyny, ale totalnie głupie i męczące mają takich fajnych facetów, ale kretynki udawać nie będę, żeby tylko ktoś poczuł się lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy biust? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzis gość

Ile masz lat skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Dzis gość napisał:

Ile masz lat skąd jesteś?

Ze świecą szukać drugiego takiego de'bila jak ty... 🤣😄😀😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiczne prowokacje

Kobiety się mię boją, bo jestem za bardzo inteligentny.

Myślałem, że jestem brzydki, ale ja je onieśmielam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba

Bzdury, nie ma w tobie ciepla, po prostu, plus to pragnienie uznania dosc zenujace, ale czeste, zimne serce, nie jestes lepsza nie mysl sobie, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men

Są takie kobiety. Inteligentne i atrakcyjne, ale mają w sobie coś takiego, że bardziej nadają się na "Panią Prezes" niż na partnerkę. Znam dwie takie, obie na wysokich stanowiskach, sam się zastanawiałem dlaczego mnie nie kręcą, bo obiektywnie są zadbane i atrakcyjne. Za to świetnie się z nimi rozmawia.

Być może działa ten sam efekt (tylko w drugą stronę), co w wypadku "męskich psiapsiułek" - sympatycznych facetów, z którymi kobiety uwielbiają rozmawiać i którzy kompletnie kobiet nie kręcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×