Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lowczyniokazji

Botoks: tak czy nie

Polecane posty

ja generalnie jestem przeciwna, ale gdybym się decydowała to tylko w profesjonalnej klinice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula882
Zdecydowanie tak ale tylko w profesjonalnym gabinecie... koleżanka poszła z grupona i nie była zbytnio zadowolona... Na takich rzeczach nie ma sensu oszczędzać tych kilku zł. We Wrocławiu uderzaj do kliniki Keramed, jestem stałą klientką i nie ma opcji żeby cokolwiek nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie i jeszcze raz nie. Skutki uboczne wyjdą po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trend zniżkowy. Twarz ci sie rozjedzie po latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie skutki uboczne? Osoby, które się tutaj wypowiadają, proszę o argumenty za TAK i za NIE, a nie szerzenie stereotypów i mitów. I wszystkim polecam lekturę na temat tego zabiegu http://www.klinikasfera.pl/botox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O efektach ubocznych to raczej możemy mówić tylko przy źle wykonanym zabiegu. Dlatego ważne jest, żeby robić takie rzeczy tylko w sprawdzonych gabinetach. Jeśli chodzi o zmarszczki wokół ust to rzeczywiście lepiej je wypełnić kwasem hialuronowym. Ja polecam http://www.techderm.pl . Ogólnie rzecz biorąc botoks i kwas maja trochę inne zastosowania. Wszystko zależy od tego jakie zmarszczki chcemy usunąć. Najlepiej po prostu skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma inne preferencje, ja botoks bardzo lubię i widzę, że bardzo korzystnie wpływa na wygląd mojej ceRy. Chodzę regularnie do Arte Clinic do dr Małgorzaty Warchoł i mogę polecić to miejsce. Korzystają z profesjonalnych narzędzi, co na pewno ma duży wpływ na efektywność zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominissa
Ja również polecam, jednak efekt po jest świetny, twarz jest odmłodozna i ja się lepiej czuję. Wypełniam zmarszczki sprawdoznym i bezpiecznym preparatem Restylane, więc nie boję się sztucznego efektu czy jakiś komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jeśli zabieg jest wykonywany prawidłowo to jak najbardziej będziesz zadowolona z rezultatu. Sama co jakiś czas poddaje się zabiegom z wykorzystaniem botoksu w gabinecie www.face-med.pl. Efekt jest bardzo naturalny i długotrwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×