Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patrycja 1986

Jak usnunąć brzydki zapach kosza na śmieci?

Polecane posty

Gość Patrycja 1986

Witam! Czy znacie jakiś magiczny sposób na wyczyszczenie plastikowego kosza na śmieci? Nie chodzi tu o zapach samych śmieci, bo wyrzucam codziennie, chodzi mi o sam zapach kosza. Nie potrafię się go pozbyć, próbowałam już domestosa, proszków do szorowania... Nic nie pomaga. Może macie jakiś fajny sposób typu "cytryna + coś tam" :) ? Dziękuję za wszelkie podpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj z sodą oczyszczoną, fajnie pochłania brzydkie zapachy w lodówce więc może da radę z koszem. U mnie soda fajnie pochłonęła zapach kociego moczu, który jest ohydny i trudno się go pozbyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obuduj śmietnik, wtedy będzie lepiej. ja do takich zadań mam sprawdzoną firmę - http://olto.net.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CamillaH
Ja średnio 2 razy w miesiącu zalewam kosz wrzątkiem z płynem do naczyń i domestosem. Pozbedziesz się brzydkiego zapachu i zarazków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po wymyciu woda z płynem do WC i wysuszeniu włóż na dno kilka stron gazet, dopiero na nie worek na śmieci. Do worka też trochę gazet - gazety pochłaniają bieżące zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Zapachowe solidne worki można kupić z ezaopatrzenia.pl , dobry sklep internetowy z tego typu rzeczami. Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Znam sklep, czasami zamawiam opakowania, dobre ceny i produkty też dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×