Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najtańsza pożyczka online

Polecane posty

Gość sledza
nie wiem która jest najtańsza ale brałam w Lendonie i nie mam co narzekać. szybko pieniądze były na koncie i bez dodatkowych kosztów i opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta76
Czasami takie pożyczki chwilówki mogą być ostatnią deską ratunku i np. święta uratować. Korzystałam ostatnio z vivusa - mieli ofertę: pierwsza pożyczka 0% i faktycznie spłacilam dokladnie tyle ile otrzymalam. Szkoda ze to dziala tylko raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam pożyczkę na szybkigrosz.pl złożyłam wniosek i po dwóch dniach odezwał się do mnie inwestor umowa podpisana minimum formalności polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia 5
Poza tym koleżanko trzeba dodać że w Lendon pierwsza pożyczka za darmo - odsetek nie trza oddawać, co mi się bardzo spodobało i się polasiłam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Może coś znajdziesz na stronie www.pozyczkaportal.pl . Oni całkiem dużo różnych chwilówek publikują wraz z opisem warunków i opiniami klientów. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia 00
W Lendonie jest pierwsza pożyczka bez odsetek. Bierzesz 600 zł i do 30 dni zwracasz 600 i nic więcej. Są też inne pozyczki na rynku, ale ja brałam tylko w tej chwilówce więc mogę się tylko o tej firmie wypowiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin773
Dobrą ofertę kredytową jeśli chodzi o opcje pozabankowe mają na stronie www.hipozyczka.pl . Obsługują klientów w całym kraju, do mnie do Białegostoku nawet zajechali. Warto się skontaktować z przedstawicielem firmy, najlepiej przedzwonić to wytłumaczą co i jak. Starają się dobierać rozwiązania dopasowane pod konkretny problem, nie mają jakiś szablonów działań. To mi się tutaj najbardziej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam na szybkigrosz.pl i tez jestem zadowolona jest to prywatna pożyczka a procent mam niemal taki jak w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybkigrosz ma dobrą ofertę też korzystałam z ich pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybkigrosz.pl jest tanio tam samemu można negocjować warunki pożyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na szybkigrosz.pl mozesz dostac taką pożyczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
złóz wniosek na szybkigrosz.pl znajdz prywatnego inwestora i pożyczaj taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najtańsza pożyczka online ? złóż wniosek na szybkigrosz.pl i czekaj na kontakt od inwestora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję spróbować w lendon - sama tam jakiś miesiąc temu brałam pożyczke, pierwsza była 500 zł. Bez większych problemów już spłaciłam dlatego mogę polecić firmę. Koszty nie są za wysokie więc myślę, że kazdy jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttre
Ja kilka razy brałem pożyczkę ratalną. Na przykład jak zepsuł mi się komputer. Jest ona jedną z najtańszych na rynku, a wszystko załatwisz siedząc przed komputerem. Wejdź na www.pozyczka-ratalna.pl i sam się przekonaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim trzeba pożyczać z głową. Nie ma co brac pozyczek pod wpływem chwili. Sama kilka razy bałam już pożyczkę w Lendon i byłam bardzo zadowolona - ale to naprawdę była wyjątkowa sytuacja i wiedziałam, że bede miała z czego oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam platformę LendOn.pl. Można u nich dostać pożyczkę przez internet. Szybko i bezpiecznie bez wychodzenia z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krótkoterminowe pożyczki do 10 000 zł - https://vk.cc/73QRaW Udało mi się wszystko ładnie spłacić, oni też problemów nie robili, żadnych niemiłych niespodzianek. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamut
Zdecydowanie i z czystym sumieniem polecam Hapi pożyczki. Brałem 1 ale od początku do końca nie miałem się do czego przyczepić. Pełen profesjonalizm i wyrozumienie, bardzo mało papierów. Do decyzji przyczyniła się bardzo korzystna oferta więc polecam sprawdzić https://hapipozyczki.pl/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu. Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. W razie pytań jestem do dyspozycji Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brogg28

Kolejna pożyczka w wonga jaki ma koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Brogg28, kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga.com może wynieść do 20000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga.com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści. Za ukończenie 10 kursów albo ścieżki edukacyjnej na platformie Kapitalni.org Klient może otrzymać jednorazowo w trakcie trwania jednej pożyczki zwrot w wysokości 10 zł. Ukończenie większej liczby kursów lub ścieżek uprawnia do zwrotu 10 zł przy kolejnej pożyczce.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ballu

Polecam sprawdzić ofertę Loan Me :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka

Najlepiej sprawdzić pożyczki w porównywarce pozyczkologpl. Strona bardzo czytelna. Wszystko super wyjaśnione. Korzystałam już kilka razy i jak najbardziej polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×