Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

syn marnotrawny

Minęła 23 i znowu mam tu inwazje ciem i pająków

Polecane posty

Gość gość
a co ci przeszkadzają ćmy i pająki ? komary chyba gorsze co? albo muchy natrętne co łażą po człowieku o 5 rano ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie taką lampke , która wyłapuje komary i inne latające robactwo do środka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozakładaj specjalne siatki w oknach, żadne robactwo ci do domu nie wleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komara w tym roku jeszcze nie widziałem, ale ćma latająca nad głową? W takich warunkach nie da się spać. :O Od jakiegoś czasu mam pudełko i kartonik w które łapie te wszystkie cholerstwa i wywalam za drzwi, ale.. dwa dni temu po pijaku zrobiłem z pająka inwalidę, a z wielkiej ćmy dwie, które się przez chwile ruszały. :O Czegoś tak paskudnego w życiu nie widziałem. :O Trauma straszna i teraz próbuje je humanitarnie wygonić za pomocą wentylatora, nie jest lekko... Siatki na okna odpadają, prędzej kupie jakiegoś ptaka. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie coś co podłącza się do kontaktu i to odstrasz oraz zabija różnego rodzaju insekty m.in. komary Nie przesadzaj tak wogóle , inni zyją w dużo dużo gorszych warunkach , pająki itd. można zabić bądz też wygonić z pokoju przez okno itd., nie trzeba dramatyzowac ani się tym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty już lepiej nie pij, bo nie wiadomo z kogo następnym razem zrobisz inwalidę. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ja też ostatnio zainwestowałam w Raid na komary i nawet dobrze się spisuje. Niestety, nie odstrasza pająków. Kilka godzin temu padłam ofiarą obrzydliwego kątnika domowego, który spuściwszy się na łóżko, zaczął zapiërdalać w moim kierunku. Cytrusie, myślałam, że zejdę z tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlecznaKrowa
hehhehehe strasznie humanitarny jesteś :) gorszy ode mnie. Też mnie wkurza te całe robactwo cisnące się do domu, ale żal mi to to paskudztwo zabijać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też żal, albowiem kocham wszelkie zwierzątka, łącznie z płazami i gadami, ale nie potrafię pokonać tego lęku i dlatego, niemal cały czas, mam pod ręką narzędzie zbrodni w postaci odkurzacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś mucha nie dała mi spać nad ranem. Wstałam, zaczaiłam się, lekko oszołomiłam klepką, by była półżywa. Następnie włożyłam jej w pizde igłę i gwałciłam aż do śmierci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muchy o swicie....kto ma nad nimi litość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to mnie postraszyliście, gratulacje, teraz proszę podejść do punktu z pamiątkami 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vikernes 2014.08.07 To wprost nieprawdopodobne, pewnie nie uwierzycie, ale Vikernes to tak miła i przyjazna dziewczynka, że dajcie mi takich 50, a świat zapomni o islamie bo zagłuszymy ich miłością płynącą z ust Anulków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×