Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smerfny

Wykształcenie policealne to wykształcenie średnie zawodowe

Polecane posty

Jeśli ktoś ukończy szkołę policealną a nie zda egzaminu zawodowego, to dalej ma wykształcenie średnie (nawet średnie zawodowe). Z tym, że nawet jak ktoś zda egzamin zawodowy to dalej jest wykształcenie średnie zawodowe. LICEUM + SZKOŁA POLICEALNA = ŚREDNIE ZAWODOWE TECHNIKUM + SZKOŁA POLICEALNE = ŚREDNIE ZAWODOWE PODWÓJNE. Podobnie technikum, jeśli ktoś ukończy technikum, nawet bez matury to dalej ma wykształcenie średnie (nawet średnie zawodowe). I jeszcze jedno: JAK KTOŚ NIE MA MATURY, TO MA WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE. Są osoby które wmawiają mi, że średnie bez matury to nie średnie, ale to robią to tylko po to, żeby mi dopiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawa została przyjęta większością głosów obecnych w sejmie posłów co oznacza ze Oprócz tych którzy tam zasneli reszta na to w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To właśnie, przecież 20 czy 30 lat temu w technikum nie było egzaminów zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie. Przepraszam jeden poseł wstrzymał się od głosu zapewne dlatego ze jest krótkowidzem co można rozpoznać po tym ze leży oparty głowa o panel głosowania i ciężko się zastanawia chrapiąc filozoficznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to szczyt góry lodowej. Prawdziwym obrzydzeniem napawa mnie fakt ze przedszkolak bez zerówki nazywany jest pierwszoklasista tylko dlatego ze powiesił worek z butami na zmianę szatni szkoły podstawowej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×