Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

tabletki przy odchudzaniu

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem jak pozostałe bo stosowałam tylko Foreverslim a wiem że na rynku sporo tego jest ale z Foreverslimu jestem zadowolona chyba przede wszystkim dlatego że pozwolił mi trzymać dietę no i uniknąć efektu jojo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćStrip
Zgadzam się z opinią na temat Foreverslimu .Dla mnie te tabletki to numer jeden w dziedzinie odchudzania.Do tej pory się zastanawiam jak mi się udało aż tyle schudnąć i pomyśleć że to wszystko zasługa tych tabletek.Jedyne co mogę zrobić to tylko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten problem, że na mnie suplementy diety nie działają. Być może to też wina mojego nastawienia, ale jak się odchudzam to biorę zazwyczaj adipex. Nie mam żadnych skutków ubocznych, oprócz wzmożonego pragnienia ale to akurat plus :) Jakby ktoś był zainteresowany to polecam sprawdzone źródło - pani Kasia. Przesylka jest ze sprawdzeniem to i tez nie ma obaw ze coś by było nie tak. Jej email k-nosak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonika
Hejka a masz może numer telefonu do tej pani Kasi od adipexu? Ja wolę się jednak wszystkiego wypytac co i jaj niż pisać listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tekla62
Ja bardzo dużo dobrego słyszałam o http://pl.raspberrybio5.com . Z tego co tam pisze to działa wyjątkowo dobrze i bez zarzutów. Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie. Szybko i sprawnie a do tego cena nie jest aż taka wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnica jest taka że są dobre i lepsze tabletki na odchudzanie.Ja wybrałam te lepsze Foreverslim .To dzięki dobrze dobranemu składowi tych tabletek chudnie się tak efektywnie.I ma się gwarancję że trzy miesięczna kuracja jest wystarczającą aby schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość katrina
Witajcie, chciałabym wam pokazać magiczne tabletki, które mi pomogły :)Schudłam dzięki nimi 10 kg w 3 miesiące bez efektu jojo ;) Teraz trochę o nich: African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/btkjP7vM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrałam suplement Slimcea. Pomógł mi zrzucić 3kg w pierwszym miesiącu. Kolejno 3 i 4 w kolejnych. Rezultat którym wartto się pochwalic zwłaszcza że wakacje idą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brałam suplement Slimcea. Zauważyłam że zaczyna działać gdzieś po 10 dniach na tyle że waga zaczyna spadać. Kuracja trwała u mnie 2 miesiące i pozwoliła mi schudnąć 7kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Green Barley Slim https://greenbarleyslim.pl. Zawierają naturalny ekstrakt z młodego zielonego jęczmienia, chrom, biotynę i cynk. Skutecznie wspomagają odchudzanie, dzięki nim, diecie i ćwiczeniom mam 5 kg mniej w miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×