Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Po co macie w domu dywan

Polecane posty

Gość gość

W dywanie lęgnie się najwięcej kanonów tj różne meszki, pluskwy, karaczany, karaluchy, już nie mówiąc o roztoczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ludzkich głowach lęgną się znacznie gorsze rzeczy,a jednak ludzie mają głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam dywanów, bo dywany są obleśne, brzydkie okropnie. Za to mam wykładzinę w sypialni, ale to normalne, że się ją odkurza codziennie, więc nic mi się w niej nie zalęgnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda. w dywanie jest dużo różnych rzeczy. może są po to, żeby nie przeszkadzać sąsiadom? nie pomyślałeś o tym? na zachodzie to podobno obowiązek żeby nie stukać nikomu nad głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dywanów. Tak jak wyżej tylko wykładzinę w sypialni..odkurzam raz na miesiąc i nic mi sie nie zaleglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie powinniśmy rezygnować z elementów wystroju a zmienić przyzwyczajenia i nawyki. Są ludzie którzy nawet rąk nie myją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dywan w dwóch pokojach, u dziecka, i w drugim, gdzie zwykle wyleguje się kot, zabrałam kiedyś stamtąd dywan, bo ciągle były kłaki na dywanie, ale zrobiło mi się szkoda kota, ze na podłodze leżał i połozyłam z powrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, kto wymyśla te tematy ? Żeby ciepło było w nogi. Bo podłogę niewyjściową trzeba przykryć, bo mi się podoba, bo pasuje do wnętrza, bo pies ma miękko i przyjemnie, bo lubię się zmęczyć przy sprzątaniu, etc :) Ja swoje dwa musiałam przywieźć wynajętą przyczepką, taką długą, jak takie: http://sebik.pl/, bo w żadne auto cholerstwo nie wchodziło. I teraz mam to wyrzucić, za tyle nerwów związanych z dostawą? Nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, u mnie z wielu podobnych powodów - ale głównie dlatego, że tak mi pasuje w pokoju, bo podłoga właśnie mało atrakcyjna. A mam coś takiego - http://www.dywanyalladyn.pl/oferta/dywany-nowoczesne/ - jak ten drugi tutaj i wygląda świetnie. Jak ktos dba o dywan, to takich "okazów" w nim nie znajdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dywan jest zbiorowiskiem syfu - to prawda. Trzeba by go odkurzać na trzepaku co trzy dni. Jednek to co napisała autorka topiku świadczy o tak mizernej wiedzy, ze aż trudno uwierzyć. Gdzie się takie cepy mogą uchować? To dopiero zagadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam w starej poniemieckiej kamienicy z piecami kaflowymi w których palimy na zimę żeby było ciepło. jak bym nie miała dywanów to chyba by mi stopy z zamarźnięcia odpadły. w zimie noszę wełniane kapcie a i tak specjalnie za ciepło to mi nie jest, a dwa; faktycznie podłogę mam obrzydliwą a dywany prześliczne, w jasnych kolorach, ale często je odkurzam, średnio dwa razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to bardzo ładnie wygląda, szczególnie jeśli pasuje do pozostałych elementów wyposażenia. Zobaczcie to - https://dywanstyl.pl/ Od nich kupiliśmy, ale dywanik mamy symboliczny, niewielki, przy czym wygląda on super. Ale jednak nie w naszym typie są dywany, które zasłaniają całą powierzchnię podłogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci chciały, a poza tym bardzo pasuje im do pomieszczenia, poza tym - często siedzą na podłodze. Zobacz - https://dywanwdomu.pl/kategoria/dzieciece-i-mlodziezowe Dywan do pokoju dzieci można od razu kupić z fajnymi motywami, np. z torem samochodowym, więc z góry od razu wiadomo, że to będzie częściowo taka po prostu zabawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani_groszkowa_78
Jeżeli mowa o dywanach dla pokoju dziecięcego to polecam koniecznie sprawdzić https://www.topworld.pl/produkty/dywany/dywany-dzieciece,2,11499 - w pokoju mojego syna znajduje się ten z boiskiem piłkarskim. Wygląda świetnie, a syn jest po prostu wniebowzięty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Ze swojej strony to na pewno polecę sklep 7 Krolestw Dywanow - https://7kd.pl/. Porządne tureckie oryginalne dywany, nie są to jakieś słabe chińskie produkty które po kilku miesiącach będą się nadawały co najwyżej do zaścielenia piwnicy ….

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej durny tekst promujący dywany to ktoś wyżej napisał, żeby nie stukać sąsiadom i że, za granicą jest obowiązek posiadania dywanów :-) Po co zakrywać ładne panele ? Można sobie położyć jakieś małe dywaniki przy łóżku, łatwe do utrzymania w czystości. Dywany, meble tapicerowane to przechowalnia alergenów i roztoczy. Skoro już muszę na czymś siedzieć i leżeć to po co mi jeszcze dywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kiedyś dywany w domu, ale oddałam w końcu do schroniska i pozbyłam się kłopotu. Teraz łatwiej utrzymać czysty dom, a pieski w schronisku mają w boksach cieplej na zimę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mam tylko koło łóżka taki mały i wystarczy. Mam w domu psy i koty, dywany zbierały sierść, brud i plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj --> sama jestes durna, nikt nie napisal za granica jest obowiazek posiadania dywanow tylko ze jest zakaz stukania sasiadom nad glowa. I to jest prawda. Sami mieszkamy w takiej rezydencji gdzie w regulaminie wspoloty jest kategoryczny zakaz "twardych podlog" (typu kamien czy marmur) a parkiety czy kafle maja kreslone normy ktore trzeba przestrzegac. Jak zakladalismy w calym mieszkaniu parkiety to bralismy od firmy ktora nam te parkiety kladla specjalne zaswiadczenie, na ktorym bylo wyszczegolnione jaki typ izolacji fonicznej zostal uzyty. Bez tego zaswiadczenia sasiad ktory mieszka pod nami moglby, wedlug swojego kaprysu stwierdzic ze za bardzo slychac i zarzadac zmiany podlogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo pomógł z wybraniem dobrego dywanu do dużego pokoju artykuł na 7kd.pl/smartblog/73_nowoczesne-dywany-do-salonu.html. Niestety albo stety ale teraz wybór producentów materiałów i wzorów jest tyle ile komarów w lesie pod koniec sierpnia :) łatwo się pogubić, trudno szybko podjąć decyzję co do zakupu...ja to szukałam czego pasującego z miesiąc chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam po ciężkim dniu wyłożyć swoje stare kości na dywanie 😄 Kupiłam mięciutki, taki milusi w sklepie 7KD i jestem zachwycona ! 7kd.pl/merinos/1071-13296-merinos-dywan-typu-shaggy-miekki-z-wysokim-runem-cappuccino.html#/25-wymiary-80_x_150_cm/45-kolor-cappuccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×