Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1111

Czemu Holendrzy szaleja za Polkami?

Polecane posty

Gość gość
Obcokrajowcy jak są tacy z****** to się chociaż z tym kryja, Polacy wcale. Wręcz są dumni z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" A większość Holendrów wygląda ohydnie .Wielu to narkomani albo geje . Wyrośli na schemizowanym żarciu jak jakieś mutanty . Polkę bierze tam sobie taki co go Holenderki omijają i tyle ! . " Ale dlaczego tak zmyślasz? Kompleksy leczysz? Chciałbyś żeby tak było, no ale niestety... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale podgatunek(czyt. mezczyzni) zawsze bedzie twierdzil, ze polki leca na hajsik, bo sami go nie maja i zylka im w oku peka z zazdrosci, ze sa na swiecie mezczyzni ambitni, odpowiedzialni, z jakimis ambicjami. Kobieta wbrew powszechnym twierdzeniom nie jest masochistka i jest bardziej mobilna, bo wie, ze musi szukac miejsca, gdzie bedzie dobrze jej i jej dzieciom, na ktore ojciec polak czesto ma wyjeb*ne jaja. Wiec nie dziwcie sie, bo to wszystko wasza zasluga, podgatunku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami ciężko pracują na swój los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni będą jeździć za wschodnią granicę, bo nie szukają kobiet, tylko uległych służących :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam meza niemca i nawet nie bylo rozmowy,ze w domu sprzatamy razem i dzieckiem tez sie zajmujemy razem.w przeciwienstwie do pana polaka to zadna ujma na honorze wyjsc niemcowi z wozkiem na spacer.polak to by chcial tak:kobieta na caly etat do roboty,potem drugi etat w domu czyli full service lacznie z samodzielnym zajmowaniem sie dziecmi,no i 3 etat czyli w nocy,ma byc jeszcze aktywna,wypoczeta i zawsze chetna,bo przeciez ona nic robi jedynie tylko tyra gdzies 10 godzin a potem zajmuje sie domem i dziecmi.tacy sa wlasnie nasi panowie NIESTETY.jak jestem w polsce to az mi sie wlos wlos na glowie jezy jak polacy sie zwracaja do swoich zon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak zaraz uslyszymy, ze dajemy d**y, albo za kase albo dla sportu :) piekny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co może powiedzieć bezwartościowy frustrat , który nie może znaleźć kobiety? Przecież w sobie winy nie znajdzie :D A skoro jest sam, a zainteresowana jest nim tylko patologia to coś z nim musi być nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, panowie, gdzie sie schowaliscie? Czyzby prawda wam oczy wydlubala? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj sobie ukraińskiej służącej :D albo wyrozumialego geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy macho o tej porze już po odpowiedniej iloci %...wypoczywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukają sobie ukraińskiej służącej :D albo wyrozumialego geja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha jak by tak maczo polaczek do niemki albo holenderki powiedzial(czytaj wydal polecenie)ze ma byc obiad a potem koszula wyprasowana to by juz jego walizki za progiem staly,ale najpierw by porzadnie oberwal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale im dalyscie -uciekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszli nam jechac na innym temacie heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam meza polaka,ktory spedzil lata za granica i nie moze uwiezyc jakie super spoleczenstwo zyje w polsce,sami alko i oszolomy ( no - sa wyjatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na którym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość Polaków to nieroby nie pomagające w domu i nie pomagające przy dzieciach , partnerstwo u Polaka to zarób na niego a później jeszcze posprzataj i ugotuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×