Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

rak jelita grubego

Polecane posty

Gość gość

witam zachorowalam na raka jelita mam 25 lat 18 sierpnia mam operacje potem chemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie miałaś objawy? Bo ja od roku mam straszne problemy z wyporznianiem, czesto robię cienkie kupy a poza tym wyczuwam jakby guz/ zgrubienie między pochwa a o***tem. Poza tym jak kucam to z o***tu wychodzi mi taki jakby guzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bol brzucha az mnie skrecalo wymioty biegunka i czarny kal schudlam 40 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na brzuchu jak schudlam to widac bylo guza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robcie kolonoskopie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie poradzić jakiegoś dobrego chirurga z lublina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup książkę dieta aleluja jej autor chorował na raka jelita grubego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chirug super z Lublina dr Wierzbicki mojej mamie operował wątrobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

rak jelita grubego jest cichym zabójcą , najlepiej wykonać badania już przed trzydziestką mimo iż nie daje się on we znaki, bo jeśli zaatakuje to całym impetem, dlatego warto sie badać i nie lekceważyć tego potwora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2014 o 11:43, Gość gość napisał:

witam zachorowalam na raka jelita mam 25 lat 18 sierpnia mam operacje potem chemie

Nie wiem czy jeszcze tu bywasz mam nadzieję, że udało Ci się wygrać walkę z rakiem i że już wszystko jest ok. Piszę ponieważ od jesieni sama mam problemy prawdopodobnie z jelitami i momentami z tego powodu popadam już w hipochondrię dlatego chciałam pogadać z kimś kto zna to z autopsji. Jesienią brałam antybiotyk na zapalenie dróg moczowych i spowodował on spustoszenie w moim ograniźmie odtąd zaczęłam mieć problemy z zaparciami w postaci problemów z wypróżnieniem się do końca. Kiedy nie mijały 2,3 miesiące zaczęłam wprowadzać produkty z błonnikiem jak np otręby, kasze, jeść owoce, warzywa,jogurty itp. Coś tam na pewno pomogło jednak wtedy całkowicie zmienił mi się rytm wypróżnień. Kiedyś miałam je raz na 2,nierzadko 3 dni i były to stolce ogromne. Teraz mam codziennie praktycznie wypróżnienie jednak często są to bardzo małe kawałki kału nawet takie 1-2 cm  i wypróżnienie w ratach a największe kawałki to takie 10-15 cm długości. Nie wiem czy to skutek tego błonnika, ze teraz tak wyglądają te wypróżnienia czy czegoś innego. W internecie kiedy szukałam na ten temat informacji to tylko wyskoczyły informacje o kamieniach kałowych a mi się wydaje, że to nie są kamienie kałowe. Czasem tteż czuję słabe parcie na stolec a kiedy nadejdzie wypróżnienie czuję bardziej po lekkim ścisku w brzuchu tuż przed wypróżnieniem. Czasem popadam w obawy  wmawiam sobie, że to jest stolec ołówkowy ale on ponoć jest długi i cienki a u mnie małej długości 1-15 cm bardziej niż cienki. Taki przypominający kał typu 5 wg bristolskiej skali o konsystencji na przemian normalna z lekko twardszą lub lekko rozwolnioną. Zdarzają mi się też gazy, wzdęcia i śluz w kale, krew nie. Dodatkowo od marca od czasu do czasu zdarza mi się taki dzień kiedy czuję dyskomfort taki jakby lekki ucisk praktycznie zawsze w lewej części brzucha na szczęście nie zdarza się to często. Miałam dotąd robione usg wyszedł polip na pęcherzyku, ale to wogóle prawa część brzucha  i nie tłumaczy nic bo ten dyskomfort to u mnie lewa część brzucha. Bardzo boję się kolonoskopii i nie wiem czy jest mi już potrzebna. Objawy o których pisałaś są bardzo poważne i żadnego z nich nie mam. Ale czy zanim miałaś te objawy w postaci czarnego kału,silnych bólów brzucha, wymiotów, guza miałaś jakieś mniej wyraźne objawy? Chodzi o te początkowe których nie zauważyłaś lub coś podobnego do tego co ja opisywałam z moich?Bardzo boję się polipów na jelicie/odbycie, że mogę mieć a z 2 strony takie badania są mega nieprzyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×