Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lolla7

czy któraś z Was wie jak wyszczuplić łydki ?

Polecane posty

Gość lolla7

Witam :) Mam bardzo masywne łydki, w najgrubszym miejscu 37cm. Nogi mam ogólnie zgrabne, w sensie nie jakieś koślawe. Ogólnie podoba mi się moje ciało, ale mam grube łydki i trochę też uda. Moje pytanie kieruję do tych, którym udało się jakoś zeszczuplić, wysmuklić łydki. Bardzo proszę o rady. Ja wiem, że nie da się schudnąć z jednej partii ciała, ale np. Skalpel ewy- pomaga? Tylko tak z sensem... Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolla7
anybody hear me ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie bmi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam ten problem, chyba się za bardzo nie da nic zrobić, bo jak będziesz robić ćwiczenia na łydki, to ci urośnie mięsień i będziesz mieć jeszcze masywniejsze. Jedyny sposób to schudnąć i wtedy z łydek też trochę zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj je rozciągać: np. stajesz na schodach ale tak żeby na stopniu była tylko przednia część stopy i opuszczasz pięty w dół. Mam nadzieję ze dosc jasno to opsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w łydkach 36 cm, ale też były dla mnie za grube. Wyszczupliłam je liposukcją ultradźwiękową, zeszło mi po 1,5 cm niewiele ale zawsze coś. Z tego co wiem ćwiczenia jeszcze bardziej powiększają łydki. Słyszałam, że jesze lipolaser jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwiedzam, że lipolaser jest świetny. Miałam robione zabiegi u Joanny Marczewskiej w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam problem z grubymi nogami... spróbowałam sportów zimowych - nart zjazdowych i biegówek i łydki są ładnie umięśnione :) oczywiście przez cały rok trochę ćwiczę, ale to właśnie dzięki sezonowi zimowemu rzeźbię ciałko :)http://www.skicentrum.pl/narty/zjazdowe/ podaję namiary na mój ulubiony sklep z rabatami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siłownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi siłownia łydki jeszcze bardziej rozbudowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z łydkami to jest trudna sprawa, wiem coś o tym. Ja już odpuściłam, taka budowa, pogodziłam się z tym, że mam "mocne" nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyszczupliłam liposukcją ultradzwiękową. Znalazłam super salon na stronie www.dobrakosmetyczka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wal się spamerze ze skicentrum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×