Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Endela

Jesienią nad morze

Polecane posty

Cześć. Myślicie,że warto jest jechać jesienią nad morze? Będzie tam coś ciekawego do robienia? Jeśli tak to jaką miejscowość polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polskie morze jest piękne przez 4 pory roku. Jeśli boisz się chłodu czy brzydkiej pogody, możesz wykupić pobyt w dobrym hotelu. Ja byłam rok temu w www.hotelsenator.pl i muszę przyznać, że zapewniają swoim gościom wiele rewelacyjnych rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie jest coś fajnego do robienia, zależy jakie masz podejście. Ale na zimno lepiej wybrać większe miasto. Młody ma astmę, także jesienią co roku praktycznie przerabiamy Trójmiasto ze wzgl na jod. Ostatnio Sopot ponieważ tam nas jednak wyszło korzystniej niż w Gdańsku ( http://www.victus-sopot.pl tylko musisz poszperać). Trójmiasto jest praktycznie jak Warszawa pod względem miejsc do odwiedzenia i ilości rozrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Błysk
Ja często wyjeżdżam nad morze po sezonie. Jest wtedy klimatycznie, spokojnie- nie ma tego całego wakacyjnego plastiku. Podróżuję tanim autobusem ECOLINES, bo kolej to nie na moje nerwy. Jesienią najbardziej podoba mi się Świnoujście i Ustka - mają urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×