Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki przy odchudzaniu

Polecane posty

Gość doni0
Foreverslim wybrałam ze względu na to że na własne oczy widziałam ich działanie.Brała je moja kuzynka i od samego początku widziałam jak na nich chudnie.Ona na tabletkach ja na diecie .Ona schudła 12 kg ja tylko 4 w tym samym czasie .Z resztą kilogramów powalczę z Foreverslimem i mam nadzieję że schudne więcej niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się łudzić, że na tych suplementach się schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błonnik, żeby wypełnić żołądek, chrom, żeby nie mieć ochoty na słodycze, woda do picia i ******czasem też uzupełniam składniki mineralne pijąc orsalit rozpuszczony w wodzie, to jest ważne, zwłaszcza jak się ćwiczy, w drogie suplementy bym nie inwestowała pieniędzy, bo nie wierzę w ich skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto cwiczyc to na pewno.. dziewczyny nie mozemy sie poddawac! ja pije duzo wody, dodalam jeszcze hula hop, bylam na zumbie.. yh... lapie sie wszystkiego... a w suplementy wierze.. bo na pewno pomagaja, biore tez sama na wlosy skóre i paznokcie leki, ktore braly kobiety po chemioterapii wiec na pewno dzialaja.. a co do tej firmy, o której mowicie ze jeszcze nie raz przeczytam to moze faktycznie maja skuteczne tabletki? trzeba by bylo to zweryfikowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklon
Każdy rozsądny człowiek wie że same tabletki nie odchudzają.Podstawą zawsze powinna być dieta a tabletki takie jak Foreverslim mają ułatwić odchudzanie.Ja na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie odchudzania bez Foreverslimu.Dla mnie to zaraz po diecia najważniejsza rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No najważniejsza dla ciebie bo sprzedajesz ten chłam- ciekawe tylko dlaczego nie ma tego w aptekach i przez neta można kupić. Nic to nie daje oprócz sprzedawcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo taką mają wizję sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wizje to ty chyba masz po tych ziółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? po co te chamskie odzywki? a moze ta nutreca to wlasnie apteka? a nie zamet wprowadzacie.. moze ktos wie? korzysta zamawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest skład tego dziadostwa, dokładnie Foreverslimu: ekstrakt z owoców guarany standaryzowany na 10% kofeiny; wodno-alkoholowy ekstrakt z liści zielonej herbaty standaryzowany na 98% polifenoli; ekstrakt z owoców papryki; L-karnityna; ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 10% piperyny; chrom; witamina D3 ; witamina C. Raczej ciężko uwierzyć, że po tym można schudnąć. A to kosztuje dużo pieniędzy!!!![

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuuu rozgryżliście 4ever :D jupi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarsa
I co jest złego w składzie Foreverslimu?Mi dzięki diecie i tym tabletką udało się schudnąć.Tyle tylko że ja nie liczyłam na to żę te tabletki w magiczny sposób zredukują moją wagę.Żeby schudnąć pracowałam na to.I efekty pracy są 12 kg to całkiem niezły wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćCynk
Zeby schudnąć stosują Foreverslim trzeba trzymać się zasad kuracji.To daje gwarancję na to że waga spadnie.Mi się udało i bardzo się z tego cieszę.Efektu jo-jo też nie ma więc nie muszę się martwić o to że być może znowu przytyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie te wynalazki są do niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest dobrze przygotować się do diety: zacznij od trilaca plus, czy innego probiotyku, a jeślichcesz pozbyć się wody z ogranizmyu, to przestań spożywać sól - od razu optycznie zmizerniejesz, ale to ''fałszywe schudnięcie'', bo jak tylko sobie posolisz, to woda wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecono mi kiedyś tabletki slimcea. Dopiero nie dawno powróciłam do tematu bo takiego problemu z nadwagą nigdy nie miałam. Zamówiłam. Zaczęłam kuracje...a dzisiaj mogę je polecić. Widzę jak wyraźnie mi pomagają. Czuje się coraz lepiej i coraz lepiej wyglądam. Wiem że jeszcze sporo czasu i pracy przede mną ale tabletki slimcea pomogły mi uwierzyć że cel jest do osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPRECELKA
Nie każdemu jest łatwo schudnąć.Jednym wystarczy sam dieta a inni niestety muszą się trochę napracować.Ja aby zrzucić 14 walczyłam przez trzy miesiące codziennie.W tym czasie bardzo pomogły mi tabletki Foreverslim.Nie wyobrażam sobie żebym mogła przejśc przez cały proces bez tych tabletek.Dla mnie to numer jeden w zakresie tabletek na odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdźcie lepiej wyniki głosowania internautów na najlepsze suplementy na odchudzanie. wyniki dostępne na stronie http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te rankingi przecież robią producenci tego chłamu lub sprzedawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ale ktoś reklamuje ten foreverslim az oczy bolą od tej reklamy. żenada!!!!! a nic nie daje! pic na wodę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt trzeba byc idiotą żeby tego nie zauważyć (gośćmars gośccynk gośćprecelka) wszystko to jedna i ta sama osoba wciskająca kit a ile schudła ;) - pewnie już znikła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejmij wyzwanie i zacznij ze mną odchudzanie :) Odchudzanie krok po kroku, jak się do niego przygotować i czego nie może zabraknąć w skutecznej kuracji odchudzającej, chętnie podzielę się własnymi doświadczeniami i skorzystam z waszych wskazówek, zapraszam na bloga: nadiecieodurodzenia.blogspot (wpisz w wyszukiwarkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na kuracji z preparatem Slimcea. Są to tabletki wspomagające odchudzanie. Odczuwałam na nich hamowanie łaknienia. Świetnie przydaje się to przy utrzymaniu diety bądź zwyczajnemu nie podjadaniu. Efekty to oczywiście spadek wagi. Na początku powolutku, ale po 2 miesiącach mogłam już pochwalić się 7kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z AB sa np naturalnne suplementy - ale wiadomo nic sie nie zadzieje bez cwiczen i diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie minął już jakiś czas kiedy przestałam stosować tabletki Foreverslim.Teraz dopiero mogę napisać że tabletki okazały się skuteczne.Po pierwsze schudłam a po drugie nie wystąpił efekt jo-jo.Ze swojej strony szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim w ogóle nie działa, podobnie jak ta slimcea czy novoslim- to samo badziewie pod różnymi nazwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×