Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czterdziecha co ma pecha

Czym kobieta jest dla faceta

Polecane posty

Moim męskim okiem super lasencja to taka, która ma powiedzmy 165cm i 45kg oraz ładnie zaznaczone biodra, wciecie talii, jędrny nieduży biust i przerwę miedzy udami. Do tego powinna mieć delikatną, wąską twarz i piękne, zadbane włosy. Tylko takie są w obrębie mojego zainteresowania. Brak którejkolwiek cechy dyskalifikuje w mojej ocenie kobietę. Takie nabrzmiałe i nafukane grube baby to tylko do garów. Takie nigdy nie znaznają zadnej przyjemności z życia, paskudne grubasy zapuszczone. Bleeee, nawet nie chcę myśleć, ze takie coś miałoby mi leżeć w łożku xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Wpis pod artykułem o anorektyczkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś troll napisał posta, a ty się podniecasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd fizyczny jest pomocny na początku znajomości, piękna kobieta sprawia że chcemy ją poznać jeszcze lepiej. Ale brzydka również ma szansę, o ile sama nam ją da i da poznać swoje wnętrze. Czym jest kobieta dla faceta? wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Celowo napisałaś "czym" ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha, przeleciałbym cię ostro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta44l
Słuchaj co mówią prawdziwi mężczyźni, nie wypierdki Ten cytowany, to wypierdek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta jest dla faceta workiem na sperme i maszyną do robienie jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale brzydka również ma szansę, o ile sama nam ją da i da poznać swoje wnętrze. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx proszę wyjaśnij jak ma to zobić , jak rozmawiać często z taką nie chcecie.... Proszę bardzo powiedz jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, to jest troll. agresywna, "kontrowersyjna" wypowiedź, napisana po to, żeby się nadwrażliwe osoby poczuły urażone. Nikt normalny nie oczekuje niedowagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale niestety właśnie takie kobiety jak z opisu maja branie,zazwyczaj naprawdę szczuplutkie i drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, takie kobiety z zasady maja wystające kości, płaskodupie i brak biustu, jakoś nie widzę żeby miały branie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co się żalisz tutaj autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam profil na randkach Wpis z wczoraj "Łał..wreszcie kobieta, która ma jakieś zainteresowania.A nie pierdoły, pudelek i ploty...Szacun...." Wpis z dzisaj "Doczytałem profil - wiesz, ja preferuję jak ty to nazywasz "wieszaki". Ale powodzenia"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co masz w tym opisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skad wiedział o twoim chamstwie dotyczącym figur innych kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
45 letnia baba, matka synalka nastolatka, pracownica biurowa, pisze na forach bzdury, żenujące, opanuj sie kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" proszę wyjaśnij jak ma to zobić , jak rozmawiać często z taką nie chcecie...." Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia, singlem jestem i nie wiem jak brzydkie kobiety traktują inni faceci. Dla mnie bez różnicy czy kobieta z którą rozmawiam jest brzydka czy ładna, żadnej nie przekreślam. Oczywiście ładną szybciej się zainteresować, bo przyciąga pierwszym rzutem oka. Brzydka ma trudniej, ale jeśli nawiąże się rozmowa i brzydka wyda się ciekawa, to naprawdę uważasz ze normalny facet odpuści? Małolat tak, taki dla którego liczą się tylko cycki i cycki, ale dorosły facet chce silnych więzi, uczuć itp. Brzydka to wszystko może mu dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, chamstwo to określić kogoś innego wieszakiem. Poza tym rozumiem, że masz jakąś ogromną nadwagę albo opisałaś się w tak pozytywny sposób, że od samego czytania odechciało mu się z tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterciecha zgadzam się z Tobą własnie te bardzo chude maja najwieksze branie,nie wiem czy te osoby które twierza ze faceci lubią za co złapac w ogóle wychodzą z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, normalna mało atrakcyjna kobieta, nieba facetowi przychyli jeśli ją wybierze. Ale musi mieć cholernie dużo szczęścia by na takiego trafić. I tak na prawdę ładna wygra zawsze - wydmie usteczka, mrugnie oczkiem i poprosi o pomoc i już brzydka idzie w odstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha co ma pecha dokładnie tak jest,brzydkie zawsze będa uwazane za gorsze istoty,tak zawsze było jest i bedzie.Jak ja będe miała kasę to zrobię sobie operację plastyczną bo wiem ze dla facetów ładna kobieta jest niesamowita i ładna mam na myśli typ Siwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie opisem twojego wyglądu. Jeżeli nie dodałas zdjęć to pewnie po swojemu opisałaś się jako jakiegoś potwora z Czarnobyla - i się facet wystraszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uogólnianie jest zawsze bardzo krzywdzące. Nie lubię tego. A co do " Widzisz, normalna mało atrakcyjna kobieta, nieba facetowi przychyli jeśli ją wybierze." Powiedz mi gdzie taką poznać. Szczerą i uczciwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×