Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

guuupia rogata bestia

NUDA W ....KINIE

Polecane posty

Gość gość
GMC PRYMITYWNY NEX WILK zmieniania nicki ciągle małe zapytanko lubisz robaki w kapuscie kiszonej? Pamiętasz wojsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Samych swoich"(całą trylogię:) )mogę oglądać cały czas i często do niej wracam:) Tak samo do "Jak rozpętałem II wojnę światową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek jestem 45
Odpowiesz magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek jestem 45
Mam 45 lat zapomniałem i odjołem lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może widownia ma przerwę?komu popcorn?:) Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GMC i źelki z lidla:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GMC PRYMITYWNY NEX I JAK Z KAPUSTĄ NASZE LATA W WOJU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek 39l
Magda kocham Cię...Jeźeli masz ciemne oczy i włosy to zostan moją źonką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To będzie weselicho na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jarek a moze masz 45 lat pomaranczo jebana oszuscie kto cię nie zna to cię kupi hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madzia pchaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nuda jakoś się kręci bez mojej pomocy :-) J tak ci się zdaje tylko. R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Rozważmy żółwia i orla. Żółw jest stworzeniem żrącym na ziemi. Właściwie nie jest moż­liwe życie bliżej gruntu, jeśli nie przebywa się pod nim. Hory­zont żółwia sięga na kilka cali. Żółw porusza się z taką prędkością, ja­ka wystarcza do polowania na sałatę. Przeżył, gdy cała reszta ewolucji przemknęła obok, ponieważ - ogólnie rzecz biorąc - dla nikogo nie stanowił zagrożenia, a zjadanie go sprawiało zbyt wiele kłopotu. A teraz weźmy orła. To istota, której światem jest powietrze i wy­sokie szczyty, której horyzont sięga aż po krańce ziemi. Orzeł ma wzrok tak ostry, że potrafi dostrzec maleńkie, piskliwe stworzonko przemykające o pół mili od niego. Czysta siła, czysta władza... Błyska­wiczna skrzydlata śmierć. Szpony i dziób takie, że przerobią na po­siłek cokolwiek mniejszego od orła, a zapewnią mu przynajmniej szybką przekąskę z czegokolwiek większego. Mimo to orzeł potrafi godzinami siedzieć na urwisku i obser­wować królestwa tej ziemi, dopóki w dali nie zauważy ruchu. Wtedy skupia spojrzenie, skupia, skupia na maleńkiej skorupie koły­szącej się wśród suchych krzaków na pustyni. I zrywa się... W chwilę później żółw odkrywa, że świat oddala się od niego. I widzi ten świat po raz pierwszy - już nie z wysokości jednego cala nad gruntem, ale z pięciuset stóp. I myśli: Jakimż wspaniałym przy­jacielem jest orzeł. I wtedy orzeł go puszcza. Prawie zawsze żółw spada i ginie. Wszyscy wiedzą, dlaczego tak się dzieje: grawitacja to nałóg, z którym trudno zerwać. Nikt nie wie, dlaczego orzeł to robi. Owszem, żółwiem można sobie dobrze podjeść, ale biorąc pod uwagę włożony w to wysiłek, praktycznie wszystkim innym można lepiej. Po prostu orły uwielbiają dręczyć żółwie. Oczywiście, orły nie zdają sobie sprawy z faktu, że uczestniczą w bardzo prymitywnej formie doboru naturalnego. Pewnego dnia żółw nauczy się latać." T.Pratchett

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa Pratchett jest ekstra:) Czy to ostatni seans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszechświat do­puszcza liczne spo­soby straszli­wego prze­budze­nia, na przykład ryk tłumu wyłamujące­go drzwi fron­to­we, wy­cie sy­ren straży pożar­nej czy nagła świado­mość, że dziś jest właśnie po­nie­działek, który jeszcze w piątek wie­czo­rem wy­dawał się przy­jem­nie odległy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROGATA B
Bry :O Myślenie zostawiam na potem , chcę kawy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogaś, Ewo 😘 Nie wiem jak u Was, ale u mnie zapowiada się piękny dzień. I dobra wiadomość: w tym tygodniu mamy długi weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywa Ewa
:) co kto lubi o poranku. Chyba wolę kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×