Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kupno auta

Polecane posty

Gość gość

Mam pewien problem chce kupic samochud i zarejstrowac go razem z ojcem jako wspulwlascicielem czy moge przy kupnie podpisac sie na umowie sam i potem przy rejstracji auta dodac ojca jako wspulwlasciciela ? bo on jest w tej chwili za granica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam zielonego pojęcia , ale uwarzaj a żebyś nie kupił auta z dłógiem , najlepiej sprawdz czy auto nie zalega z Oc. Sporządzając umowe wpisz że auto podlega żadnym dłógom . Bo ja kupiłem auto z dłógiem pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek55
Chcesz kupić samochód i zależy Ci na tym aby było to dobre i sprawdzone auto? Jeśli tak to odwiedź salon http://www.uzywanejaknowe.pl/honda gdzie możesz znaleźć wiele samochodów. Samochody są używane ale wyglądają i jeżdżą jak nowe, co jest ich głównym atutem zaraz po nie wygórowanej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie możesz tak zrobić. Ja tak nie chciałam i autko kupiłam sobie sama co prawda używane ale ma m na niego gwarancję. Po moje autko pojechałam aż do Wrocławia do komisu http://klecinska151.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marel

warto pomyśleć też o porządnym zabezpieczeniu polecam firmę https://www.niedzwiedz-lock.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikos

tyle ile ludzi tyle opinii. Ja pojechałem z ciekawości do autoloco, bo mieszkam niedaleko salonu i wyjechałem z autem w bardzo dobrym stanie, zero poprawek, dobry przebieg, niekręcony, bogate wyposażenie auta. Jeżdżę już pol roku i jestem zadowolony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seqos

trzeba samemu pojechać i zobaczyć. Ja byłem ze szwagrem wczoraj szwagier kupił bmw 520i w idealnym stanie. I cena też byłą ok, konkurencjna jak porównywaliśmy w necie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioletqua

Po auto użwane polecam do salonu. Np. Carolina Toyota Włochy. Oferuja samochody tej marki i innych też. W dobrym wyposażeniu i stosunkowo małym przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan

Ja polecam salon ADF Auto, który jest autoryzowanym dealerem samochodów Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Jeep, Abarth i IVECO  we Wrocławiu.  Ja kupowałem od nich samochód do firmy i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zojko

ja kupiłem 2 lata temu auto opla astrę w Auto loco koło Leszna i jestem do tej pory zadowolony, nic w aucie nie musiałem naprawiać, auto jeździ a wręcz śmiga. MAją auta w dobrym stanie i też duży wybór 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

Ja kupiłem auto bez gazu wiec moje pierwsze kroki poczyniłemi rozejrzałem się za dobrym " gazownikiem" i znalazłem punkt Auto Gaz Śląsk w Katowicach. Punkt znajduję się na brygadzistów i oferują bardzo dobre ceny moim zdaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Swoje auto kupiliśmy w ADF Auto we Wrocławiu i to było chyba jedno z lepszych rozwiązań.  ADF Auto to wiodący dealer samochodów dostawczych i osobowych - możemy im zaufać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Jeśli szukacie miejsca zakupu samochodu używanego, to polecam Centrum Samochodów Używanych  www.klecinska151.pl. Świetnie doradzili i pomogli  mi wybrać auto odpowiadające moim potrzebom. Dobra cena okazała się być dodatkowym atutem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa

Kupiliśmy z mężem samochód w salonie www.intercar-opole.volvocars-partner.pl. Wybraliśmy Volvo V 60. Świetny model, a obsługa salonu uprzejma i pomocna. Nie możemy nacieszyć się nowym nabytkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Zam ten punkt   ADF Auto z Wrocławia i sam kupowałem u nich auto dostawcze do firmy.  Polecam to miejsce bo mają naprawdę super ceny i możemy liczyć na fachowe doradztwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliska009

Warto podjechać do Warszawy do salonu Carolina toyota Włochy. Fajny wybór samochodów, do tego atrakcyjne warunki sprzedaży, dobre wyposażenie, spory komfort prowadzenia. Auta w pełni bezpieczne i w różnej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinkoo

Na Włochach faktycznie jest bardzo dobry salon. 0 problemów. Do tego faktycznie bardzo miła obsługa, która doradza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłam auto dzięki firmie Autovendo. Co do szczegółów to już mąż z nimi ustalał, ja chciałam żeby się zmieściły dzieciaki (dwójka małych bliźniaków) no i żeby było bezpieczne. Sprowadzili z Niemiec dokładnie takie Audi jakie chciałam, umowa szybko ogarnięta, zapłacone i auto jest 🙂 Bardzo duży plus za profesjonalizm. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×